Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jakby dac strippera w pojemniczek od ambibura i dac w kratke jaki byłby efekt. Ktoś próbował?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze stripperem próbowałem już chyba każdej możliwości aby przedłużyć nutę zapachową w aucie - niestety bez skutecznie.

Pozostaje codziennie rano lekko rozpylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby dac strippera w pojemniczek od ambibura i dac w kratke jaki byłby efekt. Ktoś próbował?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Próbowałem takich cudów, ambipure jest oleisty i długo siedzi w pojemniku, wszystko inne (nawet olejek zapachowy z Rossmanna) wyparowuje w mgnieniu oka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Gekona kwiatowego, kupiłem w sobotę i mi się zapach bardzo podoba... Czuć w aucie przyjemną woń, ale nie do przesady...

Czyli nie wsiadasz jak do auta z jakimś zapachem który czuć na kilometr, tylko wsiadasz do auta które po prostu przyjemnie pachnie :)

Mi to w 100% odpowiada i tego oczekuję od zapachów... Czuć jak się wsiada, ale nie capi jak wunder baumem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czerwonego i moim zdaniem jak na 60zł to pachnie słabo. Znaczy się mało intensywnie i krótko. Po tygodniu nic już nie czuć. Chyba, że paluchem po gekonie przejedziesz. 60zł to chyba opłata za wygląd i logo audi bo nie za zapach.

Btw widziałem ostatnio takiego wielkiego zmutowanego podróbę gekona w auchan :D wyglądał jak z Czernobyla czy co :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście gustuję ostatnio w zwykłych, tanich woreczkach z granulkami (można je kupić nawet w biedronce) i używam mixa CZARNY + CZERWONY (owoce leśne) i zapach mega jak dla mnie, nie bije w nos jak zwykłe zapachy a jednocześnie "czuć" to coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował zapachy 7TIN ??? Puszki podobne do California Scents.

Zamówiłem CS a dostałem właśnie coś takiego. Kawowy zapach, który po otwarciu jest dość fajny, zobaczymy jak postoi w aucie :D

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkurzaczem pozbierałem granulki z takiego zapachu w woreczku :D który rozsypał mi się w aucie. Mega sprawa teraz przy każdym odkurzaniu czuć w całym mieszkaniu zapach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile czasu starczy mi butelka Strippera przy takim racjonalnym stosowaniu ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała butelka? zakładając że robisz 2 psiknięcia codziennie i nic Ci się nie wyleje (dostarczane atomizery mają tendencję to przeciekania po jakimś czasie) spokojnie 1 msc

Edytowane przez Denis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scentway IMAO na ile to starcza?

Nie ukrywam, że cały czas suzkam zapachu jaki miałem od zakupu auta, Cyzli zapach nowego auta. Coś fantastycznego. Na allegro sa koncetraty z Renault ktoś stosował?


http://showcarshine.pl/home/1855-chemical-guys-stripper-scent-38l-.htmldobra cena na stripera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scentway IMAO na ile to starcza?

Nie ukrywam, że cały czas suzkam zapachu jaki miałem od zakupu auta, Cyzli zapach nowego auta. Coś fantastycznego. Na allegro sa koncetraty z Renault ktoś stosował?

http://showcarshine.pl/home/1855-chemical-guys-stripper-scent-38l-.htmldobra cena na stripera :)

Testuje, wisi 2 tygodnie dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stałem się leniwy ze Stripperem i nabyłem za całe 4Euro gekona wanilię. W końcu ładnie wygląda i zabiło zapach skór po gliptonie :D

Następnym razem w markecie wezmę inne zapachy na próbę.

41nLerjhnML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem, szału nie robił, mało intensywny, naprawdę trzeba było dużo popsikać, żeby coś pachniało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...