Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zegarek dla mężczyzny ?


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

Timex jest fajna firmą.

Tak poza konkursem WR 100 nie znaczy, że można w zegarku pływać do 100m.

dokładnie

water_resistance_map.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie potrafię zrozumieć jednego - Kolega Autor szuka zegarka pod koszulę/garnitur, a pokazuje i wszyscy za nim, chronografy i inne sportowe dziadostwo:facepalm: To albo rybka, albo akwarium:kwasny: Nie widuję zegarków eleganckich z podświetleniem, a większość nawet lumy na wskazówkach nie posiada, bo taka jest idea takiegoż eleganckiego zegarka.

Fossil/Bisset/Diesel i inne dziadostwa bym sobie odpuścił, chociaż jak widzę po postach i tendencji, to wszystko przejdzie, byle podświetlone:decayed: J/W - to są zegarki modowe - czyli pokazówki, a nie cokolwiek reprezentujące.

W cenie do 400PLN nie znajdziesz też porządnego "swiss made", chociaż szczerze powiedziawszy nie wiem co Ci po tym - osobiście wolałbym kupić solidnego SEIKO "5" z lumą na wskazówkach i cieszyć się automatem i solidnym zegarkiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma 20 lat i żądacie zdecydowania ??? Tak o zegarkach można pisać do usranej śmierci.... Wiedzę, że bardzo spuszczasz się nad mechanizmami, jakością koperty, etc... powiedz mi tak poważnie czy Ty to jakoś odczujesz ??? Jak nie możesz zdecydować się na jeden to jedz do cyganów i za 400zł kupisz sobie kilka i będziesz mógł wybierać.

Za dobrego sikora trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: zegarki od Cyganów są spoko :decayed:

Kolega czy ma 20, czy 120, to jak widać mało się zna, bo gdyby było inaczej, to by kupił i się nie radził innych. Jesteśmy po to m.in., żeby doradzić - moje zdanie jest takie, że lepiej kupić taniego Orient'a/Seiko/Lorus'a/Casio, czy chociażby J.Springs (niska pólka Seiko), niż "blink blink" fossile diesel'e, itp.

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

Właściwie to wszystko zależy jakie kto ma podejście do (w tym wypadku) zegarka - z niektórych też się tu nabijali, że całe dnie siedzą w garażu i furę pucują:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GD* EMPORIO ARMANI MĘSKI AR5905 PROMOCJA!!! (3257152074) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A ja mam coś takiego tylko że z kauczukową bransoletą. Smiga 2 lata i naprawdę jestem zadowolony. Działa oczywiście dobrze ale ani stal ani szkło nie zarysowało się w najmniejszym stopniu:wink: Myślicie że też tam jakiś czajna mechanizm siedzi?

A i mocno świecą wskazówki tak że nie trzeba tarczy podświetlać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga, jak oferta była aktywna to był niezły wybór.

Ten sikor z pierwszej, tytułowej foty, wygląda za***iście jak dla mnie :D

Zegarek model 1, 2 i 5 zostały chyba wyprzedane, ale może jeszcze będzie okazja na zakup szwajcara za dobre pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod choinke dostałem takiego Rubicona MĘSKI ZEGAREK RUBICON STALOWY RNDC80 EXTRA DESIGN (3210478744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bardzo fajny i wygodny... kumpel co siedzi w zegarkach polecał mi w przystępnych cenach właśnie Rubicona lub Bisseta

Z taką złotawą bransoletą ? :shock3:

tak a co ? :)

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

chyba, że chcesz Cartiera z certyfikatem .... 28 tys. zł

100_3266.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam użytkuje dwa zegarki.. jeden sportowy casio a drugi na co dzień do koszuli i garniaka omegę rattrapante

Zdj_cie161.jpg

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

chyba, że chcesz Cartiera z certyfikatem .... 28 tys. zł

http://s23.postimg.org/ag11mlndn/100_3266.jpg

Nie podoba mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się ostatnio zakochałem w Breitlingu.. "tylko" 65 tys :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ze sklepu Apart zegarek Aztorin i wygląda świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie sikory :kox: mam pare szt. :wink: Jedno jest pewne za 200-400zl mozna kupic ale dobry pasek pod zegarek :decayed:

Lub podroby z 80% przecena :polew::polew::polew: ktore sa oficjalnie na stronach sklepowych w PL i nie tylko :whistling:

Malo tego owe sklepy sa reklamowane przez " PL gwiazdy " np. Doda :decayed: Ksiezniczka, ktora chce blyszczec a w podrabianych ciuchach itp. smiga :facepalm::polew::polew::polew:

