Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka cena za chip AJL 1.8t 180km? Jakich efektów można się spodziewać?

Co z instalacją gazową? Czy będzie to przeszkoda przy chipowaniu samochodu?

Opublikowano

Wysłałem Ci PW z zapytaniem.

Opublikowano

Witam, ponieważ skrzynka PW pana Grzegorza jest zapełniona piszę tu.

Mam pytanie ile by kosztował chip w Audi A4 B5 1.9tdi AFN (1998)?

Opublikowano

A ja sie dziwie czemu nie ma odpowiedzi:)

To moze ktoś podpowie czy w moim 1.8t AJL jest EDC 15 16 czy 17?

Tapnięte z Lumii 820

Opublikowano

Polecam usługi kolegi Grześka :wink: od kiedy zajął się drugą sondą za katem problem już nie powrócił, żadnego checka ani błędów :banan::banan:

Ps: W przyszłości jakiś program ??? :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

A benzynę też chipuje? Chodzi o 1.8 TFSI 160 km CDHB.

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie jaki jest sterownik w a4 b5 1,9 afn 99r ?

Opublikowano

Wszystkim zainteresowanym wysłałem PW.

Przepraszam za zwłoke w odpisywaniu :wink:

Panowie jaki jest sterownik w a4 b5 1,9 afn 99r ?

EDC15

Opublikowano
Wszystkim zainteresowanym wysłałem PW.

Przepraszam za zwłoke w odpisywaniu :wink:

Panowie jaki jest sterownik w a4 b5 1,9 afn 99r ?

EDC15

hehehehe, Grzesiu picuje E60 ;)

Opublikowano
hehehehe, Grzesiu picuje E60 ;)

tak...brakuje czasu na wiele rzeczy :wink:

Opublikowano

Witam.

Polecam Grzegorza ! Wszystko odbywa się bardzo miło, na pełnym luzie ! Widać, że Grzegorz siedzi w tym od lat i jest to jego pasją.

Przyjechałem do niego po 12, o 17 samochód był już gotowy.

Oto wyniki prac:

Pacjent Audi a4 B6, AVB (niby 101 koni w standardzie:))

szyba_avb.jpg

Opublikowano
Witam.

Polecam Grzegorza ! Wszystko odbywa się bardzo miło, na pełnym luzie ! Widać, że Grzegorz siedzi w tym od lat i jest to jego pasją.

Przyjechałem do niego po 12, o 17 samochód był już gotowy.

Oto wyniki prac:

Pacjent Audi a4 B6, AVB (niby 101 koni w standardzie:))

http://s21.postimg.org/ukkto6tdf/szyba_avb.jpg

widać te AVB`ki tak mają. Gratulacje,wyszło co ciut lepiej w serii i w modzie niż mnie.

Opublikowano
Witam.

Polecam Grzegorza ! Wszystko odbywa się bardzo miło, na pełnym luzie ! Widać, że Grzegorz siedzi w tym od lat i jest to jego pasją.

Przyjechałem do niego po 12, o 17 samochód był już gotowy.

Oto wyniki prac:

Pacjent Audi a4 B6, AVB (niby 101 koni w standardzie:))

http://s21.postimg.org/ukkto6tdf/szyba_avb.jpg

Jako ciekawostkę dodam,że avb Szymona przyjechał z podłączonym boxem, który dodawał do serii szalone ~15Nm/8KM :wink:

Opublikowano

Czyli co? ten Avb'ek nie miał w standardzie 111 kucy i 265 niutonkow,tzn.bez boxa.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Czyli co? ten Avb'ek nie miał w standardzie 111 kucy i 265 niutonkow,tzn.bez boxa.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Na boxie wyszło ~280Nm/119KM :wink:

Opublikowano

Witam, jaki koszt chipa w A4 B5 Avant AJM 115km? I ile mozna sie spodziewac :D ?

Opublikowano
Witam, jaki koszt chipa w A4 B5 Avant AJM 115km? I ile mozna sie spodziewac :D ?

witam :wink:

~330-360Nm/135-150KM

Koszt 550zł

Opublikowano

Mozliwe, ze skusil bym sie w przyszlym miesiacu (o ile wszystko dobrze sie potoczy). Mozna prosic o nr Kom do Ciebie i w razie czego jak sie powoloac?

Opublikowano
Mozliwe, ze skusil bym sie w przyszlym miesiacu (o ile wszystko dobrze sie potoczy). Mozna prosic o nr Kom do Ciebie i w razie czego jak sie powoloac?

Wysłałem PW.

Opublikowano
:hi: mojemu starszemu marzy się program :decayed: ile byś chciał za zrobienie Octavii 1 FL 1.9 TDI 90KM (AGR - stała geometria)? I jaki byłby przyrost mocy i momentu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.