Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !


darek995

Rekomendowane odpowiedzi

grillsp.jpg

grill2i.jpg

W chwili czasu zrobiłem wstępną wersję czarnego grilla :decayed: narazie test farby i grill polift już czeka.

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

p.s zderzak będzie na dniach zrobiony bo popękany :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem od polifta :decayed: na eSe narazie nie mam przeznaczonej kasy.

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 17:09 ----------

Pany zderzak tył lepiej dac originał (przedlift) i pomalować dokładkę, czy kupić już lifta i to samo z dokładką? eSa nie wchodzi w grę jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zderzak tył lepiej dac originał (przedlift) i pomalować dokładkę, czy kupić już lifta i to samo z dokładką? eSa nie wchodzi w grę jak narazie.

Ja bym poczekał i odłożył na esowy, kiedyś już tylko progi no i grill:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie przerwa panowie w czymkolwiek robieniu... duże problemy rodzinne.. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie przerwa panowie w czymkolwiek robieniu... duże problemy rodzinne.. :sad:

3maj się Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po przerwie i już wracam do modów. Zderzak kupiony tył przedlift co by pasował do auta i w kolor z dokładką. Na dniach spawanie przodu i ogólna korekta całego lakieru. Potem lampy smoked :wink:

---------- Post dopisany 03-08-2013 at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 14:34 ----------

Auto już rozebrane i zderzak zawieziony do spawania bo było licho z nim - wyszło na to że sama szpachla i żywica :

sfky.jpg

a tu mała przymiarka kratek - dzięki bej

ukrh.jpg

zderzak po spawaniu i czeka mnie trochę pracy zanim oddam do malowania:

v634.jpg

wrzucę fotki jeszcze z wymiany wydechu bo na dniach będzie robiony na przelotach AWG + końcowy seria + kocówki.

no i jeszcze tylni zderzak w trakcie prac + zaprasowanie nadkoli przód.

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

P.S pies żyje :decayed:

---------- Post dopisany 12-08-2013 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 11:39 ----------

l9z5.jpg

i0gl.jpg

Wydech już jest kupiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się na bieżąco dawać info:grin: jutro wysyłam lampy i jutro auto jedzie na mały lifting do lakiernika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej było kupić zdrowy zdeś skoro i tak idzie do malowania :wink: chyba że rozchodziło się o kaskę to zrozumiałe :naughty:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej było kupić zdrowy zdeś skoro i tak idzie do malowania :wink: chyba że rozchodziło się o kaskę to zrozumiałe :naughty:?

A widziałeś ile kosztuje teraz zderzak od S4 ? Ceny tak horendalnie duże ze opłacało mi sie pospawac niedoskonałości :) dużo mnie to nie wyszło generalnie w porównaniu z nowym eSem to grosze.

A co do wydechu to mam nadzieje ze będzie git :))

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany 15-08-2013 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 23:27 ----------

6qhx.th.jpg

pgve.th.jpg

A tu już końcówki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

[/color]Jest fajna powodzenia.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach jedzie do lakiernika by przynajmniej te największe niedoskonałości wyeliminować :) potem zajme sie wnętrzem :) a lampka polift i kratki przecież sa, jest co rezac.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na batalionie pisales No ja mam 17" 8j i et 48 kapiec to 215/50 i przód ociera i teraz klepie rant a tył jakoś przechodzi ogólnie auto na felgach wyglada szeroko. jaka masz glebe? ja mam 62 cm do nadkola et 35 i mi nic nie obciera a laczek 215/45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie może mam z -45 od serii i jak się lekko ugnie na dziurze to trze i wyrywało mi rant nadkola i dlatego klepie.

No a felgi mam równo z nadkolami, nie wiem czemu tak jest i nawet jak bym zmieniał felgi to nie wiem na jakie et patrzeć. A masz jakieś dystanse?

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

sry et35 byłem w garażu koło zdjąć :hi:

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2013 at 23:47 ----------

Foto jak odebrałem:

28fy.jpg

A tu już parę po całym składaniu :banan::banan:

4r0o.jpg

h82b.jpg

Jeszcze lampy ściemniłem z tyłu ale foto dam na dniach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...