Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Na forum jestem od niedawna , tak jak od niedawna jestem posiadaczem Audi A4. Po sprzedaniu swojego wcześniejszego auta postanowiłem przerzucić się na A4 - zobaczymy czy wyjdzie mi z niego coś ciekawego.

Ale może zaczniemy od zdjęć wcześniejszych aut :

rqx3.jpg



dsc0208sq.jpg


MODEL:Audi A4 B5 FL
SILNIK:1.8T ANB
MOC:150Km
MODY POD MASKA:seria
ZAWIESZENIE:seria
UKLAD HAMULCOWY:seria
KOLA:Seria Audi 15''
NADWOZIE:Seria
WNETRZE:Kierownica S4
AUDIO:Symphony Audi

Zmiany przeprowadzone: Zarejstrowany

Plany:Dobre koło w 19'' i Gewinde

Czyli pomału.
Udało się kupić Audi A4 B5 FL z 04/99.
Po sprawdzeniu VIN pojechałem obejrzeć i jakoś tak nawet mi się spodobało.
Malowane jedynie dwa elementy w dodatku w serwisie w DE wiec naprawdę tragedii nie ma. Na pierwszy rzut oka wszystko leży na swoim miejscu i nie wygląda jakby było składane z 4 czy kiedyś było przystankiem.

Auto seryjnie w o wiele lepszym wyposażeniu niż wcześniejsze A3. Posiada m.in:
-Ori Xenon
-Pełny Fis
-Tempomat
-2Din Symphony
-Kierownica S4
-Ori kubły Audi + pompowanie
-Podrzegwane fotele

No i jak w każdym Climatronic , elektryka itp.

Minusem jest narazie tylko to że po 170Konnym A3 to A4 to po prostu za mało a spalanie w stosunku do mocy mnie dobija więc nie wiem czy nie zakończy się to instalacją LPG :facepalm: chociaż zawsze byłem temu wrogiem. Ale niestety tak to może się skończyć.

Co do większych planów , oczywiście gwint i jakaś dobra 19'' , jak nadarzy się ultra okazja może pakiet od S4 , i jakiś przelot co by było choć trochę słychać to 1.8T ;)

Poniżej kilka fotek jeszcze z aukcji :)

9hpv.jpg

kcy4.jpg

gz5c.jpg

cr78.jpg

zmlw.jpg

hcs8.jpg

Edytowane przez dzienciol

Opublikowano

Po fotach poprzednich aut widzę, że będzie naprawdę dobrze:naughty:

Obserwuję:thumbup1:

Opublikowano

z niecierpliwością czekam na dalsze działania, :thumbup1: Audica zapowiada sie świetnie :wink:

Opublikowano

Pewnie będziesz chciał ją malnąć na żółto :grin:

Nie pisz "zobaczymy, czy wyjdzie mi z niego coś ciekawego" bp widząc poprzednie auta każdy będzie pewien, że będzie ciekawie i z gustem.

Autko świetne, szkoda tylko że nie Q

Opublikowano

mam nadzieję że będzie grubo, już oblukana na żywo:wink:

Opublikowano

Zacne te poprzednie dwa żółtka, ciekawe co zrobisz z tej czarnuli :wink: Powodzenia

Opublikowano

Mega projekty :) Pewnie te audi też z czasem będzie ciekawe :) Powodzenia w poszukiwaniu tajli.:wink:

Opublikowano

wczesniejsze projekty bomba:) zołta audi jaki silnik miala?:)

Opublikowano
:git::git::git::git:
Opublikowano

Fajna baza pod mody, które widać po poprzednich autach że lubisz. Powodzenia

Opublikowano

Patrząc na poprzednie projekty będzie miazga.:thumbup1:

Opublikowano
wczesniejsze projekty bomba:) zołta audi jaki silnik miala?:)

Żółte A3 miało silnik 1.9TDi 130KM.

Pomyśl nad 18" - żebyś później nie narzekał, że za wysoko stoi :decayed:

Opublikowano

Ja juz wrocilem do 19:decayed::decayed:

Opublikowano

Oooo kogo ja tu widze:naughty: widze,ze idziesz w żółty,choinka zapachowa już jest:grin: działaj działaj,jak ma być dobry spas i gwint to tylko 19 bo na 18 nie polatasz przy schowanej oponie:decayed:

Opublikowano

A myślałem, że to tylko zbieżność nicków.

Pozdrawiam z A3-club.net:decayed:

Niezłe wyposażenie - 2din, recaro dla ubogich czyli najlepsze kubły w materiale:whistling:

Będę obserwać bo pewnie będzie ciekawie:naughty::kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wcześniejsze A3 to 1.9TDI ASZ dłubnięty na 170km.

Co do A4 to prawdopodobnie w tym tyg wpadnie LPG :/ ale nie będę z siebie robił bogacza , to co zaoszczędzę pójdzie na mody ;P

---------- Post dopisany 25-07-2013 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 01:07 ----------

Panowie jedno pytanie , listwa klapy tylnej - czy środek listwy czyli lampki styczniki do otwierania są rozbieralne , tj czy można je przenieść do innej listwy ? Pytam bo chce kupić drugą i zacząc wprowadzać pierwsze mody ;)

Opublikowano

jest już lpg? mam nadzieję, że nie będziesz musiał wymieniać gratów przed chociażby softem :wink:

Grunt, że litr połowę taniej od pb to o oszczędności nie trudno i instalka w miarę szybko się zwróci.

sorki ale o listwie nie mam pojęcia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

LPG już jest od jakiegoś czasu , myślę że nie będzie źle , Pan został poinformowany że kiedyś będzie ingerencja w moc więc wrzucił odpowiednio lepszą listwę wtryskową która uniesie około 180kw więc spokojnie starczy. Mi wystarczy 200ps i będzie git :)

Jakby ktoś wiedział coś apropo listwy będę wdzięczny bo już chce wysyłać do majstra :D

Opublikowano
LPG już jest od jakiegoś czasu , myślę że nie będzie źle , Pan został poinformowany że kiedyś będzie ingerencja w moc więc wrzucił odpowiednio lepszą listwę wtryskową która uniesie około 180kw więc spokojnie starczy. Mi wystarczy 200ps i będzie git :)

Jakby ktoś wiedział coś apropo listwy będę wdzięczny bo już chce wysyłać do majstra :D

jaka listwa?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wczorajsza podróż do Poznania zakończona powodzeniem :)

g9ix.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.