Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?


MALY A4

Rekomendowane odpowiedzi

moim skromnym zdaniem połączenie skora + alcantara jest najlepsze , nawet lepsze niez skora pikowana jak dla mnie , podkreslam jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem połączenie skora + alcantara jest najlepsze , nawet lepsze niez skora pikowana jak dla mnie , podkreslam jak dla mnie

:good::kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skora jest łatwiejsza w utrzymaniu i kosmetyce i sie tak nie wyciera, welur wiadomo jak sie cos wyleje czy zrobi sie plama to trzeba prac a skore tylko pianką specjalna sie przeciera.. ale latem wrrrr w tyłek parzy :tongue4: najlepsza alcantara ale $$$ wiadomo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Acantara występowała w A4 B5?

Chciałem jeszcze zapytać czy to jest Alcantara czy półskóra i czy jest jakaś różnica?

http://img825.imageshack.us/img825/7277/dsc07774.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest półskóra czyli czarna skóra ze szmatką w piżamowy wzorek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Acantara występowała w A4 B5?

W S4 w fotelach RECARO i kubelkach - niebieskie wnetrze. Jak na moje to jest alcantara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóra tylko przy wsiadaniu daje po du..... :) ale po chwili jest luz-skóra + alcantara jest genialne rozwiązaie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam czarną skórke i nie narzekam mam podgrzewane siedzenia i siedzenia są cieplutkie a w lecie trzeba się przyzwyczaić pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , skóra jak dla mnie ma efekt tylko wizualny i jeszcze oczywiście jak jest niezniszczona. Miałem dwie Audiczki na skórach w tej ostatniej zamieniłem na zwykłą tapicerkę. Wytłumaczę dlaczego. Auto na skórach nie ma tak dobrego wygłuszenia i wyciszenia w środku z prostej przyczyny.Materiał pochłania dźwięk a skóra odbija.Jak wsiada sie do auta ze skórzaną tapicerką, to tak jak do jakieś puszki!!Osobiście nie mogłem tego strawić . Po wymianie audiczka zrobiła się przytulniejsza , przyjemniejsza i efekt taki , jakbym zmienił zawieszenia na mega komfortowe!!!

Pamiętam jak kiedyś jeden "gość" oznajmił mi ze nienawidzi skóry.Wtedy byłem zdziwiony, bo skórę uważałem za największy wypas, bo nie miałem ze skórzaną tapicerką styczności na co dzień. Teraz już wiem jaki to luksus skóra:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zdania są podzielone :wink4:, trzeba brać na przód jeden fotel skórzany, a drugi welurowy, a tył bez kanapy w ogóle... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam skór i ciemne szybki ze latem tak sie nie nagrzewa i jest :kox:

ale marzy mi sie białe RECARO :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wie ktoś gdzie można kupić skore samochodowa?;p bo bym chciał obić boczki siedzeń właśnie skórą ;) pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wie ktoś gdzie można kupić skore samochodowa?;p bo bym chciał obić boczki siedzeń właśnie skórą ;) pozdrawiam :hi:

najlepiej u tapicera samochodowego :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra + alcantara to jest moim skromnym zdaniem najlepsze rozwiazanie. Ladnie wygląda, nie grzeje sie, łatwo sie czysci i nie slizga sie d..a ;) po siedzeniu czyli dobre trzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...