Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż modułu DRL w światłach drogowych


ucho.77

Rekomendowane odpowiedzi

po zakryciu czujnika zmierzchu jest napiecie na przewodzie zoltym a na czerwonym jest jakby o polowe mniejszy (sprawdzone zwylym probnikiem samochodowym z zarowka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej, po zasłonięciu czujnika słychać charakterystyczne "cyknięcie" przekaźnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinno. W aukcji mają napisane, że można dzwonić - dzwoń może dowiesz się czegoś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że moduł nie podaje napięcia na przewody wysterowujące przekaźnik po zasłonięciu czujnika zmierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem.

Jakiś czas temu moduł z proeltec w ogóle się nie włączał. Zadzwoniłem do nich i podpowiedzieli, że może spadło napięcie i żeby podłączyć czarny kabelek gdzieś pod plus po stacyjce. Podłączyłem go (ładowanie w granicach 14.2) ale jak zalecili tak zrobiłem. Zaświecił się na jakiś czas i znowu zgasł. Dioda miga w odstępach 2 sekundowych więc niby z nim jest wszystko ok. Dzisiaj poprawiłem wszystkie łączenia przy module komfortu. Jutro kupię nowe oczka i ponownie podłącze plus i masę. Jeśli nie zadziałą to chyba zostaje mi odesłanie na gwarancję tylko nie wiem jak oni to przyjmą skoro dioda miga tak jak przy sprawnym module....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz dwa stałe plusy i sprawdź, czy będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taki moduł również będzie pasował do twojego schematu? nie znam się i dlatego wole dopytać

http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-dlugie-30-mocy-drl-canbus-i5441152238.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taki moduł również będzie pasował do twojego schematu? nie znam się i dlatego wole dopytać

http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-dlugie-30-mocy-drl-canbus-i5441152238.html

Będzie pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz dwa stałe plusy i sprawdź, czy będzie ok.

Założyłem nowe konektory oczkowe na plus, masę i narazie działa.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

zrobiłem wszystko wg schematu i działa, światła się zapalają i gasną po przełączeniu, lecz wogole nie reaguje na przełączanie pokrętłem DRL, jaka może być tego przyczyna ze nie mogę ich wyłączyć pokrętłem?

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wogole nie reaguje na przełączanie pokrętłem DRL, jaka może być tego przyczyna ze nie mogę ich wyłączyć pokrętłem?

Coś źle podłączyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole nie reaguje na przełączanie pokrętłem DRL, jaka może być tego przyczyna ze nie mogę ich wyłączyć pokrętłem?

Coś źle podłączyłeś

nie jest to możliwe 3 razy sprawdzałem i wszystko wg schematu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego niewiem. Jeden co kupiłem nic nie działało, i kupiłem drugi to przełącza wiec chyba dziala

Wysłane za pomocą Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz dwie nóżki do akumulatora i sprawdź. Ja miałem podobny problem i u mnie trzeba było dać dwa stałe plusy zamiast plusa i plusa po zapłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje, mówisz że powinno rozwinąć problem

mam tez drugie pytanie, czy włącznik wam się podświetla?

Wysłane za pomocą Commodore 64

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło i włącznik powinien świecić na aktywnej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem jak mowiles i zadnej reakcji niema, nawet jeszcze raz sprawdziłem i wszystko wg schematu jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...