Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Blachara z tej lani:wink: Ale nie można się jej dziwić bo sekcja jest naprawdę cool:slina:

A tak serio, to naprawdę szkoda. Tym bardziej ze jeszcze niedawno wpakowałeś pewnie trochę w zabezpieczenie lakieru:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że tak bokiem ją trafiłeś a nie poleciała na maskę , szybę i dach . Dopieścisz i będzie lala . Penie już masz skompletowane graty do naprawy ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie go ulepię do jazdy, a potem czekam na wycenę i jeśli będzie dobra kasa to graty skompletuję ale chyba zrobię lifta. Wszystko wyjdzie w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś potrzebował mam pas przedni do lifta i nowe lampy skrętne i nie skrętne kompletne z przetwornicami żarnikami etc. Lift dopiero będzie robił robotę w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chociaż ta dziczyzna znalazła swoje miejsce na talerzu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t31.0-8/10014516_665596696829553_9079800270662377506_o.jpg

sezon się nie zaczął a dla mnie się skończył :)

W drodze na See zaatakowała mnie sarna na autostradzie :facepalm:

Zobaczymy czy ubezpieczyciel pozwoli na tuningi czy będzie sąd :)

Pewnie trasa na Brno, tam tej gadziny zawsze w ch*j stoi po rowach, tak jakby pepiki nie mogły płota postawić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś na tym forum przeprowadzał swapa frontu w B8 ? Ja robiłem w polo więc wiem że to byłyby problemy więc może ktoś już to ogarniał, bo z etki co patrzę to jest bardzo dużo różnic między modelami, wiem że musiałbym zmienić maskę, błotniki, lampy, zderzak kompletny, pas przedni, ślizgi zderzaka i błotników, i chyba pas przedni i mocowania lamp. Czy coś pominąłem ?

wiązka lamp chyba jest ta sama nawet kodować neonu nie trzeba podobno. Prosiłbym o przydatne informacje bo się waham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie zgadza,wiazke ja musialem zmienic i kodowac tez musze ale nie mialem u siebie xen wiec moze dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t31.0-8/10014516_665596696829553_9079800270662377506_o.jpg

sezon się nie zaczął a dla mnie się skończył :)

W drodze na See zaatakowała mnie sarna na autostradzie :facepalm:

Zobaczymy czy ubezpieczyciel pozwoli na tuningi czy będzie sąd :)

Wredne blacharskie futrzaki !

Grunt ze Wam sie nic nie stao. Reszte sie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o f*ck :kwasny:

To i tak nie jest źle, mojej bratowej wjechał łoś na przednią maskę w mercu, potem na szybę i przekoziołkował przez dach:facepalm:

Dach się udało uratować ale maska, błotniki, lampy, przednia szyba, zderzak wsio poszło w pi......u. Tyle tylko że merc pełnoletni to części na złomie pełno:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra ja w ostatnim momencie przy 130 zrobiłem ruch kierą i udało się wycelować w bok, bo jak bym leciał centralnie to pochlapałaby nam wnętrze.

Pytanie do kumatych ... Czy osprzęt lamp w B8 przed liftem bixenon będzie pasował do reflektorów bixenon po lifcie ? ( obydwa nieskrętne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra ja w ostatnim momencie przy 130 zrobiłem ruch kierą i udało się wycelować w bok, bo jak bym leciał centralnie to pochlapałaby nam wnętrze.

Pytanie do kumatych ... Czy osprzęt lamp w B8 przed liftem bixenon będzie pasował do reflektorów bixenon po lifcie ? ( obydwa nieskrętne )

Napisz PW do WRCLaguna Grześ powinien wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz skrętne nie wpinasz po prostu 2 pinów do kostki i masz nie skrętne a w przyszłości możesz to dorezać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie tylko rozeznanie :) wolę zrobić stary front i dać kubły z S4 bo widzę że ze swapem będzie ogień i w tym sezonie nie wyjadę :facepalm:

pożyjemy zobaczymy na razie passsss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz skrętne nie wpinasz po prostu 2 pinów do kostki i masz nie skrętne a w przyszłości możesz to dorezać :)

A bedą działac ? nie bedzie błedow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą działać normalnie jak nieskrętne nie będzie żadnych błędów jak wypniesz piny od skrętu. Ceny są te same zazwyczaj więc warto brać skrętne bo od razu jest moduł skrętu i można dorezać kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę zrobić stary front i dać kubły z S4

Bardzo dobry plan :thumbup1: Stary front jest ładniejszy.

Żartujesz chyba. Polift z grilem S4 wymiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...