Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich audi maniaków!!! :hi:




STAN OBECNY:

ZHWufJa.jpg


DSC_0165.jpg

DSC_0185.jpg

DSC_0214.jpg


WNĘTRZE:

2kkL2aE.jpg
oUIJ4oN.jpg

AAxDJpG.jpg

87zBlHZ.jpg

Z6zlDDW.jpg

S53rqz9.jpg

Audi kupiłem 1.5 roku temu. Trochę już podłubałem, więc myślę, że krzywdy nie ma i czas sie pokazać w szerszym gronie.
Wcześniej tyłek woziłem VW Borą z 2000r też w dieselu:

DSC08776.jpg

VWMANIA_2011_1.jpg


Po kilkutygodniowych poszukiwaniach i wielogodzinnych wertowaniach stron www znalazłem 15km od miejsca zamieszkania auto, które pod wieloma względami spełniało moje oczekiwania.
Kolor, wyposażenie, stan, no i oczywiście model taki, jaki sobie wymarzyłem. Brakowało tylko 1.8T zamiast 1.9TDI, Q zamiast Ośki - no ale nie można mieć wszystkiego.
Auto swieżo sprowadzone z Niemiec stan techniczny niemal że idealny, wszystko w oryginalnym lakierze, poza przednim błotnikiem.Przebieg 190000 ( tu miałbym wątpliwości, ale nie drąże tematu ) książka serwisowa niby jest, ale takową może mieć każdy....

Audi A4 B6 2002 (modelowo 2003) Avant 1.9 TDI 131KM AVF

Oczywiście zaraz po zakupie robione podstawy:

- rozrząd itp...
- zawór EGR
- termostat
- czujnik temp. cieczy
- listwa oświetlenia tablicy rejestracyjnej (zapieczone śrubki lampek)
- tylne światło stop
- przełącznik szyb - kierowca
- włącznik świateł
- panel klimatronika
- jakieś tam alarmy i blokady.....

Fabryka dała:

- kolor Atlas Gray Metallic LY7Q
- xenon + spryski
- zawieszenie komfortowo - sportowe 1BV
- podgrzewane spryski szyby przedniej
- parktronik tył
- ESP ABS
- skrzynia manualny 6-biegowa
- czujniki zużycia klocków hamulcowych
- multifunkcyjna skórzana kierownica
- system navigacji plus RNS - D
- zmieniarka w schowku
- grzane i w pełni elektryczne fotele
- pakiet skóra
- 4 elektryczne szyby
- S-Line wewnętrzny
- pakiet oświetlenie
- komputer z kolorowym i pełnym FISem
- tempomat
- homelink

Ja dołożyłem:

- kompletny zewnętrzny pakiet S-Line
- zderzak przód
- zderzak tył
- listwy drzwiowe dolne
- lotka klapy bagażnika z B6

DSCN8350.jpg

DSCN8353.jpg

DSCN8349.jpg

DSCN8218.jpg




- swap hamulców na 320/288 ( tu podziękowania dla kolegi Devastation i kolegi Siemian)

3082086626_1.jpg

- swap wydechu na 2.5 TDI + końcówki ulter N1-90RS + nowa dokładka S-Line

2964784007.jpg

n1_90rs_01.jpg

- oryginalne 18" S4 ET30, 8.5J + dystans tył 5mm opona 225/40
- czarne emblematy boczne, przód, oraz tył
- obudowy lusterek czarny metalik
- schowki pod fotele
- tunel bez uchwytu na telefon
- maskownice Bose
- zawieszenie gwintowane
- ori bixenon
- soczewki z A4B8
- CLH

- lusterko wsteczne fotochrom z czujnikiem zmierzchu

- DRL na H7

- składane lusterka

- listwy progowe S-Line B6`

Fotki z aukcji:

dsc06279d.jpg

dsc06282r.jpg

dsc06284w.jpg

dsc06289k.jpg

dsc06297f.jpg


Lato 2012 - RS6 18" + 215/40, opony szybko wyleciały, a w ich miejsce 225/40, felgi zaś w czarny mat:

IMAG0167.jpg

IMAG0181.jpg

IMAG0183.jpg

DSC_0031.jpg


Jesień 2012

DSC_0036.jpg

DSC_0043.jpg

DSC_0047.jpg

DSC_0051.jpg


S-Line już na aucie...

