Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:mysli:

Ja niestety odpadam, ale obiecuję pojawiać się na lokalnych spotach. :embarrassed:

Chociaż moje autko ma rodowód z Tarnowa. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zadeklarowałem juz wczesniej także pojawiam sie w Tarnowie na 100%.

Szuder musimy sie jakos zgadać zeby jechac razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zadeklarowałem juz wczesniej także pojawiam sie w Tarnowie na 100%.

Szuder musimy sie jakos zgadać zeby jechac razem :)

Aaaa, czyli już wiem kto jest drugi chętny z Resu :thumbup:

Musimy się koniecznie umówić, na wspólną jazdę do Tarnowa. Mam nadzieje, że jeszcze ktoś będzie chętny z Rzeszowa na wyjazd...

[br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 15:13 _________________________________________________

Angela, a kto drugi z Rzeszowa??

Już wiem :thumbup:

Slaweq

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzialajcie chlopcy.......ekipa Rzeszowska ma byc wieksza niz tylko was dwoch ;)

Mam nadzieje, że jeszcze ktoś się zgłosi... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede sie starał wygospodarowac wolna sobote w pracy,ale jak na chwile obecna nie jestem w stanie sie okreslic na 100 %- choc nie ukrywam ze bardzo chetnie bym pojechał ,jesli cos to bedziemy panowie w kontakcie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM, nie rób mi tego...

Musisz być... :thumbup:

Ja już sobie załatwiłem wolną sobotę na 24

Może ktoś jeszcze zgłosi chęć wyjazdu do Tarnowa... Czekamy na zgłoszenia... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede sie starał wygospodarowac wolna sobote w pracy,ale jak na chwile obecna nie jestem w stanie sie okreslic na 100 %- choc nie ukrywam ze bardzo chetnie bym pojechał ,jesli cos to bedziemy panowie w kontakcie.pozdrawiam

GM troche czasu jeszcze zostało do 24 także zacznij już teraz wspominac o urlopie a napewno go dostaniesz :) Gdyby nas było 3 to juz w miare :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za wpis na listę :rolleyes:w takim razie nic innego mi nie pozostaje w tej chwili jak tylko przygotowywanie sie do wyjazdu :> widze ze zadecydowano juz za mnie :) no i dobrze ,teraz tylko zeby nic nie wypadło mi na 24.11.07 Pozdrawiam (wszystkich z pod znaku :audi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za wpis na listę :rolleyes:w takim razie nic innego mi nie pozostaje w tej chwili jak tylko przygotowywanie sie do wyjazdu :> widze ze zadecydowano juz za mnie :) no i dobrze ,teraz tylko zeby nic nie wypadło mi na 24.11.07 Pozdrawiam (wszystkich z pod znaku :audi:)

Czyli to już postanowione, że jedziemy razem :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kilku nas jest na wspolny wyjazd do Tarnowa to proponuje przed 24 zorganizowac maly spocik w Rzeszowie zeby obgadać szczegoly. Wszyscy (chyba?) jestesmy z Rzeszowa wiec wiekszego problemu z tym nie bedzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kilku nas jest na wspolny wyjazd do Tarnowa to proponuje przed 24 zorganizowac maly spocik w Rzeszowie zeby obgadać szczegoly. Wszyscy (chyba?) jestesmy z Rzeszowa wiec wiekszego problemu z tym nie bedzie? :)

Nie będzie żadnego problemu... :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder a Ty z Rzeszowa jestes czy może z okolic? Jakos nigdy Twoja :audi: nie wpadła mi w oczy na ulicach Rzeszowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...