Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapaszki do auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja ostatnio kupilem california New Car i daje rade.Ciekawe ile sie utrzyma w aucie.CHEMICAL GUYS STRIPPER SCENT-mowicie ze ten taki fajny?

Fajny fajny ale malo intensywny. 2 tyg dobrego zapachu moze bylo. Ale coronado cherry jest takim mistrzem ze dwa miechy bez problemu trzyma.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

choinki pachną tydzień potem tylko wiszą... Dlatego szkoda mi dać 5zł na tydzień, zamówię chyba California Scents Balboa Bubblegum

Opublikowano
choinki pachną tydzień potem tylko wiszą... Dlatego szkoda mi dać 5zł na tydzień, zamówię chyba California Scents Balboa Bubblegum

no co ty ? tydzien ? kurde o wiele wiecej jesli jest systematycznie otwierana. Tak czy siak od zawsze mam niebieskie vunder baumki i systematycznie wymieniane chocbym teraz nie zmienial to w aucie i tak ladnie pachnie.

Nie ukrywam chetnie bym uzył innego srodka

Opublikowano

Jak mozna choinkę otwierać czasem? Ja jej w woreczku nie woze, pilota w folijkach tez nie trzymam

Opublikowano

To przez dwa pierwsze dni faktycznie muszą "pachnieć mocno" ....

W Wunder-Baum'ach masz z tyłu "umowną" podziałke i w przypadku wanilii która jest chyba najintensywniejsza to się faktycznie sprawdza.

Najmniej trwały jest chyba Black Classic.

Opublikowano
Jak mozna choinkę otwierać czasem? Ja jej w woreczku nie woze, pilota w folijkach tez nie trzymam

no widac i dlatego lipa

Opublikowano

a wlasnie używam classic black, a jakos choinka z folia to wygląda blee, pomimo tego że u mnie jeżdzą one z tyłu prawie w bagażniku

Opublikowano
a wlasnie używam classic black, a jakos choinka z folia to wygląda blee, pomimo tego że u mnie jeżdzą one z tyłu prawie w bagażniku

a łumnie w nogach :decayed:

Opublikowano

niczego nie stosuję

po uj ?

jakoś nie widzę potrzeby

Opublikowano
niczego nie stosuję

po uj ?

jakoś nie widzę potrzeby

nie posiadasz zadnego odswierzacza ?

Opublikowano

ani odświerzacza, ani odświeżacza

:decayed:

Opublikowano

zapach air wick Cool Ocean daje rade

Opublikowano
ani odświerzacza, ani odświeżacza

:decayed:

Fajnie gdy w aucie pachnie poprostu "samochodem" ale czasem mamy ochotę by pachniało np gumą balonową lub wiśniami, dlatego stosujemy pachniuchy, mam nadzieję że nie dlatego że capi w aucie hehe

Opublikowano
ani odświerzacza, ani odświeżacza

:decayed:

Dobrze zrozumialem ...... ani odswieżacza ani odswierzacza ?? :grin:

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

ani odświerzacza, ani odświeżacza

:decayed:

Fajnie gdy w aucie pachnie poprostu "samochodem" ale czasem mamy ochotę by pachniało np gumą balonową lub wiśniami, dlatego stosujemy pachniuchy, mam nadzieję że nie dlatego że capi w aucie hehe

ja odkad stosuje GLIPTONA skora jako zapach wnetrza auta :naughty:

Opublikowano

only cherry corando

Opublikowano
ani odświerzacza, ani odświeżacza

:decayed:

Dobrze zrozumialem ...... ani odswieżacza ani odswierzacza ?? :grin:

nie wiem co zrozumiałeś ale podpowiem

ortografia

po prostu

Opublikowano
ani odświerzacza, ani odświeżacza

:decayed:

Dobrze zrozumialem ...... ani odswieżacza ani odswierzacza ?? :grin:

nie wiem co zrozumiałeś ale podpowiem

ortografia

po prostu

:facepalm: wow

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

czy ktos moze testowal,nowy produkt Chemical Gyus <New Car&Leather Scent>,ponoc mozna go,rozcienczac z woda:wink:

41_Gqlj8eu_XL.jpg

Opublikowano

Ja u siebie stosuję choinki wonder baum białe zapach arktyczny jak dla mnie super bardzo świeży:wink:

Opublikowano

Ja z choinek Wunderbauma polecam zapaszek Sportfrische

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.