Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Kufa, ale to lipa straszna jak ma Cie nie być :confused4::thumbdown::(

miło jeśli tak myślisz , sam się wk...am , tym bardziej że to jeden z nielicznych na którym mnie nie będzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin a może na osłodę tego, że Cie nie będzie to w sobote coś :drunk: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dwa problemy :confused4:

1. Byłem dzisiaj w Resie na alusach, komplet ludzi w samochodzie i pojawił się problem. Tył mi przyciera na hopkach. Przed zimą było OK, teraz zmieniłem tylko opony (ten sam rozmiar) i mam poważny problem. Podejrzewam że to amorki bo na hopkach dość mocno mi buja tył góra-dół. Z drugiej strony wydaje mi się że koła bardziej wystają (kilka mm) ale to fizycznie raczej niemożliwe ale mam straszne wrażenie że tak jest :confused4: Poradźcie czy to mogą być amorki, bo jak tak to jutro jadę na diagnostykę je sprawdzić.

2. Mam zarezerwowane fotele+kanapę+boczki i szukam firmy kurierskiej która najtaniej załatwi transport. Gość może mi wysłać DHLem ale koszt podobno 230PLN :confused4: Zna ktoś inny sposób na przesyłkę ? Na allegro ludzie wysyłają za 100PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, że problem o którym piszesz może byc przez amorki :gwizdanie: To samo miała Angela w swoim aucie. Przód jej obcietał na hopkach a po wymianie amorów wszystko wróciło do normy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje że to amorki. Sprężyny raczej nie mają nic z tym wspólnego. Tylko będę miał problem bo gdzie ja znajdę takie H&R jak mam u siebie :confused4: Przeglądam alledrogo i nic nie ma :confused4: Jutro podjadę na stację diagnostyczną to je sprawdzę. A co z tymi przesyłkami ? Orientujesz się Slaweq gdzie najtaniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jakie są koszty przesyłek..., wysyłałem tylko pompę DHL'em to zapłaciłem 45 zł. Wymiarowo paczka była mała a wazyła 9,5 kg. Pisałes, że na allegro wysyłaja taniej..., bo mają podpisane umowy z kurierami :gwizdanie: Dla przykładu..., pompa wróciła do mnie też DHL'em i przesyłka kosztowała 14 zł (mają umowę) czyli 3 razy taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja felgi przesyłałem DPD od Topora waga 96kg to jakoś 140 zł wyszło. Tylko DPD firma może chyba tylko nadawać wiec ten co Ci wysyła musialby przez jakąs firme wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona Góra - Rzeszów :naughty:

A Ty skąd wiesz ? :tongue4: A właśnie, widziałem dzisiaj Twoją A4 jak jechała od PB :decayed: Co do transportu to muszę popytać bo na allegro mają w wysyłce 100PLN także jakoś tanio wysyłają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda u was.. :naughty:

Nie pisz że nuda tylko doradź mi tanią firmę kurierską i skąd wykombinować amorki H&R :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...