Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, czermar napisał:

jest niestety dziura...

Z tego już nic. Szukaj ori .

Jeśli nie znajdziesz to dobrze zakon serwowany zamiennik też będzie ok. Ja nam zamiennik już 3 lata , garażowany pod chmurą i zero rdzy . Jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2017 o 09:28, Marcellus napisał:

Dzięki, pytam bo zakupiliśmy z ojcem po lewym błotniku, co prawda ojciec do passata b5 fl i miał przy wymianie problem z przełożeniem jakiś plastikowych elementów pod śruby, nie wiem nie  było mnie przy tym. Btw kupiliśmy błotniki ocynkowane w firmie kipard, ojciec bardzo zadowolony, kolor srebrny i ponoć bardzo dobrze pasuje, dodatkowo zabezpieczył go sobie antykorozyjnie po swojemu. Ja swój będę zakładał na 99% 19-tego sierpnia więc mogę tutaj dać info co i jak z pasowaniem, przy okazji planuje wymienić nadkola na jakieś z tworzywa sztucznego aby nie chłonęły wilgoci.

Ile płaciłeś za ten błotnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciłeś za ten błotnik?
Już nie pamiętam, to było w lipcu/sierpniu, cena z alle + 60 lub 70 zł za warstwę ocynku.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KoWaL_89 napisał:

Na allegro są w ocynku i pomalowane pod kolor klienta z dostawą za 400zł.

Znajomy brał dopasowanie i kolor Ok, jedyny minus są bardziej zaokrąglone rogi rzy masce , ale nie ma tragedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wsadzałem zamienniki do IBIZY, za sztuke płaciłem 90zł i były w podkładzie. Po pomalowaniu na czujniku wychodziło 120 mikronów, jak dla mnie używki już nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam czy nie kupić zamienników , moje na rantach już bierze ,tylko zastanawiam się czy brać w kolorze czy samemu pomalować, niestety używki nawet w dobrym stanie szybko zaczyna brać ruda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukaszooo napisał:

Ostatnio wsadzałem zamienniki do IBIZY, za sztuke płaciłem 90zł i były w podkładzie. Po pomalowaniu na czujniku wychodziło 120 mikronów, jak dla mnie używki już nie istnieją.

a jak ze spasowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzalem oba i szczerze mowiac to nic nie poprawialem, wszystko pasowalo. Blacha wbrew wszelkim opinia jest dosyc gruba. Przed pomalowaniem srodek walnełem mastyką i pokryłem akrylem. Mysle ze na ponad 5 lat bedzie spokoj. Oryginal jesli ma byc na dlugo to trzeba piaskowac, po piaskowaniu trzeba miec troche wprawy zeby ladnie ogarnac powierzchnie wiec jal dla mnie tylko zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś błotniki od kipard.pl? Podobno dają gwarancję na spasowanie I w razie w element można oddać, lakierują w kolor od środka baranek I podkład antykorozyjny. Twierdzą że jeszcze I'm się nie zdążył żaden zwrot że względu na spasowanie.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2017 o 14:06, karol1981 napisał:

Brał ktoś błotniki od kipard.pl? Podobno dają gwarancję na spasowanie I w razie w element można oddać, lakierują w kolor od środka baranek I podkład antykorozyjny. Twierdzą że jeszcze I'm się nie zdążył żaden zwrot że względu na spasowanie.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

ile chcą za błotnik bo na stronie nie ma żadnych cen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lukaszooo napisał:

Oryginalnie nie bylo barana tylko podklad i mastyka na zagieciu.

ale to nie są oryginalne błotniki i na pewno cena też jest inna więc nie ma co wymagać cudów.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karol1981 napisał:

330 zlociszy.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

robisz eksperyment i zamawiasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba spróbuję, najwyżej I'm oddam ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też musze wymienić błotniki i się zastanawiam gdzie najlepiej kupić. Ludzie też coś pozytywnego piszą o http://www.zderzakwkolorze.pl/ - ceny mają podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem to te wszystkie błotniki są jakieś chińsko-podobne, ale Ci co zakładali je ze dwa lata temu dalej je chwalą, podobno nie rdzewieją, więc chyba cena nie jest wygórowana i towar wart polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...