Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za swój też jakoś tak tylko ceny zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze ze na alledrogo sie niezle cenia, za AWX ponad 100 a AUY od 40 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za AUY z wysyłką kurierską tak by wychodziło:wink: Miał ktoś możliwość położyć obydwa obok siebie i porównać? Bo tak jak patrze na zdjęcia to różnic nie ma żadnych:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowac awx tylko inne podobne bo to zlodziejstwo w bialy dzien za awx, a niczym sie nie rozni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za ile chodzą te od AUY? ja od AWX na szrocie dałem 30zł, tylko nie mówcie że drogo :facepalm:

Tyle?Toż to normalna cena do AFN-a:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za ile chodzą te od AUY? ja od AWX na szrocie dałem 30zł, tylko nie mówcie że drogo :facepalm:

Tyle?Toż to normalna cena do AFN-a:grin:

Jaki AFN? :facepalm: Cały czas piszemy o kolektorze AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem.....

Chodzi o to ze w takiej cenie to do AFN-a chodzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem.....

Chodzi o to ze w takiej cenie to do AFN-a chodzą....

a to spoko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kto chciał to mi został EGR i Kolektor z AFNa za grosze oddam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanie, jak odkręciliście kolektor ssący to bardzo był zasyfiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy jest, nic tylko wypalic palnikiem ten nagar-syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalać benzyną i ogniem go u mnie było sporo ale w kolektorze z AWX było tylko trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znalazło się trochę wolnego czasu i kolektor zamontowany i tak to wygląda http://www.directupload.net/file/d/3711/hp5ee8l2_jpg.htm Jak zrobię lepsze fotki to wstawię więcej


No i znalazło się trochę wolnego czasu i kolektor zamontowany , http://www.directupload.net/file/d/3711/hp5ee8l2_jpg.htm Jak zrobię lepsze fotki to wstawię

Autko trochę odżyło po wywaleniu EGR-a i po zmianie kolektora , wydaje mi się że trochę lepiej się zbiera , negatywów na razie nie zauważyłem

Edytowane przez Mario82A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam majsterkowicze! jak każdy (chyba) piszący w tym temacie chciałem dokonać modyfikacji kolektora ssącego tylko, że mnie to czekało przy silniku o oznaczeniu AJM. Udało się to egr wywalony kolektor zamontowany flansza też no i nic tylko smigać ! pojeździłem trochę (parę mieszków) i powiem szczerze że żadnego "-" nie dostrzegłem prócz "klepnięcia" przy gaszeniu auta . Zaczęło mnie to troszkę irytować więc pomyślałem, że przecież kolektor który mam zamontowany też był kiedyś połączony z egrem :banan: no i tu się zapaliła żarówka! :kox: przecież taki egr też można zaślepić i wstawić go zamiast flanszy tylko po to żeby klapa gasząca ładnie nam pomagała podczas gaszenia auta. Wziąłem się więc za robotę zaślepiłem egra zakupiłem ori kolanko no i zmontowałem odpaliłem graty i.... i wszystko pracuje jak należy ..mając kolektor od awx'a razem z zaślepionym egrem :banan: jakby ktoś chciał służę pomocą no i posiadam jedno kolanko te które wchodzi za egr :) będzie potrzebne przy tej przeróbce :) ...nie wiem jak sprawa wygląda w afn z klapą gaszącą czy jest w ori czy jej nie ma :huh: zdjęć nie wstawiłem jak się to prezenci bo byłem zbyt podjarany, że wszystko bangla jak należy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś foto po zakończonej pracy może ja się skusze

Kilka postów wyżej masz fote w moim poście , postaram sie wrzucić jeszcze kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...