Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

do drogiego auta rozumiem....ale do starego piernika b5....to byłaby lekka przesada...tym bardziej ,że to(same zaciski !!) pewnie kosztuje tyle co mój komplet P/T :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden nowy zacisk kosztuje ok 2300 zl.

Bez znaczenia czy 320mm czy 345mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli nie dość ze jeden zacisk jest droższy od całego Arturowego zestawu P/T to jeszcze 3 krotnie przewyższa wartość auta...

...sorry... 4 krotnie bo liczyliśmy to na zatankowanym baku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak .....tak.....:polew: .....wartości b5 nie zmienia się tak...... jak wartości b7 ....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur a Ty nie na Złombolu? Nie wiem za bardzo co to jest ale tak mi się z Twoim autkiem skojarzyło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian... Artur mi się chwalił że mu nowy wydech załatwiłeś :decayed:

Wiejski tuning - dętka na wydechu - Sadistic.pl

:polew::polew::polew:.......dobrze ,że nie dałem się skusić bo by sam ze mnie miał polewę dodatkową :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Zacne hebelki :naughty:

:hi::wink:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Artur a Ty nie na Złombolu? Nie wiem za bardzo co to jest ale tak mi się z Twoim autkiem skojarzyło :decayed:

nie.....nie mogę być na wszystkich imprezach , na które mnie zapraszają :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujek ty te autko na złom szykujesz ,że tyle żelastwa tam pakujesz :grin::grin: Graty hebli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujek ty te autko na złom szykujesz ,że tyle żelastwa tam pakujesz :grin::grin: Graty hebli :kox:

w końcu nie będziesz się bał ,że za Tobą jadę :wink::decayed: i mogę nie wyhamować :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

Ujek ty te autko na złom szykujesz ,że tyle żelastwa tam pakujesz :grin::grin: Graty hebli :kox:

w końcu nie będziesz się bał ,że za Tobą jadę :wink::decayed: i mogę nie wyhamować :wink::decayed:

:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu jeden gość nie będzie przechodząc obok auta zadawał mi kolejny raz pytania ,czy mam bębny z tyłu bo tarcz nie widzi ......:decayed:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

mod super ;)

Teraz kolej na koniki :kox:

tych się boję ....i i ch nie ogarniam ,a co dopiero jakby ich było więcej :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość się już pojeżdziłeś :grin: dzwoń do Deva i teraz 330 :wink::decayed:

:polew::polew::polew::polew:

patrzcie wyrabia sie :decayed: no to czekam na telefon od Pepoża z pytaniem o 20' koła :decayed::decayed::decayed:

niech zacytuje: "Dość się już pojeżdziłeś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...