Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mój sąsiad zbiera szparagi u okupantów. Ale nie mówił ile już ma.;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Dobre :grin:

Opublikowano

Dzisiaj z nudów poskladalem...

20131128_202043.jpg

Opublikowano
Mój sąsiad zbiera szparagi u okupantów. Ale nie mówił ile już ma.;-

Ja też kiedyś zbierałem ale dałem sobie spokój.

Czasami zbieram kartofle, ale tylko jesienią.:decayed:

Opublikowano

Kota, dzisiaj w nocy tak po tym naqur.....ała ze musialem ja zamknac w lazience :facepalm:

Opublikowano

Typowy (mój) kot pewnie by olał i schował się w kartonie po tym cudzie architektury ;)

Opublikowano

devastation - podeślę Ci tam dwa moje jeszcze :grin:

ksiu85 - ja mam tylko jeden ale za to na honorowym miejscu :naughty: (czarnego B6 w sedanie nie znalazłem kuwa mać)

97c00819de2d6e1em.jpg

MaciekW. - ja od trzech dni zbieram tabletki :confused4:

Opublikowano

A B6 w avancie można dostać ?

Opublikowano

zdjęcie tosterem ale ja mam takie coś:

WP_20131130_001.jpg

1:43 a3 8p cabrio, a4 b8, rs6 c6, rs4 b7, tt 8n, a4 b5, a4 b5 avant, rs4 b5

1:18 r8 v10, tt 8j, rs6 c5

Opublikowano

ja zbieram kubki z roznych panstw i miejsc na swiecie :) co wakacje to kolekcja wieksza :)

Opublikowano

ja zbieram matchboxy pozostało mi z lat dziecięcych i tak systematycznie dokupuje,do tego hot weels bo też ciekawe modele szczególnie muscle cars,no i zostało mi sporo autek z gum turbo,nie wiem dokladnie ile ale jest kilka serii po kolei wszystkich numerków choć nie wiem po co akurat to trzymam

Opublikowano
devastation - podeślę Ci tam dwa moje jeszcze :grin:

ksiu85 - ja mam tylko jeden ale za to na honorowym miejscu :naughty: (czarnego B6 w sedanie nie znalazłem kuwa mać)

http://images48.fotosik.pl/744/97c00819de2d6e1em.jpg

MaciekW. - ja od trzech dni zbieram tabletki :confused4:

Od czegos trzeba zaczac,moj pierwszy model tez byl w sklali 1:40 i byl to Opel Calibra czyli moje poprzednie auto,do dzisiaj stoi na honorowym miejscu!!:decayed: jutro wrzuce fotki:wink:aha moj 3 letni synek tez juz sie zarazil pasja samochodowa i zbieramy malutkie Hot Weels kolekcja pokazna :naughty::naughty::naughty: po moim kazdym powrocie z pracy mamy godzine zabawy:grin: jednak to prawda ze w kazdym z nas zostaje cos z dziecka,to sa najpiekniejsze chwile :buhaha::buhaha:

Opublikowano

MaciekW. - ja od trzech dni zbieram tabletki :confused4:

No to nieźle Cię poskładało :kwasny:

Opublikowano

takie tam :whistling:

Screenshot_2013-12-02-19-30-55.jpeg

Screenshot_2013-12-02-19-27-45.jpeg

Screenshot_2013-12-02-19-27-30.jpeg

Screenshot_2013-12-02-19-27-53.jpeg

Screenshot_2013-12-02-19-29-21.jpeg

Screenshot_2013-12-02-19-28-39.jpegScreenshot_2013-12-02-19-27-24.jpeg

Oczywiście nie moje ale robi wrażenie :decayed:

Ja zbierałem samochodziki z gazetką '' super samochody'' i brakuje mi kilka sztuk ale troche tego jest

Opublikowano

No nieźle :shock3: Całkiem spora kolekcja bardzo ładnie odwzorowanych modeli :thumbup1:

Opublikowano

Ja zbieram oryginalne płyty z muzyką dokładnie polski hip-hop. Mam coś koło 200 płyt. Od najstarszych po najnowsze wszystko 1sze wydania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.