Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !


UpalonY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zrobiłem ponad tysiąc km na nowym silniczku i jestem zadowolony, Audi odżyło, teraz doceniam co traciłem wczesniej gdy się tak psuło, jest bardzo zrywne, dobrze przyspiesza, turbina pakuje od 2,5k obrotów, przyspieszenie do setki to ok 8sec w warunkach takich jak widać, czasem tylko troszkę przerywa ale mimo tego nie mam zadnbych zastrzeżeń, z gazem nic nie robiłem, no na gazie poprostu czasami nie reaguje na gaz, falują obroty a czasami zachowuje się normalnie ale o to nie mogę mieć żalu do mechanika bo już dawno miałem wybrać się do gazownika zrobić z tym gazem.

Jedyna drobnostka która mnie zastanawia to strasznie wolno nagrzewający się nawiew tzn. doyć długo samochód musi pochodzić żeby zaczeło lecieć ciepłe powietrze, chociaż zazwyczaj utrzymuję spore obroty to powietrze strasznie wolno się nagrzewa a dodam, że wymieniałem w ostatnim czasie filter kabinowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam trzymać audi z turbiną na "sporych obrotach" zaraz po starcie :)

Wiadomo, że nie katuje go na zimnym silniku bo wiem, że tak zapierdole silnik ale lekko trzymam na gazie zeby sie zagrzało ale to nie grzeje zbyt szybko ;<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszę silniczka, na który choruje odkąd nabyłem swoja CCCO i to tyle z tego wątku. Trzymam kciuki za przywrócenie do serii. Faktycznie 7tyś to mega niezapominajka heh. Skoro jednorazowo stać Cie na wywalenie tyle hajsu to myślę, że to tylko kwestia czasu do ogarnięcia auta. BTW "ja bym zmienil mechanika" i dużo, dużo czytaj forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak autor kupił to auto, jaki był hejt, że kupił kupe i wszyscy z niecierpliwością czekali na założenie tematu. Już straciłem nadzieję, a tu po tylu miesiącach nagle znajduje temat i......:decayed:

Kurdę, tyle w aucie do wymiany to nawet ja bym się nie spodziewał, bolid chyba startowo ok. 7k kosztował ? Cóz, przynajmniej masz już jakoś ogarnięte auto:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem szczerze ze nie naprawiał bym przy takich kosztach oddał bym po cenie części i za 10tys kupił spokojną a4 zdrową

mechanik dla mnie to debil i konkretnie cie naciągnął zwłaszcza ze na allegro chodzi graty "do jazdy" za 4tys

sąsiad kupił a4 95r wszystko wygląda jak szrot 16. w gazie ale jeździ od września i tylko tankuje.

a twoja inwestycja dużo się nie rożni od niego myślę ze jak zrobi polerkę i wypierze wnętrze to sprzeda w podobnych piniązkach co jest warta twoja

zastanawia mnie czy ty np nie masz rodziców wujka szwagra sąsiada którym mogłeś przedyskutować inwestycje ja jak bym miał utopić 3tys to już bym zarzucił projekt .

wystawił uszkodzona i kupił sprawną. swoja kupiłem w wrześniu i leje tylko ropę . i na allegro jest masa takich okazji do 7-10tys sprawnych :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też czego sie szuka. Ja swojego też kupiłem w stanie rozpadu i utopilem w nim do tej pory 3 razy tyle co dalem na poczatku. W tej cenie już bym miał polifta na wypasie.

A na polskich blachach dobrą s4.

Tyle ze jak baza do modow czysta i nie grzebana to warto utopic troche pieniedzy w renowacje a nie pozniej zastanawiac sie dlaczego wszystkie wiazki sa na szybkozłączkach a cały dolot trzyma sie na trytkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak autor kupił to auto, jaki był hejt, że kupił kupe i wszyscy z niecierpliwością czekali na założenie tematu. Już straciłem nadzieję, a tu po tylu miesiącach nagle znajduje temat i......:decayed:

Kurdę, tyle w aucie do wymiany to nawet ja bym się nie spodziewał, bolid chyba startowo ok. 7k kosztował ? Cóz, przynajmniej masz już jakoś ogarnięte auto:decayed:

