Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...


enzo83

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie miałem wspomnieć że gdybyś miał malować klapę to można nad US pomyśleć :decayed:

A dokładkę od Cupry chciałem dać też u siebie ale skoro zwykły zderzak urwałem już parę razy to tym bardziej haczył bym tą dokładką, tak myślę. Jak założysz to zdaj relacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji,że miałem ostatnio troszkę czasu wpadła dokładka od Cupry :kox:

893a355c494bd4aamed.jpg

f0828a22609b3bb4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie z tą dokładką wygląda, jeszcze gdybyś przednie koła i nadkola wypchał szerzej to byłoby wogóle cycuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łądnie sie prezentuje a gdzie kupowałeś dokładkę ?

Dokładka ori z allegro.Coś koło 180 PLN.

fajnie z tą dokładką wygląda, jeszcze gdybyś przednie koła i nadkola wypchał szerzej to byłoby wogóle cycuś :)

Na przód wpadną dystanse ok.8-10mm.Więc będzie troszkę szerzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się dzieje :)póki co wpadły nowe łożyska na przód od FAG-a.Kupiłem też boczki od polifta(moje styrane)i będę rezał 16-ki w drzwi(kupiłem już Pionnki).Lada dzień wlecą nowe tarcze i klocki na przód.Aha i stuknęło 300 tysi mojej babci :P Jak będę miał troszkę więcej wolnego to wrzucę jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się dzieje :)póki co wpadły nowe łożyska na przód od FAG-a.Kupiłem też boczki od polifta(moje styrane)i będę rezał 16-ki w drzwi(kupiłem już Pionnki).Lada dzień wlecą nowe tarcze i klocki na przód.Aha i stuknęło 300 tysi mojej babci [emoji14] Jak będę miał troszkę więcej wolnego to wrzucę jakieś fotki.

[emoji106]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nic się nie działo a tu już 300 tyś za nami :decayed:938d49f281eaa415m.jpg

Nie za dużo,ale coś tam powoli się dzieje.Wpadły między innymi kubełki z polifta :P23f2aeedcd36128emed.jpg


Boczki już też troszkę wymęczone 2f7d1586250c426dmed.jpg ustąpią miejsca poliftowym w idealnym stanie c2c819ab77328807med.jpg :)

Do tego wrzucę 16-ki w drzwi Pioneera 04f80e63992c0006med.jpgi wygłuszę matami,aby w miarę to zagrało.

Edytowane przez enzo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie aluski się sprzedały i teraz mam dylemat co nabyć :) W grę wchodzą Flat five 18 cali,RS6 18 albo 19 cali,Monoblock Winter 18cali.A może macie jakieś swoje propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie aluski się sprzedały i teraz mam dylemat co nabyć :) W grę wchodzą Flat five 18 cali,RS6 18 albo 19 cali,Monoblock Winter 18cali.A może macie jakieś swoje propozycje?

Ja chyba swoje bede gonił :decayed: ale to jeszcze stoi pod znakiem zapytania :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie aluski się sprzedały i teraz mam dylemat co nabyć :) W grę wchodzą Flat five 18 cali,RS6 18 albo 19 cali,Monoblock Winter 18cali.A może macie jakieś swoje propozycje?

Ja chyba swoje bede gonił :decayed: ale to jeszcze stoi pod znakiem zapytania :wink:

No to pomyśl nad ceną,może się dogadamy :naughty:

Edytowane przez enzo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znajde opon i dystansu to sprzedam :wink:

Wszystko można znaleźć,tylko w jakich pieniądzach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 dają radę, a 19 to już w ogóle bajka :decayed:

Też tak myślę,ale nadal się zastanawiam ;)zwłaszcza,że ceny opon 19'' nie należą do najtańszych :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no idziesz ostro gosciu

A kolega co powie na RS6 w 19 calach? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...