Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 lata mieszkałem w Manchesterze :banan: a poza tym nie maluj felg na czorno bo zginą wiem po swoich :wink:

Opublikowano

Super autko , a felgi zostaw takie jakie są, i skury też bym wrzucił

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update na początku wątku. :brzydkibanan:

Macie jakieś sugestię odnośnie auta?

Opublikowano

bez haka i tych listw o wiele lepiej sie prezentuje

fajna fela w srerbnym kolorze i bedzie gites:thumbup1:

grill od rs4 jak najbardziej jak juz wyzej ktos pisal

ja do tego bym widzial piekne body s4 i z zew bedzie malinka

Opublikowano
Mały update na początku wątku. :brzydkibanan:

Macie jakieś sugestię odnośnie auta?

dobre koło i gleba i nic więcej nie potrzeba:decayed:

Opublikowano

obniżyć , dać dystanse i było by git :decayed: streetowy upalacz w częstochowskim stylu na 15" :grin: i tą antenke ogarnij :facepalm:

Opublikowano

zakładaj zpowrotem hak:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Z antenką za bardzo nic nie moge zrobić .. siedzi ona w błotniku .. zaślepki też nie mogę dostać bo szukałem :facepalm:

Opublikowano

narodziny mocy sa tylko na stali 15" :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały upgrade na jesień...

2013_10_11_17_25_08.jpg

2013_10_11_17_24_39.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pochwal sie fotelami :whistling:

Opublikowano
  • Autor

a czym sie tu chwalić .. nie ma porownania do Twoihc foteli z rs4 :D ..

no ale niech bedzie..

Zakupilem półskórę do swojego sedana, jedyny minus ze bez podlokietnika i boczków (i tak tylko tył by pasował) .. bede musiał coś pokombinować żeby te braki uzupełnić..

Póki co foto podglądowe z aukcji ;)

KGr_Hq_EOKo4_FIf_Y_t_PRBSWmw_DLSfw_60_12.jpg

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

dokladniejsze foto ;)

2013_10_24_12_31_10.jpg

Opublikowano
:kox::thumbup1::thumbup1:
Opublikowano

nie sa zniszczone to najwazniejsze :thumbup1:

mam nadzieje ze zamontujesz zanim mnie odwiedzisz 1 :wink::wink::wink::wink:

Opublikowano
  • Autor

jak dobrze pojdzie to w niedziele.. ale jeszcze zawias na 1BE musze zmienic wiec nie wiem jak sie wyrobie

---------- Post dopisany 27-10-2013 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2013 at 22:56 ----------

Kubełki w półskórze juz na miejscu .. teraz tylko coś trzeba z boczkami i podlokietnikiem podziałać...

polskora.jpg

Opublikowano

Zajebioza :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Generalnie tak teraz foty obejrzalem i auto .. i w sumie zeby sie wszystko zgrywalo to bym musial zmienić polowe wnętrza (całe boczki, dol konsoli bo mam szary, tunel, podlokietnik i pare innych... ) macie jakiś pomysl zeby to obejść ? :wink:

Opublikowano

stołki fajne, mam nadzieje tylko że podgrzewane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tylko elektryczne lędźwie.. w UK ciężko znaleźć podgrzewane .. dlatego nie kupilem pełnej skóry tylko półskorę .. ale za tą cenę to bralem w ciemno :decayed:

Opublikowano
tylko elektryczne lędźwie.. w UK ciężko znaleźć podgrzewane .. dlatego nie kupilem pełnej skóry tylko półskorę .. ale za tą cenę to bralem w ciemno :decayed:

chyba że tak, zawsze można maty wrzucić :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.