Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam. Różnica w odcieniu widoczna tylko w słońcu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny to "najłatwiejszy" kolor.

Z Mauritius blau może być gorzej,aczkolwiek ktoś z forum brał gotowca Atlas grau który jest trudny do wpasowania się odcieniem i był zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd zamawialiście? może taniej wyjdzie domalować maskę do błotników niż na odwrót:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też w garażu leżą dwa błotniki ale od ezderzaki_pl . Będę zakładać za 3 tyg to zobaczmy jak ze spasowaniem. Co do malowania jest ok.  Kolor jak przykładałem wyglądał dobrze ale przekonam się dopiero po montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2018 o 19:23, Gregorski3 napisał:

Mi też w garażu leżą dwa błotniki ale od ezderzaki_pl . Będę zakładać za 3 tyg to zobaczmy jak ze spasowaniem. Co do malowania jest ok.  Kolor jak przykładałem wyglądał dobrze ale przekonam się dopiero po montażu.

kolego twój kolor to LY7W?? Jeśli tak to czekam z niecierpliwością na twoją relacje ze spasowania tego koloru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce produkcji nie świadczy o jakości wykonania. Niektóre aso tez zamawiają części blacharskie chociażby z taiwanu. Widziałem na własne oczy chociaż akurat nie do audi. Bardzo porządny kawał blachy :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

kolego twój kolor to LY7W?? Jeśli tak to czekam z niecierpliwością na twoją relacje ze spasowania tego koloru. 

Dokładnie mam LY7W. 23 marca jadę montować i dam znać co są warte te błotniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gregorski3 napisał:

Dokładnie mam LY7W. 23 marca jadę montować i dam znać co są warte te błotniki.

będziesz je jeszcze jakoś zabezpieczał od wewnętrznej strony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj umyłem samochód po zimie i 2 błotniki do roboty..  Z ciekawości zapytam jakiegoś ogarniętego blacharza lakiernika u mnie w okolicy ile taka przyjemność i jak cena będzie z kosmosu to pojeżdżę chyba z tym i będę musiał kiedyś wymienić je całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharz ci krzyknie tyle co nowe zamienniki kosztują w kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

będziesz je jeszcze jakoś zabezpieczał od wewnętrznej strony??

Chyba tym

http://allegro.pl/boll-srodek-do-konserwacji-profili-zamknietych-500-i7156725170.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po wymianie błotników. Ogólnie nie było problemów. Kolor jak widać na zdjęciach jest jaśniejszy. Spasowanie na pewno nie jest idealne ale tego się nie spodziewałem po błotniku za 200zł w kolorze ale jak dla mnie nie ma tragedii. Ogólnie jestem zadowolony bo w końcu nie mam rdzy. Prawy błotnik dosłownie się rozleciał przy dolnym mocowaniu :) Ja jeszcze i tak będę dawać auto do lakiernika bo chcę maskę malować i naprawić drzwi kierowcy więc robi się jeszcze jakieś cieniowanie. Na zdjęciach błotnik mocno się różni od zderzaka choć w realu nie ma takiej dużej różnicy . Zobaczę jeszcze jak w słońcu będzie to wyglądać.

IMG_20180323_140738.jpg IMG_20180323_140744.jpg IMG_20180323_140751.jpg IMG_20180323_140759.jpg IMG_20180323_140806.jpg IMG_20180323_140820.jpg

Edytowane przez Gregorski3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusem spasowania jest ten rożek błotnika przy masce ,chociaż u znajomego wymienialiśmy lewy i prawy ,w jednym był ostry jak ori ,a w drugim zaokrąglony jak u ciebie na 3 foto,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się ten rożek nie jest idealny. Ale tak jak pisałem za tą cenę jest na prawdę przyzwoicie. Błotniki teź od wewnątrz zabezpieczyłem preparatem na bazie wosku do profili zamkniętych firmy Boll. Ja ogólnie jestem zadowolony bo miałem obawy czy za tą cenę da się te błotniki dobrze dopasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę się teraz zabierał do zamawiania i wymieniania swoich. Standardowo prawy i lewy przód LZ9W. Teraz tylko biję z myślami jakie zamawiać. Polecano mi od dwóch firm: 

http://allegro.pl/blotnik-lewy-ocynk-przedni-audi-a4-b6-kazdy-kolor-i5334043892.html

http://allegro.pl/audi-a4b6-00-04-a4-b6-blotnik-ocynk-lewy-lz9w-z9w-i6718930154.html?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=ODhmNzc4NmItYzAwNi00NWMzLTliNjItZjk2YzJhMGE0NTQ5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=83656f12-086b-4426-9a67-44f334ff6b3b

Ktoś montował może od jednego lub drugiego? Jak to wygląda, jaka blacha itp. Będę wdzięczny za porady.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...