Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już gdzieś to widziałem... :whistling:

No co tu mówić? MEGA!:slina::kox:

Opublikowano

Grubo Wojtek, grubo :naughty: :naughty:

Opublikowano

koła KOX :kox:

Opublikowano

pure porn :huh::kox:

Opublikowano

pochwalisz sie ile taki felunek kosztuje , tak mniej więcej w E

Opublikowano

Amazing :kox:

Opublikowano
  • Autor

pochwalisz sie ile taki felunek kosztuje , tak mniej więcej w E

Takie koła w detalu kosztują dokładnie 8000 USD netto + wysyłka czyli jakieś 39k. Generalnie ADV się zaczynają od 25k netto w górę. Najdroższy set teraz zamówiłem do GTRa za równe 55 k brutto

Opublikowano

:huh: :huh: :huh::facepalm: :facepalm: :facepalm: czekaj sprzedam moją padake dobiorę kredytu i kupię te koła od Ciebie :polew:

No i chyba będziesz je turlał z górki bo padaka bedzie sprzedana :grin:

Swoja drogą idealnie by pasowały do trabanta :) i od razu wartość by podskoczyła :naughty:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

pochwalisz sie ile taki felunek kosztuje , tak mniej więcej w E

Takie koła w detalu kosztują dokładnie 8000 USD netto + wysyłka czyli jakieś 39k. Generalnie ADV się zaczynają od 25k netto w górę. Najdroższy set teraz zamówiłem do GTRa za równe 55 k brutto

za te pieniądze osobiście szukałbym rs4 b5 :grin: no ale nie ma co ukrywać jak spasujesz to z body, to twoje auto minimum top 5 of the world, a na pewno numer 1 w polszy, nie widziałem w tym sezonie tak zaawansowanego projektu, pogratulować, pewnie nie ostatni raz w tym temacie ;)

Opublikowano
  • Autor

Body już prawie wyszejpowane, wymiary połapane, resztę kształtów będziemy ogarniać po zdjęciu z auta

72vg3p.jpg

Opublikowano

Grubo . :thumbup1:

Opublikowano

Czyzby Tomek ogarniał projekt ?

Opublikowano
  • Autor

Czyzby Tomek ogarniał projekt ?

Tak Tomek modeluje bryłę, o ile mówimy o tej samej osobie

Edytowane przez wojtsen

Opublikowano

Tak Tomek modeluje bryłę, o ile mówimy o tej samej osobie

Na pewno o tej samej ;)

Opublikowano

Nie mogę się doczekać finału :-)

Opublikowano

Koło ideał, czekam na całość

Opublikowano

S

Gdzieś na necie znalazłem,równie dobra wizja na 'wide body' :)

10991159_802636429773971_771376319077154

http://fourtitude.com/news/Audi_News_1/sema-2014-allroad-outfitters-audi-s4/

Fajnie te dokładki w carbonie wyglądają i nie szpecą śruby które to trzymają .

Opublikowano
  • Autor

ta to totalnie inny styl niż u mnie. Trochę za mocne canadrsy itd, no i niepełne nadkola, nie ma wrażenia spójności. Ale to hardkorowy pojazd i to ma jeździć a nie wyglądać. W przeciwieństwie do mojego ciapka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.