Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1,8t BEX wykres z hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możesz robić po dwa, lub po trzy

więcej nie wejdzie na raz :grin:

Opublikowano

po dwa 2+33, 3+020, 115+118,

Opublikowano

Zapłony cofa na wszystkich cylindrach

Kiedy świece wymieniałeś?

Opublikowano

Nie jest tak źle troche cofa ale auto moc swoja osiąga,jak masz gaz to ja bym to olał, na gazie pewnie zero cofania.

Opublikowano
  • Autor

Świece nówki sztuki z 31.07.2013r.

---------- Post dopisany 28-10-2013 at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 23:18 ----------

oprócz tego że cofa (to sprawdzę następnym razem na gazie i może na 98, bo teraz logi robiłem na 95) reszta jest ok ??

czy to, że to turbo ładuje 0,6 od 2,2 to normalne ?

Opublikowano

Turbo dobrze ładuje, u mnie 0.8 ładuje od 2.5tys obr

Tapatalk

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Ja tylko czegoś nierozumię.

Skoro w BEX jest 0,6 bara doładowanie no i trochę większe wtryski w porównaniu z BFB.To jak tam jest 190KM, chyba że jest więcej powietrza objętościowo a nie ciśnieniowo

Tapatalk

Opublikowano

2 icki i inny dolot też robią swoje

Opublikowano
Turbo dobrze ładuje, u mnie 0.8 ładuje od 2.5tys obr

Tapatalk

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Ja tylko czegoś nierozumię.

Skoro w BEX jest 0,6 bara doładowanie no i trochę większe wtryski w porównaniu z BFB.To jak tam jest 190KM, chyba że jest więcej powietrza objętościowo a nie ciśnieniowo

Tapatalk

chyba że jest więcej powietrza objętościowo a nie ciśnieniowo

dokładnie o to chodzi

Opublikowano

Ale 0,6 bar jest do konca, a w bfb ile ładuje do końca nie całe 0,4 to też róznica.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie załamka .....

Zrobiłem raptem ok 7 tys km po remoncie (pierścienie na tłokach + panewki + remont głowicy) po 2 tys. wymieniony olej i filtr. Cały czas jeżdżę na gazie. Do ok 6 tys. km po remoncie było w miarę ok ubywało ok 10% oleju na bagnecie na 1000km, ostatni tysiąc ubyło tak że bagnet ledwo się zamoczył.... czyli jakieś 0.5 litra, do tego ubyło płynu chłodniczego i samochód puszcza dymka nawet przy delikatnym ruszaniu, na postoju nie zauważyłem dymienia. Na vagu żadnych błędów nie ma, samochód katowany nie był.... co może być nie tak ???

Opublikowano

Tuleje były honowane?

Prowadnice zaworowe wymienione?

Opublikowano
  • Autor

głowica była robiona kompletna ale pewności mieć nie mogę co do tulei nie mam o tym pojęcia samochód był robiony w warsztacie Boscha sporo dobrego o nich się nasłuchałem w szczegóły się nie wdawałem bo tak jak mówię nie znam się na tym :/

Opublikowano

Skoro robiłeś w warsztacie Boscha to masz gwarancję.

Jedź do nich niech sprawdzają

Opublikowano
  • Autor

Samochodem jestem ponad 1000 km od warsztatu, wracam dopiero we wrześniu nie chce czegoś dodatkowo popsuć dlatego pytam co to może być, turbo, uszczelka pod głowicą, nowe pierścienie szlag trafił ? mogę z tym jeździć jeszcze te 2 miesiące ?

Opublikowano

A to trochę kłopot.

Może lpg wykańcza głowice - uboga mieszanka.Miałeś dobrze ustawione lpg?

Od samego początku lpg masz problem z silnikiem

Ogólnie te motory są wytrzymałe ale czasem coś pada przez lpg

Prawdopodobnie znowu coś z głowicą bo bierze płyn lub tylko uszczelka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

z gazem problemów nie ma regulacje robiłem co 10 tys. ustawiana w czasie jazdy, części porządne błędów w vagu nie ma odnośnie mieszanki,

uszczelkę pod głowicą nie jest duży koszt wymienić a przynajmniej będzie widać czy głowica cała :/

Czy aby czasem turbo nie dmucha za mało ???

DYNAMICZNE:
Opublikowano

Turbo dmucha tyle ile ma dmuchać, lpg nadal nie wyregulowane, zalewa go gazem aż miło :)

Opublikowano

z gazem problemów nie ma regulacje robiłem co 10 tys. ustawiana w czasie jazdy, części porządne błędów w vagu nie ma odnośnie mieszanki,

Błędy w vagu bedą jak korekcja mieszanki przekroczy 25%

Jak robiłeś te regulację jak nadal jest źle

Bogato do 6000obr, albo ciśnienie za duże lub wtryski na wyrost

Opublikowano
  • Autor

Regulacji nie robiłem bo wciąż auto stoi w DE a tutaj nie znam speców od Staga :/

Mieszanka zbyt bogata może doprowadzić silnik do stanu w jakim jest teraz ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.