DSC_0008.jpg

DSC_0009.jpg

DSC_0017.jpg

DSC_0020.jpg

DSC_0066.jpg


Wspomniany wyżej swap wydechu przed/po

DSC_0021.jpg

DSC_0124.jpg



Pakiet zima:

20130223_093533.jpg


20130223_093550.jpg


20130223_093620.jpg


Majówka 2013:

DSC_0022.jpg

DSC_0064.jpg

DSC_0065.jpg

DSC_0074.jpg

DSC_0090.jpg

DSC_0124.jpg


Montaż gwintu:

DSC_0031.jpg

DSC_0036.jpg

DSC_0025.jpg

DSC_0026.jpg


Montaż lamp od Gwertego i hidów w halogeny:

DSC_0081.jpg


lato 2013:


DSC_0082.jpg

DSC_0110.jpg

DSC_0108.jpg


listopad 2013:


- ori bixy + soczewki z A4B8


3681606930.jpg


- felgi Audi S4B6 18" ET30 8.5J :banan:


rs41.jpg



marzec 2014:

- opony 225/40/18




DSC_0015.jpg

- maskownice Bose x4 (tylko maskownice)



DSC_8986.jpg






wiosna 2014:


DSC_0050.jpg

DSC_0057.jpg

DSC_0071.jpg

DSC_0165.jpg

DSC_0185.jpg

DSC_0195.jpg

DSC_0197.jpg

DSC_0203.jpg

DSC_0209.jpg

DSC_0214.jpg

DSC_0227.jpg

zima 2014/2015:

- lusterko wsteczne fotochrom z czujnikiem zmierzchu z A4 B6

fnJiez2.jpg

- CLH i DRL H7:

StExbOk.jpg

0nrpJPs.jpg

PjiDFXf.jpg

- elektrycznie składane lusterka:

RgwAmKX.jpg

U3hcfId.jpg

RNS-e

AAxDJpG.jpg

- bluetooth w wersji Q

wOsBOr9.jpg

lXcJiCV.jpg

Dx7D55b.jpg

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

No ładna kolego :D

Opublikowano

Fajna sztuka, widzę ze schwarz pakiet w pełna gębą :decayed: ale wygląda to wszystko razem spoko, jeszcze tylko szybki :wink:

Opublikowano

Fajny kolorek jak i cała furka :decayed:

Opublikowano

No ładniutka niunia gratki i powodzenia w dalszych modach:hi::wink::thumbup1:

Opublikowano

ładnie jest :kox::kox::kox::kox: bora też była fajna :kox:

Opublikowano

super :kox: listwy drzwiowe na czarno by fajnie pasowaly do calosci :naughty:

Opublikowano
super :kox: listwy drzwiowe na czarno by fajnie pasowaly do calosci :naughty:

+1

do tego jeszcze szyby na ciemno dac i bedzie :kox:

Opublikowano

Szkoda że nie :quattro: W każdym razie fajna furka. powodzenia w modzeniu :wink:

Opublikowano

Oba auta piękne i oba zrobione ze smakiem:slina:

ale Bora chyba bardziej mi się podoba:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie, co do Waszych pomysłów, to szybki niestety nie będą przyciemniane. Przerabiałem to w Borze i jest dużo minusów. Co do czarnych listew, hmm też długo się nad tym zastanawiałem, nawet VT sobie robiłem. Mam jeszcze trochę folii w czarnym macie i może się skuszę na mała zmianę, ale poczekam na cieplejsze dni.

Aaa Borka ładniejsza mówicie. No i macie rację, to było coś, nawet nie chwaląc się miała sesje w VW Trends.......ale trafiła w dobre ręce i niedaleko bo do Pucka. Nowy Pan dba właściwie o nią i dalej kontynuje projekcik, także fajnie się ogląda.

Pozdrawiam

Opublikowano
:slina::slina::slina: cudeńko
Opublikowano

bardzo ładna mody wszystkie na wielki plus

Opublikowano

bardzo ladna sztuka :wink:

Opublikowano

bora zrobiona ze smaczkiem, jaki miałeś w niej silnik ? napęd 4motion czy ośka ?

a tych listew bym nie malował, tak jest ładnie :naughty:

Opublikowano

kolego,to nie ciebie widuje często na Renku przy cytrusach?

Opublikowano

bardzo ładna sztuka!

Opublikowano

Dobra jest:wink:

Opublikowano
  • Autor
kolego,to nie ciebie widuje często na Renku przy cytrusach?

Tak, zgadza się. A niech zgadne, Ty śmigasz czarną b7 w avancie. Kiedyś chyba nawet zamieniliśmy dwa słowa, ale mogę się mylić ;-)

Kolego jozek726, Borka to ośka, a silniczek 1.9TDI 110 w serii, na virusie było ok.130....

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.