Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Oglądanie profili - problem ??


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

mcm00 mnie też podglądasz i to kilka/kilkanaście razy dziennie :naughty: A może "władza" naszego forum chowa się pod Twoim profilem i prześwietla całe forum :kox::tongue4: Był ostatnio słynny "bolek" teraz będzie afera o słynnym Marcinie vel. "mcm00" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 mnie też podglądasz i to kilka/kilkanaście razy dziennie :naughty: A może "władza" naszego forum chowa się pod Twoim profilem i prześwietla całe forum :kox::tongue4: Był ostatnio słynny "bolek" teraz będzie afera o słynnym Marcinie vel. "mcm00" :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 mnie też podglądasz i to kilka/kilkanaście razy dziennie :naughty: A może "władza" naszego forum chowa się pod Twoim profilem i prześwietla całe forum :kox::tongue4: Był ostatnio słynny "bolek" teraz będzie afera o słynnym Marcinie vel. "mcm00" :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Mogłem się tego po Tobie spodziewać... nawet dobrze posta nie napisałem a Ty ooo:

"Ostatnich 5 użytkowników przeglądających Twój profil:

mcm00

05 Lipiec 2008, 12:52

Profil"

:foch::wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dziś od 13.10 do 14.10 oglądałem czyjś profil to znaczy ze coś nie tak z forum bo nie miałem awarię internetu i nie siedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też często zaglądasz :gwizdanie: :gwizdanie:

może masz klona :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w "przegladajacych" jestes zawsze na 1 miejscu,od samego poczaktu jak sie zarejestrowalem :co:,

myslalem ze jestes jakims opiekunem czy kapo :baseball:,albo ze jeses po prostu samotny :polew:

dzisiaj o 8.08

6f0a50c06d963470.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale numer u mnie tez. to musi być jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera sprawdzaliśmy to kilka razy i żadnego błędu nie ma.Zostało nawet odinstalowane i ponownie zainstalowane.Ale chyba to wyrzucimy bo ludzie mi przesyłają maile z ogromną ilością screenów i piszą , że się boją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo.Też zawsze na 1 miejscu i co 2-3 dni.Zastanawiałem się nawet czym ci podpadłem. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: wszedłem na swój profil, no i standard, na pierwszym miejscu największy fan :)

mcm00

05 Lipiec 2008, 10:38

Profil

Myślę sobie, kurde jak mu się chce ciągle wchodzić na mój profil - a z resztą po co ? :kox: No i zobaczyłem ten temat po raz pierwszy, no i dowiedziałem się :gwizdanie: Mcm00 szpieguje wszystkich na forum, a myślałem, że tylko mnie tak bardzo lubi :paker: Ale mcm00 ja się nie gniewam, wpadaj kiedy tylko czujesz, żę tego potrzebujesz :decayed:

:friends:

_________________________________________________

Cholera sprawdzaliśmy to kilka razy i żadnego błędu nie ma.Zostało nawet odinstalowane i ponownie zainstalowane.Ale chyba to wyrzucimy bo ludzie mi przesyłają maile z ogromną ilością screenów i piszą , że się boją :decayed:

A czy nie macie czasami dziwnego uczucia, że ktoś was obserwuje ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów mnie obserwujesz 05.07. 14.48

może szukasz chętnego na :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie już dawno ale ..still number one :>

mcm00

28 Czerwiec 2008, 00:08

Profil

mcm00 sugeruje jak korzyatasz z kilku kompów, po prostu robić LOG OUT, bo może np osoby trzecie na twoim loginie ogladają sobie forum

były przypadki na forum, że ojciec się nie wylogował a dzieciak pisał takie bzudury, że starego posądzano, że ma coś z dyńką nie halo :polew: :polew:

ewentualnie może ..rozdwojenie jażni :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to mi chodzi, a ja na serio nie zaglądam prawie w ogóle, jak looknę to może raz na tydzeiń na jakiś profil :mysli:, może to faktycznie przez to ze się nie wylogowuję ??

Sprawdzałem ten dodatek do forum, ale nie ma żadnych błędów.

Może spróbuj się wylogowywać i zobaczymy jak wtedy będzie.

Jak będzie z tym problem to po prostu to wyłączymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...