Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A5 2,0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Widze że konkretnie ogarniasz audice , powiedz mi czy da rade wsadzić silnik r32 (plus biturbo do tego)do audi a6 c6 ??? I czy ty byś ogarnął taki temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb dużo telefonów dostajesz z Inglostadt w sprawie pracy?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter22 dosc ambitna zabawa, w manualu ? Mozliwe ze do ogarniecia ale serio w tych nowszych autkach jest tak popierdolona elektronika ze mam dosc :)

Grzesiu szykuje szmate na wizyte u Ciebie w czwartek :) Zabezpieczylem juz wszystkie elementy ruszane ( klej/szczeliwo , baranek , w profile najdrozszy kurfa srodek do zamknietych chyba jakis jest dostepny : 90 zl za litr :shock3: ) , przymierzylem na dupe kola , przypasowalem zderzak i jakies duperele. Musze przerobic wlew paliwa ( a5 z boku rs5 z gory ma ) juz prawie jestem w domu z tym. Wnetrze przeczyscic i doskladac. Generalnie w czwartek bede :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter22 dosc ambitna zabawa, w manualu ? Mozliwe ze do ogarniecia ale serio w tych nowszych autkach jest tak popierdolona elektronika ze mam

:decayed:

Obecnie auto jest w manualu 2.0 tdi dołożyłem już napęd quattro . Auta nie zamierzam sprzedawać i dlatego wpadł taki pomysł . I teraz chciałem sie rozeznac jakie pieniądze trzeba szykować na taki swap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanike to sie zawsze jakos spasuje. Pytanie czy ozeni sie elektronike :) Chociaz sterowniki podobne rocznikowo to moze by sie dogadaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze masz sporo roboty ale jak byś znalazł chwile to zrób jakaś kalkulacje ile trzeba na to kasy szykować i pytanie czy skrzynia biegów od diesla moze zostać czy trzeba zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb :kox:

jesteś mega - piękność - marze o takim przodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie chcesz mieć facjate jak Nosb??

W sumie z dwojga złego lepiej taka niz jak u Siemiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie pucowalem , troche z racji braku czasu ,troche z racji tego ze chcialem pokazac gotowy efekt :)

Buda dostala pelen pakiet RS5 od a do z. Jest to chyba pierwsze w pelni przebudowane A5 na RS5 FL ( bynajmniej mi znane : sa sztuki z przednimi zderzakami , progami , tylnimi itp ale nie widzialem innej A5 zrobionej full na RS5 lacznie z tylnimi blotnikami ) , heble front TTRS , tyl S5 , tylnie lampy full led usa , wnetrze/fotele S5 + boczki i glosniki bang&olufsen oraz customową kiere.

Rzucam foty zrobioną na szybko , jak sie ustawie z kumplem na focenie to beda lepsze.

P1100701.jpg

P1100703.jpg

P1100704.jpg

P1100710.jpg

Edytowane przez Nosb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mega kox i w ogóle...masakruje łeb to autko :kox: gratulacje NOSB. i jedzie to jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie świetny projekt! Tak jak Jędrek mówisz... ALe to może dlatego, że są inne niż wszystkie i stąd wzbudzają jakieś tam kontrowersje... Co nie oznacza, że na minus, trzeba to na spokojnie ocenić... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki projekt felgi do mnie nie przemawiają wcale, coś ori i będzie dobrze, ogólnie projekt gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...