Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi


alani2

Rekomendowane odpowiedzi

No to już w ogóle tego nie rozumiem. To gdzie tu konsekwencja w tym, że niby była wina ogólna za zdarzenie?

A może to Ty źle zrozumiałeś funkcjonariuszy? Bo wychodzi na to, że:

-Ty dostałeś mandat za spowodowanie wypadku w ruchu drogowym, a drugi kierowca już nie,

-więc to Ty jesteś sprawcą, a co za tym idzie koleś zgłasza szkodę z Twojego OC (które będzie miał od Policji) i jeszcze po zniżkach Ci przeciągnie :facepalm:

-wychodzi na to, że byłeś w mega mega szoku (w sumie po takim dachu ciężko było nie być), ale teraz czas się na prawdę zorientować co nasi kochani Policjanci napisali w notatce i jakoś z tego wybrnąć jeżeli istnieje w ogóle taka możliwość :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jest od początku że ja jestem sprawcą i koleś dostał dane z mojej polisy na odszkodowanie, jak doszłem do siebie wiem że to jest nie słuszne gdyż w najgorszym dla mnie cyklu to jest wina obopólna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżko zadzwoń najlepiej do gościa która po wypadku robi opis uszkodzeń auta i zapytaj się go on ci powie czyja to wina i co z tym zrobić

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

a najlepiej do gościa co zn przepisy drogowego i niech ci wytłumaczy twoją sytuację przy wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba mozliwosc odwolania sie od mandatu. Poszukaj na googlach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kierowca nie zgadza się z decyzją policjanta lub strażnika miejskiego, nie powinien przyjąć mandatu. Co ważne - nie musi przy tym podawać przyczyny swojej decyzji. Przyjęcie kary (podpisanie formularza) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na postanowienie mundurowego. W takiej sytuacji zapłacenia mandatu da się uniknąć jedynie wówczas, gdy czyn, za który został ukarany kierowca, nie jest w rzeczywistości wykroczeniem (np. miejsce, w którym zaparkowano auto było połączeniem dróg, a nie skrzyżowaniem - wówczas postój nie narusza przepisów). Trzeba to będzie udowodnić przed sądem

---------- Post dopisany 09-04-2014 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2014 at 09:19 ----------

AUDI NA CZĘŚCI

Cały audik idzie na części :( Jutro wstawię pare zdjęć lepszej jakości i bez dachu <w planach obciąć dach jeśli pogoda pozwoli> Każdy plastik każda śrubka nadająca sie do użytku idzie do ludzi. Zostawiam sobie tylko kompletny silnik poniewasz szukam A6 C5 2.5TDI Quattro do 5tys i będe przekładał na 1.9tdi w 6-ce skrzyni a potem polerka dopieszczenie i w ludzi. a jak uzbieram sobie troche Kasy A4 B6 1.9TDI Quattro Avant pod dom przyciągnę :) Więc Panowie robić liste i zamawiać co potrzebujecie

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

posiadam do sprzedania kompletny dyfer od audi v8

znawcy tematu wiedzą do czego jest

cena 700zł

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Audi a4 b5 quattro cała na części Gołdap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem porozmawiałem z kolegą <miał podobną sytuację > 3 lata sie sądził... szkoda zachodu a wszystko przez jeden błąd że podpisałem mandat :facepalm::facepalm::facepalm: No ale trudno żyje sie dalej...

Sprężarka klimy 200zł

przedni gril cały z emblematami quattro i znakiem audi 100zł

przedni gril z emblematem audi 70zł

boczki tył czarne, czarna skóra el szyby z miejscami na głośniki i napisem boss L+P 200zł

Półka tył z 3 stopem maskownicami głośników i czarną roletą + plastiki słupków z chwytakami rolety 150zł

kompletna konsola na przekładkę angola albo po wystrzale poduch, każdy plastik schowek dolne ramka 1din itp z całymi poduszkami 800zł

słonecznik kierowcy 10zł

rękojeści 4szt siwe 10zł/szt

lampa prawa tył 50zł

Przyciski do podgrzewania siedzeń 50zł za 2szt

o resztę ze środka pytać na sprzedaż każdy plastik ,do zawieszenia skrzyni biegów itp jeszcze nie doszedłem.

Skóry i dekory sprzedane

---------- Post dopisany 11-04-2014 at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 22:10 ----------

Zdj_cie_0004.jpg

Zdj_cie_0005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jak dokopiesz sie do skrzyni, kupilem jedną ale nie wiem czy nie bede jej odsylal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dziś doszedłem do połowy samochodu zacząłem od bagażnika... masakra ile tam jest rozkręcania... ale już trochę rzeczy sprzedałem.

parę plastików, skóry , boczki, dekory itp powoli coś tam odzyskuje kasy ale to i tak kropla w morzu

Sprzedam cały komplet hamulców Przód + tył nowe tarcze nowe klocki jarzma na 312mm na komplecie zrobione 30-40km ate i brmbo oddam za 1500zł razem z zaciskami cały komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody gniewny..

Skoro jeździsz po takich dróżkach 160km/h to prędzej czy później skasowałbyś to auto.

Zresztą po samych postach można wywnioskować, że dla Ciebie liczy się tylko prędkość.

Włącz myślenie ;)

Według mnie generalnie bezpośrednim sprawcą był tamten kierowca, aczkolwiek Ty wyprzedzając w tym miejscu nie wykazałeś się zbytnio rozsądnym podejściem do tego manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma jakieś tam grzeszki na sumienie :wink:

problem w tym że chłopak niesłusznie został pozbawiony prawa do odszkodowania :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, nie twierdzę, że nie ;)

Osobiście przesiadając się z 1.6 na 2.4 nie chodziło mi tylko o dźwięk Vki..

Ale jeśli już szaleć to w miejscach gdzie jest odpowiednia widoczność i brak zagrożenia ze strony/dla strony innych użytkowników dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chłopaki wynalazłem w końcu auto może szału nie ma ale trudno od tak z dnia na dzień po wypadku zebrać więcej kasy na samochodzik. Nie jest to A4 ale chyba mnie za to nie wywalicie z forum :D oto parę zdjęć :P

image.jpg

2_1.jpg

3_1.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Ten sam kolor co a4 LZ3L :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.ale szkoda ze nie q

Jak z ta skrzynia ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś auto, załóż nowy wątek w dziale A6, tego nie ma sensu ciagnąć:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...