Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 1z] 96" ly3h oem+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chciałbym przedstawić moją B-piątke :)

Troche danych :

Jest to sedan z 1996r w kolorze LY3H ,napedzany mocarnym silnikiem o pojemnosci 1900cm3 i mocy 90 PS [1Z].Jest to totalny przedift a z wyposazenia dodatkowego tyko szyby przednie w prądzie i szyberdach ...

Jezeli chodzi o przeprowadzone modyfikacje ... Jako iż pod maską czai sie nieokiełznany potwór trzebabyło pomyśleć nad jakimś lepszym zawieszeniem ,i tak w A4-ce zostalo zamontowane zawieszenie gwintowane firmy Supersport co wplynelo pozytywnie na warunki jezdne jak i prowadzenie auta w zakrętach :) Przednie lampy poliftowe DEPO + Xenon 4300K , Tył lampy od polifta Ori , dokładki zderzaka w kolor ,polerowana dwururka ,usuniete znaczki z klapy tylniej i to chyba tyle jesli chodzi o strone wizualną .

Felgi to skręcane i polerowane ARTEC L 18-calowe , przód 8,5 " naciągnieta opona 215/35 , tył 10" naciągnieta opona 225/35 .

Silnik czysta seria + zaslepiony EGR + calkowity przelot .

No i oczywiscie fotki ( troche kiepskie - będa lepsze ) .

img20130420172420.jpg

img20130420172440.jpg

img20130420172409.jpg

img20130420160307.jpg

img20130420172355.jpg

Opublikowano

Klamki w kolor razem z progami ,grill lift i :jerk::jerk:

Opublikowano

Piękny zetorek :thumbup1:

A co słuchać w środku?

Opublikowano

Jak nie lubię czerwonych samochodów tak w B5 ma on coś w sobie :rolleyes:

Sama przyjemność oglądać tak zadbane nadwozie i obrazek pod machą :good:

Klamki też mi się nie kleją do reszty widoków tak jak progi...

Pochwal się jeszcze fotkami wnętrza i pisz co tam z planami :wink:

Gleba jak dla mnie groźna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Klamki i progi narazie tak zostają :) Zdjecia srodka dzisiaj cykne to wstawie ...

w tym tygodniu bedzie robiona polerka samochodu . Co do najblizszych planów to :

- Klapa US ,wtryski + program , łokieć + Kiera-S .

Pozdro!

Opublikowano

No ta listwa czarna trochę tu nie pasi :decayed: Jak wleci klapa US to będzie grubooo :shock3: Nie myślałeś żeby przyciemnić szybki?

Opublikowano

Pieknie sie prezentuje, ogarniesz progi, klamki i bedzie miodzio:whistling:

Opublikowano

Ladna german style te felgi bardzo ladny kolor :good: Zapodaj zdjecia z srodka

Opublikowano

Albo mi się wydaje albo to auto było już na forum, kojarzę po tych niepomalowanych progach i jeśli dobrze pamiętam to wcześniej jeździła na BBS LM ale może było to b.podobne auto. Mimo wszystko super auto moim zdaniem te czarne klamki trochę nie pasują a tak poza tym to jest pięknie :wink:

Opublikowano

Fajnie zmodzona, widać że jest w dobrych rękach. Felgi:slina:

Widzę, że dekory ciekawie oklejone:naughty:

Dobry zetor nie jest zły:wink:

Opublikowano

fajna fajna tylko tak jak koledzy mowia nie pasuje czarny prog i klamki pozdro

Opublikowano

ładna b5. gleba tez niezła,felgi super, no ale te progi i klamki zaraz sie w oczy rzucaja. no ale modyfikacje mysle ze jeszcze beda. wrzuc jakies foty srodka. pozdrawiam.

Opublikowano
Klamki i progi narazie tak zostają :) Zdjecia srodka dzisiaj cykne to wstawie ...

w tym tygodniu bedzie robiona polerka samochodu . Co do najblizszych planów to :

- Klapa US ,wtryski + program , łokieć + Kiera-S .

Pozdro!

ja bym nie malował ani klamek ani progów ładnie to ze soba współgra, bardzo ładnie zmodzona, ja bym tu widział Stickersa B5B:wink:

Opublikowano

Pewnie ze tak tak to sie zleje wszystko w jedna bryle. Odlew.

Opublikowano

ładnie się prezenci :D

Opublikowano
  • Autor

Klamki i listwy nie będa malowane - zostaje tak jak jest :)

Pare strzałów z dzisiejszego spota :

XS4ChCt.jpg

FBZFNXB.jpg

AObCPcL.jpg

Opublikowano

W tej Ibi przed Tobą też widzę z tyłu koło konkret :naughty:

Pierwsze zdjęcie :good:

Opublikowano

wykręca suty, ale tak jak większość pisała, klamki bym pomalował i z grillem coś zrobił:wink:

Opublikowano
  • Autor

Jedyna opcja z grilem to zmiana od RS4 :)

Opublikowano

A ja bym klamki pomalował, a listwy progów zostawił jak jest, to nie jest byłe auto prezesa z forum? bo w sumie poza felgą niczym sie nie rózni:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.