Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 1z] 96" ly3h oem+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi dokładnie auto było moje, ale trafiło w dobre ręce jak widać, Dawid dba i modzi co najważniejsze. Jak dla mnie jest dobrze troche powalczyc z fitmentem z przodu i bedzie przyjemnie :decayed:

a ta żółta ibiza Cupra to teraz moj projekt

91964956570021679472487.jpg\:wink:

Opublikowano

audiczka fajna kalpa tyl ma ciut inny odcien czy mi sie zdaje ogolnie jest kosa wrzuc pare fot wnetrza

Opublikowano

autko fajne.powodzenia w modach:decayed:

Opublikowano
a ta żółta ibiza Cupra to teraz moj projekt

Dobrze że w Jaworznie drogi ostatnio wyremontowali :naughty:

Ale do Sosnowca to niech on lepiej nie jedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja po Krakowie latam bez problemu tak ze sosnowiec tez by sie objechalo jak bedzie trzeba :)

Opublikowano

Aaa... wreszcie temat założyłeś... ile można namawiać... :decayed:

Audi mi bardzo dobrze znane jak i właściciel, jak go znam to będzie tylko lepiej... na żywo autko rwie suty... :jerk: Na Promo All Stars Tuning Weekend jedna z lepszych fur...

Opublikowano

wczoraj kolega pojawił się na spocie w GK , nieźle pomodzona b5 :thumbup1:

Opublikowano
wczoraj kolega pojawił się na spocie w GK , nieźle pomodzona b5 :thumbup1:

Potwierdzam bardzo ładnie się prezentuje furmanka oblukana na żywo

Opublikowano

I sztywna... :decayed:

Opublikowano

pięknie się prezentuje, dokładki zderzaków w kolorze dodają zdecydowanie uroku.. jak się na takim zawiasie i kołach jeździ?

Opublikowano
  • Autor

ksenonn jezdzi sie dobrze , troche twardo ale nie ma na co narzekac :) Na dniach szykuje sie wymiana wachaczy na ori LEMFORDERA (juz zakupione ) + drazki TRW. A tutaj pare fotek z dzisiaj .. Pozdro

attachment.php?attach_id=09048ab6ea167239fc05df4f1761faa1&mid=mid.1367447190890%3A1939ef807c35d25330&hash=AQAarBb0xWeodGMZ

attachment.php?attach_id=d83a0669285c66277cc6185a0404b4ae&mid=mid.1367447190890%3A1939ef807c35d25330&hash=AQCYtIg6JWBQa_3n

Ka0I60Q.jpg

Opublikowano

coś chyba poknociłeś z linkiem :wink:

Opublikowano

smaczna ta Twoja furka :decayed: fajnie że listwy i klamki w czerni :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
coś chyba poknociłeś z linkiem :wink:

Nie wyswietlaja sie zdjecia ?? Bo ja normalnie widze na podglądzie..

Opublikowano

pierwsze dwa sie nie pokazuja trzecie jest super bo tylko te widac auto jest kosa

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

maluj te progi szybko i klamki ;D e bo nie wiem czy mam wywalic listwy drzwiowe .... ;) A klamki to najgorsza rzecz w przedlifice i 80tke przypomina a u ciebie to jeszcze razi po oczach ;) ale gusta i gusciki. Za fajny kolor :D +5pkt do lansu... :) felga i gleba robi robote;)

Na jednym foto jest takie zludzenie jak bys mial listwy drzwiowe z lifta ?czy moj monitor sie psuje ;)

PS tez ta furka kojarzy mi sie z BBSami nawet sobie foto zgralem bo chcialem ta fele ;)

Opublikowano
Ja po Krakowie latam bez problemu tak ze sosnowiec tez by sie objechalo jak bedzie trzeba :)

po Krakowie bez problemu?:shock3:

ja wczoraj jechałem i kląłem w niebogłosy, weź tu pas zmień człowieku, u was nie ma koelin, u was są progi zwalniające wzdłużne o przekroju prostokąta:grin:

Opublikowano

No jednym słowem KOZAK A4 :hi::hi:

Opublikowano

za***isty sedanik ! 10J na tyle robi robotę, ale na przód wrzuciłbym jakiś dystansik :wink: widzę burberry na dekorach jak i u mnie :rotfl:

Opublikowano
Jedyna opcja z grilem to zmiana od RS4 :)

:jerk: doookładnie :decayed: Fura daje rade, kapcie prezentują się elegancko, nic tylko pozazdrościć zetora :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.