Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

no i załatwione w środę przyjdą lusterka szykujcie się na sesję zdjęciową !! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaroalvaro78, a masz scieme na szybkach? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie są ciemniejsze ale zastanawiam się czy jeszcze troszeczkę ich nie ściemniść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaroalvaro78 Uwazam ze jak zalozysz lusterka to szybko dojdziesz do wniosku ze to troszke za "jasno" wyglada i ze przydalyby sie ciemniejsze szybki.. :grin::rolleyes: Ale bedzie pieeeeknie.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam dylemat założyć (oczywiście oryginalne) chromowane lusterka ?? czy będzie zajeżdżało VT (nie chcę zrobić choinki z auta...) DORADŹCIE !!!

oczywiście, że zakładać :cool:do czarnego auta, bajka :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to autko to marzenie, ale za jakis czas kto wiem ... ogolnie fura perfekcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro: Jak Ci sie jezdzi na tych 18"? Komfort nie spadl znacznie? Nie jest zbyt "twardo"? Tez planuje takie felgi (ew. od sline'a) i najlepiej 18, ale mam watpliwosci co do komfortu... a nasze drogi sa jakie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w życiu nie zmienię na 17 w przyszłym aucie będę miał 19 (Audi A3 model 8P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem A2 i 20" :quattro::wink:

Moim zdaniem na nasze drogi 19" cali to katastrofa no chyba ze sie ma zakład prostujący felgi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z A4 na A3? Ja raczej planuje z A4 na A5 za pare lat jak Pan Bog da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaj82

A potem A2 i 20"

wolny kraj... ze Ty wolisz 17 Twoja sprawa... (choć coś mi się wydaje że przebąkiwałeś w którymś poście że żałujesz że nie 18) mój Koleszka w Malborku lata Passatem B6 na 19 i jest dobrze.

Flyer

Z A4 na A3?

jak dla mnie jest piękne i tyle !

Ja raczej planuje z A4 na A5 za pare lat

za parę lat to ja też już nie będę jeździł tą A3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Spoko wiadomo ze wszystko ma swoje plusy i minusy, z tym A2 to taki żart NO OFFENCE :wink:

A co do 18" tak mialem mieć ale za długo było czekać i wziąłem 17", żałuje że nie 18" z powodu wyglądu, nie żałuje z powodu lepszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mowie pojezdze A4, jak juz ja znajde te 2 lata, choc osobiscie szczerze w to watpie :) Niestety apetyt rosnie w miare jedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przyjściu "oryginalnych" lusterek o S4 :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11765.msg143862#msg143862

i rychłym ich oddaniu (na szczęście udało się je oddać i typ zwrócił kasę) odpuszczam sobie temat lusterek (na razie) i zabieram się za tył auta. Zderzak od S4 już został kupiony (czekam aż przyjdzie) i pozostaje sprawa wydechów... znalazłem je za 700 zł to dużo czy nie jeżeli dużo to może wiecie gdzie ktoś ma taniej ... i czy ktoś oprócz Bienia bawił się w taką przekładkę jednego wydechu na dwa wydechy i czy radzicie zostawić kata czy usunąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO z lusterkami to bylaby juz przesada, samochod wygladalby nieco odpustowo. Oczywiscie jesli na masce widnieje S4/RS4 i pod nie siedzi 4.2 to nie przeszkadzaja ;). Reszta dokonanych przez Ciebie modyfikacji wskazana :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...