Jak chcesz DOBRY ori zegarek to muszisz troche poszukac i poczytac oraz " odpowiednio " zaplacic za jakosc :whistling: Najlepiej w oficjalnym sklepie u zegarmitrza :wink:

No chyba ze ktos ma ochote byc Fake Pimp za grosze :facepalm:to prosze -

Co chcecie Armanii ? - armani watch na sprzedaż

a moze Rolex ? - rolex watch na sprzedaż

lub G-shock z podswietleniem :decayed: - g-shock na sprzedaż

Osobiscie trafilem na ta strone jakies 3 lata temu, zakupilem 2 rzeczy :facepalm::facepalm::facepalm: rakiete Nadala Babolat Aeropro oraz okulary D&G :facepalm:

nigdy wiecej choc jakosc wykonania byla OK :decayed: i jak ktos nie jest oblatany w temacie to moze sie jebnac :decayed:

Mam nadzieje, ze te info. pomoze nie jednej osobie... bo jak patrze na allegro / ebay itp. to :facepalm:

ps. Sluchawki Dr. Dre :polew: brac :facepalm: po pare szt. bo dobra cena :facepalm::grin:MONSTER 12 COLORS STUDIO HD HEADPHONES na sprzedaż

pod allegro lub zalozyc sklep/strone i juz interes z okazja -70% :grin: sie kreci :cheesy::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: wiec UWAGA przy zakupach !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie :wink: Rolex za 40 funtow i pisza ze autentyczny :polew::polew::polew:

Wiadomo sa i drozsze aukcje :decayed: lecz jak ktos nie jestes obcykany w temacie to bedzie myslal, ze ma ori bo tak dobrze wizualnie podrabiaja :wink: praktyka czyni :grin:

Widzialem juz nie jedna rzecz... wiec lepiej kupowac " okazyjnie " to czego nie maja na ioffer :grin: lub udac sie do zegarmistrza itp.

Pytales o dobry zegarek z podswietleniem...

Citizen SkyHawk :wink: ale nie jestem pewien czy trafi pod Twoj gust... jak wiadomo sa rozne :decayed:

Tak sie sklada, ze mam 2 SkyHawki...

2013_05_29_3918.jpg 2013_05_29_3921.jpg 2013_05_29_3949.jpg 2013_05_29_3956.jpg 2013_05_29_3967.jpg 2013_05_29_3992.jpg

Specyfikacja jest tu - Zegarek CITIZEN SKYHAWK BLUE ANGELS A-T JY0050-55L LuxTime - Sklep z zegarkami Tag Heuer, Seiko, Hamilton, Citizen, Doxa i.in

Zegarek Citizen Skyhawk AT Global Radio Controlled Eco-Drive Titanium JY0010-50E LuxTime - Sklep z zegarkami Tag Heuer, Seiko, Hamilton, Citizen, Doxa i.in

ps. cena jest bardzo dobra biorac pod uwage precyzje i jakosc :kox: ...dorownuje zegarkom, ktore kosztuja 2x tyle :wink:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

no chyba, ze ktos jest przy $$$ :decayed: to Hublot

Wlasnie wypuscili nowy zegar :decayed: limitowany 50 szt. cena 300.000 $ :naughty: choc pewnie juz idzie do gory o nastepne kilkadziesiat tys. $

a w przyszlosci tak jak to z rarytasami bywa cena bedzie x2 moze 3 x wieksza :wink:

Assetto Corsa in HUBLOT MP-05 LAFERRARI Promo | RaceSimCentral - Sim Racing News since 2000

DISCOVER THE HUBLOT MP-05 "LAFERRARI" - YouTube

cos pod nowe LaFerrari :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam użytkuje dwa zegarki.. jeden sportowy casio a drugi na co dzień do koszuli i garniaka omegę rattrapante

http://s6.postimg.org/6f4i7rkbx/Zdj_cie161.jpg

Omega fajna..jaka średnica koperty ? :kox:

Remik

Te citki całkiem spoko , tylko za dużo mają nawalone na bezelu i tarczy :wink:

U mnie na ręku jest dosyć często bateria w Adriatica na pasku Pattini.

IMAG0693.jpg

IMAG0642.jpg

Aviator

DSC08401.jpg

Był wcześniej Pilot LEvenberga

IMG_20121130_171603.jpg

Pilotka PVB Alpha też była.

DSC08729.jpg

Gumiak w bardziej aktywne dni

IMAG0598.jpg

I dziadek Fossil

IMAG0600.jpg

Troszkę zrobiłem redukcji w zegarkach bo paru nie nosiłem w ogóle.. ogólnie zapędy zegarkowe trochę ostygły..ale cały czas szukam, cały czas paczę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...