Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka kupic centralke do zdalnego sterowania centralnym


gawey

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej dołożyć troche kasy i zamontować ori, musisz kupic pompkę z funkcją zdalnego sterowania i pilot, a jeśli swoją pompkę sprzedasz to wyjdzie prawie tyle co jakaś chińska centralka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystki ostatnio padl mi pilot od centralnego a nie mialem drugiego bo to nie fabryczny i chce wymieni centralke jakiej firmy polecacie kupic
Witaj. Zobacz na aledrogo firma stig polecam miałem i znajomi tez maja i polecam jak najbardziej:wink: od tego dokładnie: C.ZAMEK BLOKER 4DRZWI PIL.CHROM LOGO +5ty SIŁOWNIK (3139356589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ja mam u siebie tego stiga i jestem zadowolony z niego jak do tej pory nie mogę nic złego powiedzieć na jego temat

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

z tym że ja bez siłowników tylko centralka z pilotem typu scyzoryk i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumielismy sie mi centralny oryginalny dziala tylko nie mam zdalnego sterowania dlatego chce sama centralka wstawic ktora bedzie sterowac oryginalnym centralnym a co do stiga to mam mieszanae uczucia ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mieszane?

montowałem sobie i kilku znajomym i wszystko ok

a nie chcesz zainwestować w ori scyzoryki i pompkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem jakiś zestaw za 90 zł... z niego mam tylko sterownik który podłączyłem pod ori centralke i 2 scyzoryki.... :wink: Działa świetnie a jakość scyzoryków zadowoaljąca... :wink:

o to cos takiego

CENTRALNY ZAMEK 2D ,SCYZORYK , FULL OPCJA, LOGO (3165056328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Siłowniki z tego zestawu wywaliłem do kosza tak jak i kable do nich, mocowani itp....

Tu masz sam sterownik ale bez scyzoryka

STEROWANIE NA PILOT AUDI 80 100 A2 A3 A4 A6 A8 TT (3165056150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A tu masz sam sterownik z scyzorykami... najlepsza opcja dla ciebie

STEROWNIK AUDI 80, 100, A2, A3, A4, A6, A8, DIODA (3168367013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robiłem klapę bagażnika na pilota i też musiałem dołożyć nowy sterownik ze scyzorykami.Kupiłem od tego Stiga,bo ma dobrą opinię.Scyzoryki przestały działać po 5 minutach tzn. przestały się składać i rozkładać i mam teraz mieszne uczucia.Wysłałem na gwarancję.Mój ślusarz mówi, że to chińczyki i one tak mają.Mam nadzieję ,że wam się poszczęści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robiłem klapę bagażnika na pilota i też musiałem dołożyć nowy sterownik ze scyzorykami.Kupiłem od tego Stiga,bo ma dobrą opinię.Scyzoryki przestały działać po 5 minutach tzn. przestały się składać i rozkładać i mam teraz mieszne uczucia.Wysłałem na gwarancję.Mój ślusarz mówi, że to chińczyki i one tak mają.Mam nadzieję ,że wam się poszczęści

stig same sterowniki i piloty ma ok, ale jeśli idzie o scyzoryki to faktycznie są lipne, ale chyba nie ma scyzoryków które by jakością dorównywały oryginalnym, przynajmniej ja się nie spotkałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu udalo mi sie kupic na popularnym serwisie aukcyjnym sterownik z oryginalnym scyzorykiem VW przeznaczonym na rynek poludniowo-amerykański, ma domykanie szybek i mozliwosc sterowania zamkiem pneumatycznym lub elektrycznym. Z tego co pamietam sprzedawal to sklep z Łodzi, jak znajde to podam jak sie nazywali :-)

Edit: Sterownik KC-5000A od firmy Carmedia ze Zdroiska (carmedia.pl), w zestawie 2 scyzoryki o numerze 1JO 959 753 DJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robiłem klapę bagażnika na pilota i też musiałem dołożyć nowy sterownik ze scyzorykami.Kupiłem od tego Stiga,bo ma dobrą opinię.Scyzoryki przestały działać po 5 minutach tzn. przestały się składać i rozkładać i mam teraz mieszne uczucia.Wysłałem na gwarancję.Mój ślusarz mówi, że to chińczyki i one tak mają.Mam nadzieję ,że wam się poszczęści

też Mam kupione scyzoryki od Stiga,użytkowane już około roku i jakoś na razie nie narzekam,cały czas użytkowany jeden,tylko nic na siłę ale jednak co ori to ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecił cos takiego STEROWNIK ZAMKA VW SKODA SEAT DEDYKOWANY KOMFORT (3183461318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moim zdaniem najlepsze rozwiazanie.Zakupic taki zestaw ,Dorwac ori uzywany pilot na allegro badz jakis szrot , dorobic grot przełozyc pastylke immo ze starego badz zakodowac na nowo kluczyk.I zero problemów pilot ori który nam na pewno długo posłuszy nie to co jakies inne zamienniki. Mam u siebie zamontowany taki zestaw i jestem bardzo zadowolony z niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...