Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczna wentylacja


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak w odwrotna strone wylaczysz auto to po co ma chlodzic jeszcze wentylator nie rozumiem tej funkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos sie zastanawia ktore piny zamienic aby uzyc przycisku "info" zamiast montowac panel z przyciskiem "menu". To nalezy zamienic pin1 z pin2. I wchodzi w menu z przycisku info:-)

Oczywiscie tyczy sie to tych ktorzy nie uzywaja tych przyciskow do obslugi navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAM JEST rezystor ok. 150om, wyzwoli funkcję?? spróbowałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzwoli :) właśnie zrobiłem sobie tego moda u mnie :hi:

Zresztą nie on jeden :) ten z symbolem korka też aktywuje :) trzeba jednak chyba będzie pomyśleć nad małą przeróbką tego włącznika :wink:

a tak to wygląda na czerwonych zegarach

f921d24fbaa1ac3dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem u siebie ta funkcje . wszystko działa . mam tylko jedno pytanie - wiadomo ze przy webasto odpowiedni sterownik nie dopuści do rozładowania akumulatora . A czy tu tez tak jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyłącza za każdym razem po jakimś czasie..chyba jest to kilkanaście minut.Nie ważne czy auto nagrzane czy chłodne, czy stoi w słońcu czy w ciemnym garażu, czy ustawimy jakąś temperaturę czy zostawimy na LOW.

Zawsze się włącza, nawet jeśli temperatura w aucie jest taka sama jak na panelu klimatronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a ktoś wie czy da się wyrezać w B6 możliwość sterowania tak jak jest w B7 bez tego panelu? Mam u siebie założony przycisk engine start z RSa i nie chce go się pozbywać. A taką wentylacje fajnie by było mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam mała nawigacje i galke miedyz fotelami ale bez przycisku MENU, chce przelozyc PINy np pod INFO , czy zeby wyjac ten maly panelik malej navi obok recznego musze demontowac caly srodkowy tunel czy da sie to jakos szybko latawo wyjac bez rozbierania polowy tapicerki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij osłonę gali biegów wypchniesz panelik bez trudności

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się udalo :P dziala :) funkcjonalnosc malej navi tez zachowana mimo ze przycisk aktywacji menu zrobilem z przycisku INFO, ktory de facto w polsce sie nie przydaje do niczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info służy do wyświetlenia na FISie celu i danych ile zostało jeszcze km. W czasie gdy mamy zaplanowaną trasę.

działa ci to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego to nie wiedzialem w sumie :D bo narazie nie ustawilem trasy tylko bawilem sie w menu bo mam tylko niemieckie mapy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema rezacze :decayed:

Macie jakiś pomysł gdzie w tym tunelu znaleźć miejsce na włożenie panelu sterowania?

IMG_0048.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje jeszcze jedno pytanie bo tak sobie przypomniałem.....

czy pozwoli ta zmiana (zamiana PINu) na wejście w tryb serwisowy...

kombinacja klawiszy Return oraz Info??

ea248fd95e35bb29med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema rezacze :decayed:

Macie jakiś pomysł gdzie w tym tunelu znaleźć miejsce na włożenie panelu sterowania?

http://chase-edward-designs.com/audi/IMG_0048.JPG

Chyba będzie z tym problem, ewentualnie gdzieś ukryty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co znalazłem panele w przyzwoitej cenie co prawda bez przycisku menu,ale zawsze można użyć info.Gość ma parę szt. i przynajmniej nie tryple Panel sterowania nawigacją NAVI - Audi A4, B6,B7 (3344307107) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...