Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
@ Grzegorz

Kolego 2 zasadnicze pytanka

1) co z BEX'a w serii byłbyś w stanie wytargac i w jakich dolarach ?

2) po zaqłożeniu FMIC DP i Wydechu 2.5- 3" i zapewne DV jestes wstanie rzucić sie i pogryźć 250 ? jesli nie to co ewentualnie do zmiany jeszcze i jakie wtedy koszta za program ? i ile NM przewidujesz ? ( wiem ze to troche wróżenie z fusów xD)

pytam gdyż chce przyjechac do ciebie juz skonfigurowany ale chce wiedizec czy bedzie sens w ogole grzebac czy zostawic to co jest i wpakowac tylko program :)

Wysłałem PW.

Opublikowano

Witam również i proszę o informacje :

B8 2.0 TFSI CDNB , teraz 179KM , 320Nm - ile bez szalenstw jest szansa wydoić (wystarczy dopełnienie do standardowych 211KM jak w mocniejszej wersji). Ile trwa zabieg na pacjencie ? No i najwazniejsze - ile na to trzeba gotówki w rękach ? pozdrawiam wszystkich...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kon1981.jpg

Takie cuda Grzegorz u mnie wyczarował :decayed:

Pzdr

Opublikowano

Jest moc:wink: Jak wrażenia?

Opublikowano

Dwa dni było mega zaj...., a teraz już nie czuję różnicy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dwa dni było mega zaj...., a teraz już nie czuję różnicy :decayed:

:grin:

zawsze tak jest :decayed: ze wszystkim:doh:

spróbuj jeszcze poeksperymentować np. ciśnienie w kołach zwiększyć o 0,5 , ew umyć samochód, znowu po kilku nawoskować, szyby niewidzialną wycieraczką przelwcieć, itd. bo to wszystko pomaga w chwilowym podniesieniu odczuć z jazdy :decayed:

Opublikowano
Dwa dni było mega zaj...., a teraz już nie czuję różnicy :decayed:

:grin:

zawsze tak jest :decayed: ze wszystkim:doh:

spróbuj jeszcze poeksperymentować np. ciśnienie w kołach zwiększyć o 0,5 , ew umyć samochód, znowu po kilku nawoskować, szyby niewidzialną wycieraczką przelwcieć, itd. bo to wszystko pomaga w chwilowym podniesieniu odczuć z jazdy :decayed:

dokladnie...po myciu idzie jak burza....bo nie ma oporow ;-)

Opublikowano

Grzesiu odezwij sie na pw, badz kom...

Opublikowano
Dwa dni było mega zaj...., a teraz już nie czuję różnicy :decayed:

:grin:

zawsze tak jest :decayed: ze wszystkim:doh:

spróbuj jeszcze poeksperymentować np. ciśnienie w kołach zwiększyć o 0,5 , ew umyć samochód, znowu po kilku nawoskować, szyby niewidzialną wycieraczką przelwcieć, itd. bo to wszystko pomaga w chwilowym podniesieniu odczuć z jazdy :decayed:

To chyba jeszcze nakleję RS na klapę sobie walnę, będzie rakieta :polew:

Opublikowano

PIONEER na szybe

Opublikowano

I stara dobra płyta CD na lusterko:kox:

Opublikowano

Piesek z kiwajaca głową. Barometr z termometrem na szybe.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Grzegorzu czarodzieju - jak wygląda na chwilę obecną sprawa tfsi? Jest szansa? : )

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oto ofekt roboty Grzesia:p

j7qpsk.jpg

Opublikowano

To na Twoim?

Opublikowano
To na Twoim?

Yes:wink:

Opublikowano

Na jakich w koncu gratach ;)? Sprzeglo chyba w koncu zrobisz :D

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

Troche dziwi mnie masa auta bo u mnie bylo 1530 a raczej wiecej graciarni to tam nie masz?

Opublikowano

Przeglo jeszcze seria:p a waga bylismy zwazyc fure zemna 1630 chyba, waga jest dobrze dobrana:)

Graty masz w moim watku w podpisie, pogrzebal cos w pompie i lepiej teraz idzie fura:p

Opublikowano

Turbo BRD widze duzo mocy dolozylo :)

Opublikowano

No pieknie ciagnie do 5k obr:) byloby wiecej Nm ale seria sprzeglo:p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.