Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale do Cro możesz tak lecieć nic to nie przeszkadza :wink: gorzej na OEM to wstyd :grin:

Opublikowano
Ten znaczek dope mi sie nie widzi jakos...

Podzielam zdanie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A ja powiem, że mi się dope podoba ^^ To tylko samochód i bycie jakimś mega poważnym na jego temat też się mija z celem.

Opublikowano

Lux audina, kolko dobre, (noo moglo by tu byc o cal wieksze) tylko te opony troche kluja w oczy. ;)

Opublikowano
  • Autor

B6 aktualnie jest u lakiernika. Malowany nie tylko tył ale i przód (był cały w odpryskach od kamyczków). Mam nadzieję, że uda się wyjechać na zakończenie sezonu.

Opony są jakie są (18" wygląda na 19") ale dojdą dystanse z przodu i z tyłu i zacznie wyglądać.

A później będę myślał o zwiększeniu mocy tzn GTB22.

Opublikowano

To az tak na grubo pojdziesz? Sam bedziesz ogarnial czy gdzies oddajesz?

Opublikowano
  • Autor

Większość rzeczy mechanicznych robię sam. W A3 GTB17 montowalem sam to i w B6 GTB22 ogarnę.

Tak samo fmic-ki, wydechy, polerki, zawieszenia, wymienialem tez silniki.

Komuś oddaje jak nie mam czasu.

A jesli chodzi o przerobienie turbo to pewniaki ma min. juby_p i Spanky (od Krzyska, ktorego nicku nie moge sobie teraz przypomniec).

Opublikowano

Robione samemu (przeważnie nawet mimo trudności, które stają na drodze) cieszy w... dużo dużo bardziej, przynajmniej mnie - wtedy jest dopiero satisfekszyn. :dance:

Opublikowano

Robione samemu (przeważnie nawet mimo trudności, które stają na drodze) cieszy w... dużo dużo bardziej, przynajmniej mnie - wtedy jest dopiero satisfekszyn. :dance:

Zgadzam się w 100%...ale często gęsto co raz mniej czasu już zostaje żeby coś samemu pomodzić:/
Opublikowano

To ja wtedy przekładam na moment w którym wygospodaruje się coś czasu na to. ;)

Opublikowano

Genialny Avant :-) może mój kiedyś tak będzie wyglądał :-D

Wysłane z Xperii

Opublikowano
  • Autor

Byłem sprawdzić jak przebiegają prace przy lakierowaniu.

Wyszło ekstra :kox:

P1070556.jpgP1070554.jpgP1070558.jpgP1070560.jpgP1070559.jpg P1070561.jpg

Jak widać, prawa lampa zaparowana ale doktor Gwerty już się nią zajmuje.

Na początku przyszłego tygodnia odbiór.

Opublikowano

No nie wierze, pasta 3M u lakiernika. ;) co malowales?

Opublikowano

Świeci się jak psu ... ahhh to koło... :kox:

Opublikowano
  • Autor

No nie wierze, pasta 3M u lakiernika. ;) co malowales?

Wszystko oprócz dachu.

Przód był tragiczny już momencie kupna - maska, zderzak i błotniki całe w białych odpryskach od kamyczków.

Tył był do malowania bo gość nie wyhamował. Trzeba było pomalować i przód i tył, więc żeby nie było łat to pomalowałem cały.

Świeci się jak psu ... ahhh to koło... :kox:

Dostanie jeszcze wosk na zimę od razu jak go odbiorę.

Opublikowano

:kox::kox::kox::kox::kox: PW

Opublikowano

Po odbiorze i polerce lakiernikowej to w dobrym wypadku conajmniej pasowalobh auto finiszem chociaz przejechac. ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ten samochód przestał większość sezonu ale żeby nie było, że nic się nie dzieje.

Wykorzystując to, że stał wreszcie udało się ogarnąć lampy - nowe soczewki i parowanie. Oczywiście zrobił to Gwerty.

Do długich kupiłem żarówki doświetlające o barwie 5k (nie ma już żółtej poświaty po włączeniu bix-ów)

Wygląda to tak (zdjęcia w A3 ale w B6 jest identycznie):

P1070514.jpg
1070536.jpg
1070542.jpg
Zrobiłem kilka przymiarek dystansów, tył ma wyglądać mniej więcej tak:
P1070636.jpg
Dziś przyszły:
P1070696.jpg
20mm na tył, 13mm na przód - idę montować, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Opublikowano

dawaj cene na pw ile i gdzie kupiłeś dystanse :wink: ..ja też chyba zmienie na cool blue bo nightbreak jakieś lipne :facepalm:

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Noi elegancja bedzie, od kogo w końcu brałeś dystanse?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.