Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest smak :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zdjęcie poranną kanapką, trochę floku do środka:kox:

WP_20140705_002.jpg

Opublikowano

:Lubie to!:

Opublikowano

gdzie flokowałeś?

Opublikowano

Che che! lubisz dłubać... Ciekawe, czy założyłbyś sześciobiegówkę w miejsce pięciobiegowej skrzyni...

Opublikowano
  • Autor

a ty założyłeś i się chwalisz, bo nie rozumiem co ma piernik do wiatraka?

czorny flokowałem tutaj: https://www.facebook.com/pages/Flokowanie-%C5%9Al%C4%85sk/1524380681121786?fref=ts :wink:

pozostało założyć zderzak...

Opublikowano
założyłbyś sześciobiegówkę w miejsce pięciobiegowej skrzyni...

To akurat jest prosty zabieg :decayed:

Opublikowano

i jak ten flok michał, fajnie zrobione?

Opublikowano
  • Autor

przyjedz zobaczyć :decayed: fajnie to wygląda, w przyszłym miesiącu będę jeszcze coś słał do zrobienia :wink:

Opublikowano

trzeba sie na jakiego spota ustawić :wink:

Opublikowano
Che che! lubisz dłubać... Ciekawe, czy założyłbyś sześciobiegówkę w miejsce pięciobiegowej skrzyni...

Ty tak powaznie?

Opublikowano

pozostało założyć zderzak...

i dobrze opić :grin:

Opublikowano
a ty założyłeś i się chwalisz, bo nie rozumiem co ma piernik do wiatraka?

czorny flokowałem tutaj: https://www.facebook.com/pages/Flokowanie-%C5%9Al%C4%85sk/1524380681121786?fref=ts :wink:

pozostało założyć zderzak...

Te pierwsze foto na tym famepagu to przypadkiem nie boczki gacjana ?

Opublikowano
a ty założyłeś i się chwalisz, bo nie rozumiem co ma piernik do wiatraka?

czorny flokowałem tutaj: https://www.facebook.com/pages/Flokowanie-%C5%9Al%C4%85sk/1524380681121786?fref=ts :wink:

pozostało założyć zderzak...

Te pierwsze foto na tym famepagu to przypadkiem nie boczki gacjana ?

Dokładnie tak :wink:

duffy, zadowolony z flokowania czy ziomka zj***ć? :decayed:

Opublikowano
przyjedz zobaczyć :decayed: fajnie to wygląda, w przyszłym miesiącu będę jeszcze coś słał do zrobienia :wink:

za***iście też się czyści flok z syfu :naughty::naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
a ty założyłeś i się chwalisz, bo nie rozumiem co ma piernik do wiatraka?

czorny flokowałem tutaj: https://www.facebook.com/pages/Flokowanie-%C5%9Al%C4%85sk/1524380681121786?fref=ts :wink:

pozostało założyć zderzak...

Te pierwsze foto na tym famepagu to przypadkiem nie boczki gacjana ?

Dokładnie tak :wink:

duffy, zadowolony z flokowania czy ziomka zj***ć? :decayed:

na jednym z elementów mógł sie bardziej przyłożyć ale ok, niech będzie bez zjeby :decayed:

---------- Post dopisany 18-07-2014 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 17:54 ----------

nareszcie do przodu:kox:

WP_20140718_006.jpg WP_20140718_007.jpg WP_20140718_014.jpg WP_20140718_020.jpg

Opublikowano
:kox::banan:
Opublikowano

Byo usunac wneke na rejke i było by miodzio. Choc i tak jest kox

Opublikowano
  • Autor

myślałem nad usunięciem wnęki, ale naoglądałem się zdjęć i jednak tak mi gładki zderzak nie pasuje, zresztą nie ma to sensu jeśli i tak mam później założyć blachę :wink:

Opublikowano

a tak wgl to gdzie środkowa krateczka? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.