Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie ma powodu dla którego musiałbys się przed nami tłumaczyć ;)

Chciałbym być fair i przeprosić wszystkich. Nie jest tak,że specjalnie Was olewałem ostatnio, ale miałem swoje powody (o których nie chciałbym publicznie wspominać)

Opublikowano
Przepraszam wszystkich za brak kontaktu z mojej strony w mijającym tygodniu. Miałem inne priorytety - sprawy osobiste.
a takie cuda jak 1.4TDi też robisz?

Takie cuda również :wink:

ok, a czego można się spodziewać z 75km 195Nm

Opublikowano
Przepraszam wszystkich za brak kontaktu z mojej strony w mijającym tygodniu. Miałem inne priorytety - sprawy osobiste.
a takie cuda jak 1.4TDi też robisz?

Takie cuda również :wink:

ok, a czego można się spodziewać z 75km 195Nm

~230-240Nm/100-105KM :wink:

Opublikowano

Polecam Grześka (anderllh), modził moje padło w październiku i jestem zadowolony. Jak narazie przejechane 3kkm po modzie i wrażenia pozytywne (mimo wszystko apetyt rośnie:wink: ) U mnie wyszło to tak:

raf_sza.jpg

Każdy lubi wyniki na papierze, a ja ze swojej strony dorzuce jak to jedzie, opony zimówki 15", pierwszy filmik z włączonym esp, zapomniałem:facepalm:

0-100

50-120

75-120

139KM i 336Nm, ok 1490kg z kierowcą +- 10kg, poza programem pełna seria, kat jest, egr nie zaślepiony

Szczerze polecam kolege anderllh

Opublikowano

Witam.

anderllh 2.5 V6 AYM 155km, po wymianie multitronic na manual, co wyciśniesz ciekawego w granicach rozsądku i za ilę ?

pozdrawiam

Opublikowano
Witam.

anderllh 2.5 V6 AYM 155km, po wymianie multitronic na manual, co wyciśniesz ciekawego w granicach rozsądku i za ilę ?

pozdrawiam

zakładając,że silnik jest zdrowy (co w przypadku 2.5tdi v6 jest już niestety rzadkością) to ~360-390Nm/180-190KM :wink:

Opublikowano

To jeszcze koszta;)

Tapatalk

Opublikowano

a jakiś programik na 1.8 T APU ( 150 ps)manual, ile idzie wydłubać?? i jaki koszt, pw ..

i pytanie czy pierwsze montować downpipe i programik, czy później też można, robi to jakąś różnice w strojeniu ??

Opublikowano
To jeszcze koszta;)

550zł :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a jakiś programik na 1.8 T APU ( 150 ps)manual, ile idzie wydłubać?? i jaki koszt, pw ..

i pytanie czy pierwsze montować downpipe i programik, czy później też można, robi to jakąś różnice w strojeniu ??

wysłałem pw.

Opublikowano
To jeszcze koszta;)

550zł :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a jakiś programik na 1.8 T APU ( 150 ps)manual, ile idzie wydłubać?? i jaki koszt, pw ..

i pytanie czy pierwsze montować downpipe i programik, czy później też można, robi to jakąś różnice w strojeniu ??

wysłałem pw.

Może sobie zrobie prezent na święta...

Opublikowano
To jeszcze koszta;)

550zł :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a jakiś programik na 1.8 T APU ( 150 ps)manual, ile idzie wydłubać?? i jaki koszt, pw ..

i pytanie czy pierwsze montować downpipe i programik, czy później też można, robi to jakąś różnice w strojeniu ??

wysłałem pw.

Może sobie zrobie prezent na święta...

Idealnie "pod choinkę" :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Odwiedziłem ostatnio naszego kolege Grzesia z prośbą o lekką modyfikacje

I wyszło coś takiego,autko zdecydowanie lepiej się zbiera :naughty:

View image: marcin b8 caga

Polcam.Grzegorz naprawde wie co robi :wink:

Opublikowano

Witam, jaki jest koszt samego pomiaru mocy autka?:)

Opublikowano
Witam, jaki jest koszt samego pomiaru mocy autka?:)

80zł :wink:

Opublikowano

A jak z pomiarem w quattro?:P

Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk

Opublikowano
A jak z pomiarem w quattro?:pk

Niezależnie od napędu cena ta sama :wink:

Opublikowano

Po czyli sprawdzę moc mojego 1.8tQ za 80zl?:> gdzie i kiedy mozna tego dokonać?

Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk

Opublikowano
Po czyli sprawdzę moc mojego 1.8tQ za 80zl?:> gdzie i kiedy mozna tego dokonać?

napisz pw to ustalimy termin :wink:

Opublikowano

Poszło PW też i odemnie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@ Grzegorz

Kolego 2 zasadnicze pytanka

1) co z BEX'a w serii byłbyś w stanie wytargac i w jakich dolarach ?

2) po zaqłożeniu FMIC DP i Wydechu 2.5- 3" i zapewne DV jestes wstanie rzucić sie i pogryźć 250 ? jesli nie to co ewentualnie do zmiany jeszcze i jakie wtedy koszta za program ? i ile NM przewidujesz ? ( wiem ze to troche wróżenie z fusów xD)

pytam gdyż chce przyjechac do ciebie juz skonfigurowany ale chce wiedizec czy bedzie sens w ogole grzebac czy zostawic to co jest i wpakowac tylko program :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.