Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Płacimy jak za zboże - Fotoradar wyglądający jak śmietnik


janusz_stg

Rekomendowane odpowiedzi

Kto się złapał?

Film przedstawiający pracę i wiedzę strażnika miejskiego jak i poprawność wykonywanych pomiarów przez fotoradar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt za to nie odpowie... :decayed:.

Maszynka do zarabiania kasy :naughty:. Zresztą nadmierna prędkość nie jest główną przyczyną wypadków w POlsce. Tylko ZŁY stan dróg. Był raport NIK.

Drogą dwu pasmowa A4 -> zwana autostradą :grin::grin::grin::polew::polew::polew: gdzie pobór opłat wynosi 9 zł za przejazd przez bramkę... Autostrada powinna mieć min. 3 pasy, a najlepiej 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieku Bogu i partii na mojej wiosce nie ma fiutoradarów

ale jak postawia to wyjebię z jednej i z drugiej strony wiochy dwa ledowe telebimy z oczojebnym napisem:

"UWAGA, FOTORADAR W WIOSCE !!!!!!!!!!!"

chetnie zobacze morde burmistrza :polew::polew:, ale przeciez chodzi nam o bezpieczenstwo, nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieku Bogu i partii na mojej wiosce nie ma fiutoradarów

ale jak postawia to wyjebię z jednej i z drugiej strony wiochy dwa ledowe telebimy z oczojebnym napisem:

"UWAGA, FOTORADAR W WIOSCE !!!!!!!!!!!"

chetnie zobacze morde burmistrza :polew::polew:, ale przeciez chodzi nam o bezpieczenstwo, nie ?

musisz wymyślić coś innego ponieważ co pomogą telebimy jak fotoradar będzie źle ustawiony i chociaż kierowcy pojadą prawidłowo to i tak im zrobi (fałszywe) zdjęcie tak jak jest pokazane na filmiku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieku Bogu i partii na mojej wiosce nie ma fiutoradarów

ale jak postawia to wyjebię z jednej i z drugiej strony wiochy dwa ledowe telebimy z oczojebnym napisem:

"UWAGA, FOTORADAR W WIOSCE !!!!!!!!!!!"

chetnie zobacze morde burmistrza :polew::polew:, ale przeciez chodzi nam o bezpieczenstwo, nie ?

musisz wymyślić coś innego ponieważ co pomogą telebimy jak fotoradar będzie źle ustawiony i chociaż kierowcy pojadą prawidłowo to i tak im zrobi (fałszywe) zdjęcie tak jak jest pokazane na filmiku:wink:

I trudno z tym coś zrobić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt za to nie odpowie... :decayed:.

Maszynka do zarabiania kasy :naughty:. Zresztą nadmierna prędkość nie jest główną przyczyną wypadków w POlsce. Tylko ZŁY stan dróg. Był raport NIK.

Drogą dwu pasmowa A4 -> zwana autostradą :grin::grin::grin::polew::polew::polew: gdzie pobór opłat wynosi 9 zł za przejazd przez bramkę... Autostrada powinna mieć min. 3 pasy, a najlepiej 4.

Dzis tym czyms jechalem, bo nie skrecilem gdzie trzeba :P 200 to jechalem tylko przez pare sekund, bo zaraz jakis powolniak sie wbil.... kto to widzial, 2 pasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie w okolicy Koszalina jest pełno tego fotosyfu na odcinku 60km w stronę Szczecina na drodze nr6 naliczyłem 8 sztuk a ma być jeszcze więcej MASAKRA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie w okolicy Koszalina jest pełno tego fotosyfu na odcinku 60km w stronę Szczecina na drodze nr6 naliczyłem 8 sztuk a ma być jeszcze więcej MASAKRA!!!

Tu się zgodzę, droga na Koszalin to męka...

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj panowie przebili samych siebie,wylot z warszawy w stronę kołbieli(jakaś wiocha),schowali forda za przystanek z kamerą i z dwóch stron atakowali,czy to jest normalne?aż się zagotowałem jak to zobaczyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko banda złodzieji tępa... i tyle połowa strażników to przepisów ruchu drogowego nie zna a radary ustawiają i mandaty wypisują miałem takie zdarzenia że straż wystawiła mi mandat za złe parkowanie zadzwoniłem po policje panowie przyjechali i stwierdzili że mandat bezpodstawnie wystawiony ja tam też zakazu nie widziałem i tak działa straż żenada!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieku Bogu i partii na mojej wiosce nie ma fiutoradarów

ale jak postawia to wyjebię z jednej i z drugiej strony wiochy dwa ledowe telebimy z oczojebnym napisem:

"UWAGA, FOTORADAR W WIOSCE !!!!!!!!!!!"

chetnie zobacze morde burmistrza :polew::polew:, ale przeciez chodzi nam o bezpieczenstwo, nie ?

się zastanawiam ,czy faktycznie o to im chodzi :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kasa nic innego.

Wczoraj jechalem z Ustki do Słupska ok godziny 16.00 to postawili smietnik w idealnym miejscu.

10m przed tablica kończąca teren zabudowany

Gdzie jest juz prosta i zywego ducha w promieniu 200m.

Na jezdni bylo juz widac kilka sladow po ostrym hamowaniu, to samo co w zeszlym roku ale w innej wiosce. Kolejna dziwna sprawa to taka ze jest to powtorka z dlugiego weekendu z zeszłego roku :facepalm:

Ciekawe co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kasa nic innego.

Wczoraj jechalem z Ustki do Słupska ok godziny 16.00 to postawili smietnik w idealnym miejscu.

10m przed tablica kończąca teren zabudowany

Gdzie jest juz prosta i zywego ducha w promieniu 200m.

Na jezdni bylo juz widac kilka sladow po ostrym hamowaniu, to samo co w zeszlym roku ale w innej wiosce. Kolejna dziwna sprawa to taka ze jest to powtorka z dlugiego weekendu z zeszłego roku :facepalm:

Ciekawe co ?

devastation...............hmmmmmmmmmmmmmmmm......................... to musiała być akcja trzeźwość zakrojona na szeroką skalę :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju same k**wy i złodzieje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś właśnie przyszło pisemko ze SM o wstawienie się w roli świadka w sprawie o przekroczenie dozwolonej prędkości. O ile pamiętam to przekroczyłem o ok 25km/h (75/50). Wg taryfikatora to jest od 100-200zł i 4pkt. Zobaczymy jak będzie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam paintballa dużo kulek i wiecie co dalej z tym zrobić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że straż miejska powinna pilnować ładu w mieście, wyznaczyć im piesze patrole i niech pilnują patologii bo za dużo im się wydaje. Co z tego, że wszędzie pełno kamer ? Jak ktoś ma oberwać kosą w plecy to oberwie tak czy siak różnica taka, że nagrają sprawców. Życia to niestety nikomu nie przywróci. Od takich rzeczy jest drogówka a SM niech się zajmie porządkiem na ulicach żebym mógł sobie po 22 wyjść do centrum i nie bać się, że dostanę po gębie i jeszcze mnie okradną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...