Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1,8t BEX wykres z hamowni


kupczak90

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak źle troche cofa ale auto moc swoja osiąga,jak masz gaz to ja bym to olał, na gazie pewnie zero cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece nówki sztuki z 31.07.2013r.

---------- Post dopisany 28-10-2013 at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 23:18 ----------

oprócz tego że cofa (to sprawdzę następnym razem na gazie i może na 98, bo teraz logi robiłem na 95) reszta jest ok ??

czy to, że to turbo ładuje 0,6 od 2,2 to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo dobrze ładuje, u mnie 0.8 ładuje od 2.5tys obr

Tapatalk

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Ja tylko czegoś nierozumię.

Skoro w BEX jest 0,6 bara doładowanie no i trochę większe wtryski w porównaniu z BFB.To jak tam jest 190KM, chyba że jest więcej powietrza objętościowo a nie ciśnieniowo

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo dobrze ładuje, u mnie 0.8 ładuje od 2.5tys obr

Tapatalk

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Ja tylko czegoś nierozumię.

Skoro w BEX jest 0,6 bara doładowanie no i trochę większe wtryski w porównaniu z BFB.To jak tam jest 190KM, chyba że jest więcej powietrza objętościowo a nie ciśnieniowo

Tapatalk

chyba że jest więcej powietrza objętościowo a nie ciśnieniowo

dokładnie o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie załamka .....

Zrobiłem raptem ok 7 tys km po remoncie (pierścienie na tłokach + panewki + remont głowicy) po 2 tys. wymieniony olej i filtr. Cały czas jeżdżę na gazie. Do ok 6 tys. km po remoncie było w miarę ok ubywało ok 10% oleju na bagnecie na 1000km, ostatni tysiąc ubyło tak że bagnet ledwo się zamoczył.... czyli jakieś 0.5 litra, do tego ubyło płynu chłodniczego i samochód puszcza dymka nawet przy delikatnym ruszaniu, na postoju nie zauważyłem dymienia. Na vagu żadnych błędów nie ma, samochód katowany nie był.... co może być nie tak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowica była robiona kompletna ale pewności mieć nie mogę co do tulei nie mam o tym pojęcia samochód był robiony w warsztacie Boscha sporo dobrego o nich się nasłuchałem w szczegóły się nie wdawałem bo tak jak mówię nie znam się na tym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro robiłeś w warsztacie Boscha to masz gwarancję.

Jedź do nich niech sprawdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodem jestem ponad 1000 km od warsztatu, wracam dopiero we wrześniu nie chce czegoś dodatkowo popsuć dlatego pytam co to może być, turbo, uszczelka pod głowicą, nowe pierścienie szlag trafił ? mogę z tym jeździć jeszcze te 2 miesiące ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to trochę kłopot.

Może lpg wykańcza głowice - uboga mieszanka.Miałeś dobrze ustawione lpg?

Od samego początku lpg masz problem z silnikiem

Ogólnie te motory są wytrzymałe ale czasem coś pada przez lpg

Prawdopodobnie znowu coś z głowicą bo bierze płyn lub tylko uszczelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gazem problemów nie ma regulacje robiłem co 10 tys. ustawiana w czasie jazdy, części porządne błędów w vagu nie ma odnośnie mieszanki,

uszczelkę pod głowicą nie jest duży koszt wymienić a przynajmniej będzie widać czy głowica cała :/

Czy aby czasem turbo nie dmucha za mało ???

DYNAMICZNE:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gazem problemów nie ma regulacje robiłem co 10 tys. ustawiana w czasie jazdy, części porządne błędów w vagu nie ma odnośnie mieszanki,

Błędy w vagu bedą jak korekcja mieszanki przekroczy 25%

Jak robiłeś te regulację jak nadal jest źle

Bogato do 6000obr, albo ciśnienie za duże lub wtryski na wyrost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacji nie robiłem bo wciąż auto stoi w DE a tutaj nie znam speców od Staga :/

Mieszanka zbyt bogata może doprowadzić silnik do stanu w jakim jest teraz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...