Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Od gościa zderzakiwkolorze na błotniku jest wytłoczka made  in Taiwan 
Zakładałes od nich?

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem ale nie sobie kolor ly7q i spoko pasuje tylko przy lampie ma bardziej zaokrąglony róg ,teraz będę zamawiał na drugą stronę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba spróbuję, najwyżej I'm oddam [emoji6]

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka


Kolego kupiłeś już ten błotnik??

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, ale nawet jak kupię to na zimę nie zakładam, ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zderzakiwkolorze. Do teścia Hyundai Getz zamawiałem maskę i malowanie nawet na 4 z plusem. Ale blacha tragedia. Poprostu papier. Po dociśnieciu maski ręką do zatrzaśniecia zamka zostaje wgniecenie.  Grubość blachy tragedia. Niewiem co będzie po roku użytkowania. Cała pogięta.

Na plus reklamacje bo jak przyszła porysowana to bez gadania przyjęli zwrot  i po kilku dniach była nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sagakama napisał:

Nie polecam zderzakiwkolorze. Do teścia Hyundai Getz zamawiałem maskę i malowanie nawet na 4 z plusem. Ale blacha tragedia. Poprostu papier. Po dociśnieciu maski ręką do zatrzaśniecia zamka zostaje wgniecenie.  Grubość blachy tragedia. Niewiem co będzie po roku użytkowania. Cała pogięta.

Na plus reklamacje bo jak przyszła porysowana to bez gadania przyjęli zwrot  i po kilku dniach była nowa.

U znajomego zamontowaliśmy 2 błotniki do b6 , jeden po pół roku użytkowania nic się nie dzieje , drugi zakładaliśmy teraz w styczniu , kolor Ok, dopasowanie ok , blacha wiadomo zamiennik może i cieńsza niż ori , ale nie papier , co do maski ja nigdy nie dociskam bo każdą można wgnieść, tylko puszczam ok 10-15cm nad autem i sama się zatrzaskuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od nich błotniki od 3 lat i wszysrko super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliscie w kolorze? Była różnica?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% ceny to malowanie, te błotniki w samym podkładzie ostatnio brałem po 90zł więc co tu porównywać do ori..... Napewno 10 razy lepiej jest wziąc zamiennik niż reanimować ori a za 2 lata znowu wyjdzie rdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i ja przymierzam się do wymiany błotników bo moje już nie nadają się do ratowania.

Chce kupić z allegro od "zderzakiwkolorze". Jeśli się nie przeoczyłem to w tym temacie już ktoś polecał błotniki od tego użytkownika. Możecie potwierdzić ze wszystko z nimi ok?

Mój kolor to atlasgray LY7Q mam nadzieje ze nie będzie dużej różnicy w kolorze.

Podpowiedzcie mi które lepiej wziąć te ocynkowane czy zwykłe? Jak to wygląda rzeczywiście z ich jakością.

http://allegro.pl/blotnik-prawy-audi-a4-b6-8e-00-04-ly7q-atlasgrau-i6581233475.html

http://allegro.pl/blotnik-prawy-ocynk-audi-a4-b6-8e-2000-2004-ly7q-i6357095208.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znajomy ma ly7q i jeśli chodzi o kolor jest ok , brał ocynkowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem lx7y ocynkowany, zakładałem pod koniec wakacji, na razie jest wszystko w porządku, kolor także się zgadzał.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hugo911 napisał:

Panowie i ja przymierzam się do wymiany błotników bo moje już nie nadają się do ratowania.

Chce kupić z allegro od "zderzakiwkolorze". Jeśli się nie przeoczyłem to w tym temacie już ktoś polecał błotniki od tego użytkownika. Możecie potwierdzić ze wszystko z nimi ok?

Mój kolor to atlasgray LY7Q mam nadzieje ze nie będzie dużej różnicy w kolorze.

Podpowiedzcie mi które lepiej wziąć te ocynkowane czy zwykłe? Jak to wygląda rzeczywiście z ich jakością.

http://allegro.pl/blotnik-prawy-audi-a4-b6-8e-00-04-ly7q-atlasgrau-i6581233475.html

http://allegro.pl/blotnik-prawy-ocynk-audi-a4-b6-8e-2000-2004-ly7q-i6357095208.html

Atlasgrau ciężki kolor do dobrania.Daj znać jak to spasowało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabbi zmieniałem znajomemu i powiem Ci że bdb się spasowało , różnica minimalna jeszcze jak przyjedzie zrobimy polerkę i będzie super, na wiosnę pewnie sobie będę zamawiał 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabbi zmieniałem znajomemu i powiem Ci że bdb się spasowało , różnica minimalna jeszcze jak przyjedzie zrobimy polerkę i będzie super, na wiosnę pewnie sobie będę zamawiał 
 
Nie wiem na ile to prawda, jak byłem u nich na miejscu aby sprawdzić spasowanie koloru to się pochwalili że coraz więcej wysyłają błotników do Niemiec.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie a jest sens przed założeniem prysnąć je barankiem od wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie a jest sens przed założeniem prysnąć je barankiem od wewnątrz?
Ja zabezpieczalem od wewnątrz tak na wszelki wypadek.

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2018 o 22:58, greg2505 napisał:

U znajomego zamontowaliśmy 2 błotniki do b6 , jeden po pół roku użytkowania nic się nie dzieje , drugi zakładaliśmy teraz w styczniu , kolor Ok, dopasowanie ok , blacha wiadomo zamiennik może i cieńsza niż ori , ale nie papier , co do maski ja nigdy nie dociskam bo każdą można wgnieść, tylko puszczam ok 10-15cm nad autem i sama się zatrzaskuje 

Przy normalnym zamykaniu oczywiście głupotą jest dociskanie maski. Tylko my musieliśmy ją ustawić przy montażu i teraz są dwa piekne wgniecenia. Oczywiście nikt nie pchał tej maski nie  wiadomo jak mocno a blacha i tak się wygieła. Probowałem tak zrobić na starej orginalnej i nie ma opcji żeby tak łatwo ją wgnieść. Zresztą stara była dużo cięższa więc jakość tych zamienników jest bardzo kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś może zamiennik błotnika w jakimś odcieniu niebieskiego? Interesuje mnie czy kolory są podobne do ori. Rok temu kupowałem błotnik do brata i był naprawdę dobrej jakości, blacha niczym fabryka i kolor dobrze dobrany ale ciemny, kupiłbym u tego samego gościa ale już nie sprzedaje na allegro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...