Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"


proximpuh

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem trochę czasu by w końcu wrzucić kilka fotek swojego nabytku ze stycznia 2010 r.:wink:

Sprowadzone z Luxemburga, w serii było biedne

Silnik - CAHA 170 Ps

Napęd - Quattro

Zawieszenie - 1BE

Koła - 17"

Nagłośnienie - Bank&Olufsen

Fotele - kubełki welur

Z tego okresu fotek nie posiadam

Na razie wrzucę trochę zdjęć a opis - wybaczcie - uzupełnię później

Fotki z maja 2012 r.

ae10cd933742697fm.jpg

4929b3567a69317fm.jpg

9e61f7cc8768e5f6m.jpg

2e20bcf3105aced5m.jpg

37137848f5ecdba1m.jpg

05dff0d91ccbb65cm.jpg

A teraz fotki aktualne po kilku małych modach:wink:

19f3670886437455m.jpg

5b48d5b86a5d3401m.jpg

bd7920ac9524c786m.jpg

e87d5cedb82f4ed9m.jpg

c605649160cb96b6m.jpg

4c23ab381484f826m.jpg

25e8fe206ff93a2fm.jpg

bc496a3371819dadm.jpg

939dab02c6108e91m.jpg

552f9c8ce338e0e0m.jpg

Myślałem, że jakieś S43 się z tego urodzi :kox:

e6e9fcb2f84dc0aam.jpg

i trochę środeczka....:naughty:

81af44d2d4c5b26am.jpg

9e89fc000c794069m.jpg

923e8c9c1334fd0em.jpg

Panel MMI jest bardziej dla ozdoby niż z potrzeby:naughty:ale tak mi sie podoba....i już !:wink:

6c0e5838f6c59079m.jpg

b8e005ab46980787m.jpg

6a6b118c19c9d4e7m.jpg

04f5fb458ebe23e1m.jpg

b3da842ea3de1d46m.jpg

I na razie by było chyba na tyle .......:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie! :kox: wymieniłbym koła na większe i te progi wymienił (kwestia gustu). poza tym zazdroszczę Quattro :slina: czekam na opis i więcej fotek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz Ty... Jesteś z Gdyni i że ja Ciebie nie widziałem na mieście od 2 lat :eusathink: A już myślałem że tylko ja będę się bujał w Gdyni z pakietem S4 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz Ty... Jesteś z Gdyni i że ja Ciebie nie widziałem na mieście od 2 lat :eusathink: A już myślałem że tylko ja będę się bujał w Gdyni z pakietem S4 :cool1:
Pewnie gdzieś się śmigneliśmy przez ten czas:wink:wiecej w ciągu dnia jeżdżę więcej po Gdańsku, może dlatego:kox:---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------
wreszcie! :kox: wymieniłbym koła na większe i te progi wymienił (kwestia gustu). poza tym zazdroszczę Quattro :slina: czekam na opis i więcej fotek :naughty:
Koła aktualnie są 18 - stki a progi......też bardziej podobaja mi się s-linowe, może w następnej kolejności:wink:przy okazji jakiegoś lakierowania...po modach oczywiście:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołki, kiera, listwy piano i te fele mnie powalają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super,

a powiedz czy wystarczyło wymienić tylko zderzak i lampy czy cos jeszcze, bo maska i blotniki są chyba od b8 przed liftem?

Maska i błotniki też do wymiany, maska ma inne prztłoczenia a błotniki inne mocowania ze zderzakiem i od h....a innych drobnych elementów typu: nadkola, wzmocnienia błotników dolne, mocowania górne, prowadnice powietrza,i tp, nawet już nie pamiętam:facepalm:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

A jakie plany ? :git:

Coś pewnie się jeszcze wyrezam:grin:na pewno asystent zmiany pasa, daszek S-line na klapę tylną i może 3G+?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grubo... tylko to przychodzi mi na język :slina: Może napisz co miałeś w serii... bo chyba władowałeś wszystko jak leciało z S4 :wink: konsole sterowania w tunelu i MMI też robiłeś czy już była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no środek malina :slina::slina: powiedz jak ci licznik z benzyny chodzi w dieslu chodzi mi o obrotomierz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no środek malina :slina::slina: powiedz jak ci licznik z benzyny chodzi w dieslu chodzi mi o obrotomierz?

Licznik jest od dajzla:wink:tylko tarcze i wskazówki od Esy no i diody podświetlające wskazówki zmieniłem na białe, wiadomo, obrotomierz oszukuje, ale jakoś mi to za bardzo nie przeszkadza:decayed:

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 21:57 ----------

No to grubo... tylko to przychodzi mi na język :slina: Może napisz co miałeś w serii... bo chyba władowałeś wszystko jak leciało z S4 :wink: konsole sterowania w tunelu i MMI też robiłeś czy już była?

Graty z Esy montowałem w zależności od dostępności i możliwości finansowych:decayed:w seri było bardzo biednie (patrz początek pierwszego postu):kwasny:a panel sterowania MMI z RS5 jest praktycznie tylko do ozdoby (ładniej wygląda niż ori panel od Concerta):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary musze przyznać powaliłeś mnie nakładem roboty o kasie nie wspominając

przepięknie wygląda - gdzie Ty tyle części dorwałeś to ja nie wiem - Ty chyba z 20 tyś w te auto wpakowałeś - a coś czego Ci zazdroszczę najbardziej to fotele :slina:

autko masz tak odświeżone że jeszcze najbliższe 5 lat będzie świeże na drodze

jak dla mnie to wywalić te dziwne progi - felga 20 - i zawias w dół

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Ps. masz dojście do takich gratów czy po prostu skupowałes z allegro co się pokazało ?

za foteliki pewnie konkretnie wywaliłeś siana co :naughty:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

A tak ogólnie to nie wiem o co chodzi - ale czasami jak patrzę na polifta to niekiedy mam wrażenie że pierwsza odsłona B8 była ładniejsza - coś mi w tych liniach polifta nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę duzo zmian widze :wink: tak na szybko

- Radio CONCERT (chrom , piano)

- Klimatronik (chrom,piano, biały cyferki na wyswietlaczu :kox:)

- Panel MMI od RS5 (chrom,piano) - w planach pewnie 3G :naughty:

- manetki (piano)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to nie wiem o co chodzi - ale czasami jak patrzę na polifta to niekiedy mam wrażenie że pierwsza odsłona B8 była ładniejsza - coś mi w tych liniach polifta nie pasuje

tak szczerze Ci powiem, że mam to samo. zarówno w A4 jak i w A5 Coupe.. dlatego ja raczej A5tki nie zmienię na polifta :kwasny: chociaż poliftowe A5 Sportback bardziej mi się podoba niż przedliftowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...