6,5k startowo zapłaciłem, no teraz różnica jest spora, wczesniej na 3, pozniej 2 garach jezdzilem, efekt jest i to widać :)

ja powiem szczerze ze nie naprawiał bym przy takich kosztach oddał bym po cenie części i za 10tys kupił spokojną a4 zdrową

mechanik dla mnie to debil i konkretnie cie naciągnął zwłaszcza ze na allegro chodzi graty "do jazdy" za 4tys

sąsiad kupił a4 95r wszystko wygląda jak szrot 16. w gazie ale jeździ od września i tylko tankuje.

a twoja inwestycja dużo się nie rożni od niego myślę ze jak zrobi polerkę i wypierze wnętrze to sprzeda w podobnych piniązkach co jest warta twoja

zastanawia mnie czy ty np nie masz rodziców wujka szwagra sąsiada którym mogłeś przedyskutować inwestycje ja jak bym miał utopić 3tys to już bym zarzucił projekt .

wystawił uszkodzona i kupił sprawną. swoja kupiłem w wrześniu i leje tylko ropę . i na allegro jest masa takich okazji do 7-10tys sprawnych :kwasny:

No trudno porwałem się z motyką na wiatr, mało się znałem, zobaczyłem pierwsze auto jakie wogole ogladalem i od razu kupilem, roznie z autkiem bywalo na starym silniczku, wielu mi kazalo sprzedac, kupic cos lepszego ale ja nie potrafilem to była miłość od pierwszego wejrzenia, gdybym wiedział, że policzy mi 7tyś za naprawę to nie sądzę, żebym się zgadzał wstępnie miało być 3tyś, max 4tyś no ale trudno, zadluzylem się, nie mialem wogole pieniedzy bo wszystkie wydalem na samochod, ale powoli się odbijam od dna i moja A4 mi w tym pomaga tylko trochę żal, że to total przedlift :< Zaraz wrzucę fotki, jak wygląda na dzien dzisiejszy.

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Aktualne foty: (Wszystko jest w pierwszym poście)

95429bc55f6404a6m.jpg

14c0627f69e83056m.jpg

9000835f215ee62fm.jpg

---------- Post dopisany 27-02-2014 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 18:12 ----------

@UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu Twojego wątku uważam że powinieneś się przesiąść na jakiegoś japońca ( bez urazy) bo z modami audi cały czas dążysz w kierunku "NFS".

Dla mnie masakra:facepalm:

Jebnij wyższy spojler na klapę bo ten słabo do ziemi Ciebie dociska i walisz po płotach:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pal wiecej ziomus.

Liczy sie jakosc a nie ilosc, drugi raz powtarzam, przejrzyj fury innych uzytkownikow a zabaczysz w ktora strone isc zeby auto bylo picus glancus.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu się chłopaka czepiacie.

Zrobił oryginalne auto pod siebie. Nie zepsuł jakimś gwintem albo za dużymi felgami.

Idealne do codziennego użytkowania.

Jak kupię wreszcie jakiś b5, będę się wzorował na Tobie.

Oni po prostu nie mają odwagi na taki tuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu się chłopaka czepiacie.

Zrobił oryginalne auto pod siebie. Nie zepsuł jakimś gwintem albo za dużymi felgami.

Idealne do codziennego użytkowania.

Jak kupię wreszcie jakiś b5, będę się wzorował na Tobie.

Oni po prostu nie mają odwagi na taki tuning.

Tasma chrom na metry to nie tuning :thumbdown:

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

I sprostowanie. Nie czepiam sie go tylko wyboru materialow "ulepszajacych".

Chociaz idzie do przodu, cos sie dzieje za to +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chromy z fabryki "ałdi" jak to nazwałeś nie odpada po miesiącu i nie spływa pseudo chrom po odwiedzinach na myjce bezdotykowej:facepalm: , myślałeś że gówn... to miód ???

tyle w temacie....

a poza tym każdy musi być przygotowany na krytykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze już nie ma co namawiać kolegi na dobrą drogę, wybrał własną. Teraz tylko możemy patrzeć jak daleko zajdzie w tych śmiałych przeróbkach rodem z ostatniej dekady ubiegłego wieku. :wink:

@Inker, to była ironia ze strony medika. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze już nie ma co namawiać kolegi na dobrą drogę, wybrał własną. Teraz tylko możemy patrzeć jak daleko zajdzie w tych śmiałych przeróbkach rodem z ostatniej dekady ubiegłego wieku. :wink:

:good:dokładnie , tyle w temacie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medika nie znasz to jajcarz i co drugie zdanie to sarkazm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...