Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli podryw nieudany?:kwasny::decayed:

Opublikowano
Po drugiej fotce poleciało kilka łez... :cry: jest dobrze! :hi:

nie martw się szwagier, odbijemy go z rąk tego grajka :naughty:

Opublikowano
podoba mie się:thumbup1::kox:
sytuacja na myjce, koks podchodzi i pyta e to 4.2? ja mowie to 2,5 aaa myslalem ze ta esa :grin: koks podjechal nowym ML :wink:

jedna co B5 to B5 robi robotę a będzie jeszcze grubiej zapewne :wink:

Opublikowano
podoba mie się:thumbup1::kox:
sytuacja na myjce, koks podchodzi i pyta e to 4.2? ja mowie to 2,5 aaa myslalem ze ta esa :grin: koks podjechal nowym ML :wink:

jedna co B5 to B5 robi robotę a będzie jeszcze grubiej zapewne :wink:

grubiej bedzie ale na innej B5 :naughty::kox: no nie wujek :jerk::decayed:

Opublikowano
podoba mie się:thumbup1::kox:
sytuacja na myjce, koks podchodzi i pyta e to 4.2? ja mowie to 2,5 aaa myslalem ze ta esa :grin: koks podjechal nowym ML :wink:

jedna co B5 to B5 robi robotę a będzie jeszcze grubiej zapewne :wink:

grubiej bedzie ale na innej B5 :naughty::kox: no nie wujek :jerk::decayed:

jakiś projekt robiony jest po cichu :naughty:?:wink:

Opublikowano
podoba mie się:thumbup1::kox:
sytuacja na myjce, koks podchodzi i pyta e to 4.2? ja mowie to 2,5 aaa myslalem ze ta esa :grin: koks podjechal nowym ML :wink:

jaki kraj takie koksy:grin:

Opublikowano

no no idelanie jest

Opublikowano

yebany AKN????:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
wspaniały AKN????:decayed::decayed::decayed:

Zgadza się :naughty:

Opublikowano

wie bestia co dobre:kox::kox::kox:

Opublikowano
wie bestia co dobre:kox::kox::kox:

Zaraziłem go i wziął :decayed:

Opublikowano

podśmiewało się cielątko.... podśmiewało.... pomidor:decayed:

Opublikowano

Kaju pamiętasz te klimaty :naughty::kox:

1DSC05969.jpg

Pierwsze oficjalne foty po zgraniu us'a :naughty:

Opublikowano

pamiętam :cry:

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

Zestawiona była zayebiście, dobrana perfekcyjnie miała wsio :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Poleciała fota na fejsa :decayed:

Opublikowano

wujas coś milczy... :eusathink: chyba se ręce do dekorów posklejał :decayed: masz je wogóle czy nie bo podobno ktoś je odbierał?

Opublikowano

Tylko Kaju i Hornet tacy odważni :grin::decayed:

Opublikowano
Tylko Kaju i Hornet tacy odważni :grin::decayed:

odrazu bym ich pogonil:whistling:

Opublikowano

Maska i tak do malowania się kwalifikuje jedynie... Miliony odprysków od kamieni, a poprzedni właściciel w gratisie zatrzasnął jakiś klucz pod machą chyba bo jest ochydna, stożkowa wypukłość :thumbdown: ale koniec OT, to nie mój temat... :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.