Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 by Armi - sesja s.25


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest słaby, spróbuje go jeszcze wcisnąć między pionowe kratki ale raczej i tak wyleci. Szkoda bo brakuje czegoś na grillu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest słaby, spróbuje go jeszcze wcisnąć między pionowe kratki ale raczej i tak wyleci. Szkoda bo brakuje czegoś na grillu.

Podkowe sobie uczep ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest słaby, spróbuje go jeszcze wcisnąć między pionowe kratki ale raczej i tak wyleci. Szkoda bo brakuje czegoś na grillu.

przyczep znaczek quattro, ja kiedys na grillu S4 wlasnie taki mialem... i wygladal ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupna gwintu do avanta ale bez Q:whistling: Podejdzie? Jest sens się w coś takiego pchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet mocy to zasluga pierwszego wlaściciela. Sa 193KM/385Nm. Podobno takie bylo zyczenie czytaj lajtowy program. Zupelnie inne odczucia niz w B5 FWD z podobna moca. Za jakis czas wpadnie GTB19 i korekta bo to co jest mi nie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet mocy to zasluga pierwszego wlaściciela. Sa 193KM/385Nm. Podobno takie bylo zyczenie czytaj lajtowy program. Zupelnie inne odczucia niz w B5 FWD z podobna moca. Za jakis czas wpadnie GTB19 i korekta bo to co jest mi nie wystarcza.

GTB19? Szczerze to nie słyszałem o takim modelu. Nie lepiej gtb2260 albo 2256? Od razu głowica-porting, zawory, dzięki czemu uzyskasz większy Nm na górze i niższe EGT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo takiej nie ma, chodziło mi o GTB17. Literówka. Coś takiego: - A4 AVF Quattro + GTB1756VK - 199PS / 413 Nm by Spanky • .: AUDI KLUB POLSKA :. •.

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

kocur że hej. zazdroszczę wnętrza no i q...
Dzięki, szczerze mówiąc to jeszcze się tym autem nie nacieszyłem. Mam go 3 miesiące i za każdym razem jak wsiadam to mam banana na twarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zmieści:) nie prawdasz dejf:)

Trzeba tylko umiejętnie zespawać :) i ja każdego zachęcam do obróbki głowicy+większe zawory, koszt nie duży, a temp EGT się obniża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem zdjęcia na pierwszej stronie bo nie wyświetlały się poprawnie a później po prostu zniknęły:decayed:

Szukam felg 18", może jeszcze na końcówkę tego sezonu. Najprawdopodobniej będą to MAM-y, dlatego relingi zostaną chromowane.

http://www.alufelgiopony.pl/_allegro/!IMG/!MAM/MAM8CHROM/L/46.JPG

za bardzo oklepany wzór wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam-ów nie będzie na 100%. Najprawdopodobniej wpadną RS4 B7 ale to już plan na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...