Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot


miferA4B5

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, tym bardziej że skóry nie powinno się moczyć wodą.Powiem ci tak,ja mam jasną skórę i używam do niej gliptona od pewnego czasu i jestem zadowolony.Więc ty też powinieneś spróbować.Troche kosztuje ale myśle że warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, tym bardziej że skóry nie powinno się moczyć wodą.Powiem ci tak,ja mam jasną skórę i używam do niej gliptona od pewnego czasu i jestem zadowolony.Więc ty też powinieneś spróbować.Troche kosztuje ale myśle że warto

A co ten glipton daje ? Nawilza i konserwuje ?

Bo ja ogolnie teraz mialem zamawiac saphir juvacuir i krem renowacyjny tej samej firmy, zeby troche odswiezyc skore.. mysle, ze to sie jej przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, tym bardziej że skóry nie powinno się moczyć wodą.Powiem ci tak,ja mam jasną skórę i używam do niej gliptona od pewnego czasu i jestem zadowolony.Więc ty też powinieneś spróbować.Troche kosztuje ale myśle że warto

A co ten glipton daje ? Nawilza i konserwuje ?

Są dwie butelki,jedna to cliner,czyli do czyszczenia a drug do nawilżania i konserwacji.Moja skóra była sztywna i brudna bo też kiedyś ktoś mi doradził żeby czyścić białym jeleniem z małą ilością wody.Tak ,biały jeleń działa,ale na w miarę świeże zabrudzeni a nie na takie kilku letnie,takie raczej utrwala w porach skóry.Na czarnej skórze tego nie widać ale na jasnej tak.W tym momencie moje siedzenia są czyste i znacznie milsze w dotyku jak na 15 letnie siedzenia.Jak byś był na spocie co go chcą zorganizować chłopaki z Piotrkowa i okolic to możesz oblukać bo postaram się być jak dojdzie do skutku z tym spotem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, tym bardziej że skóry nie powinno się moczyć wodą.Powiem ci tak,ja mam jasną skórę i używam do niej gliptona od pewnego czasu i jestem zadowolony.Więc ty też powinieneś spróbować.Troche kosztuje ale myśle że warto

A co ten glipton daje ? Nawilza i konserwuje ?

Są dwie butelki,jedna to cliner,czyli do czyszczenia a drug do nawilżania i konserwacji.Moja skóra była sztywna i brudna bo też kiedyś ktoś mi doradził żeby czyścić białym jeleniem z małą ilością wody.Tak ,biały jeleń działa,ale na w miarę świeże zabrudzeni a nie na takie kilku letnie,takie raczej utrwala w porach skóry.Na czarnej skórze tego nie widać ale na jasnej tak.W tym momencie moje siedzenia są czyste i znacznie milsze w dotyku jak na 15 letnie siedzenia.Jak byś był na spocie co go chcą zorganizować chłopaki z Piotrkowa i okolic to możesz oblukać bo postaram się być jak dojdzie do skutku z tym spotem.Pozdrawiam
No zobaczymy jak wyjdzie, tez mam nadzieje, ze bede :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja :decayed:

Aktualne foto srodka, z zewnatrz wleciala stal na zime :facepalm: jestem na etapie poszukiwania kola na nowy sezon, jakies propozycje ??

a8c04493b9192bcc806522b6102da958.jpg

Ktos poleci jakas fele na sezon ?:wink:

Nie wiem po co tu cokolwiek wstawiam jak i tak nikt sie nie interesuje :facepalm: ale ciul tam.

Wczoraj wymieniony zostal olej i kpl filtrow, oliwka Liqui Moly 5W40

Filtry Mann :decayed:

Jest tez nowe kolo na sezon :D 9,5J ET 35, przy okazji moze ktos poleci oponke? 215/35 ? 225/35? Zastanawiam sie miedzy tymi rozmiarami..

A teraz foto :kox:

b86822382197557c4368bd0ff8f7c7a9.jpg

e399aff422967f86dcb74d0b2d3df1e8.jpg

993f173d20a43ba88efe1a170ec79ca4.jpg

3c3bf15b7f393809f177e8619a91a825.jpg

a2b5b4cb0471f629c171adf60123e4bc.jpg

d61fe10edfb3e6eb6ede2664d57b04cd.jpg

Tak, wiem, ze ta fela powinna isc na lewa strone. Ale juz nie chcialo mi sie zdejmowac drugiego kola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym et proponuje 215/35 i powinno nieźle siąść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez sklaniam sie bardziej ku 215, bo zawsze to w razie co bedzie mniej tarlo :decayed: ale wydaje mi sie, ze siadzie spoko, bo jak sie obnizy to jeszcze sie kolo polozy troche :wink: zebym tylko dal rade smigac takim setupem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie robi kozackie B5 :kox:

Jeszcze tylko to yepane małe lusterko zmień na angola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie :wink: lustro w planach jak i wiele innych rzeczy :decayed: powoly bedziem modzic :kox:. A tu dzisiaj komornik dzwonil, ze 200 PLN mandatu nie zaplacone :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie :wink: lustro w planach jak i wiele innych rzeczy :decayed: powoly bedziem modzic :kox:. A tu dzisiaj komornik dzwonil, ze 200 PLN mandatu nie zaplacone :facepalm:

upewnij sie czy czasem nie sąsiada, bo teraz komorniki biorą wszystko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego na tym kole będzie bardzo ciekawie tylko że trzena będzie rolkę robić bo koło wystaje za obrys


środeczek masz bardzo ciekawy +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rolka koniecznie musi byc, zeby to jakos fajnie posadzic na ziemi. Bo wysoko na takim kole stawiac auto to grzech :wink: no w srodeczku juz jest przyjemnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rolka koniecznie musi byc, zeby to jakos fajnie posadzic na ziemi. Bo wysoko na takim kole stawiac auto to grzech :wink: no w srodeczku juz jest przyjemnie :decayed:

Mi tylko bardziej sie widzi ori navi niz kenłuudy czy sony no ale to juz kazdy robi jak lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori fajne pod tym wzgledem, ze pasuje do wszysykiego i fajnie sie zgrywa z reszta :) ale typowo do b5 tez ciezko dostac. Pod wzgledem mozliwosci jest juz lipa... z kazda nowa funkcja wiaza sie spore koszta. Taki keenwood ma mozliwosci duzo wieksze, lepsza jakosc dzwieku chyba xd, czytnik USB, plyty dvd, wiekszy wyswietlacz, podswietlenie mozna se dostosowac i tez wyglada spoko :decayed:, dlatego tez wzialem kenłuta :kox:

Edytowane przez miferA4B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori navi to jak w tych czasach telefon bez dostepu do internetu :grin::decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...