Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Stary masa wlasna 206 w zaleznosci od silnika i wyposazenie od 945 do 1145kg

:shock3: jaka wiedza. Jesteś moim idolem. :facepalm:

wiec sadze ze post twoj wiele nie wniosl.

Za to twoj wnosi wiele. :facepalm:

Opublikowano
Jak przejechales 680km na 40 litrach to Super, wychodzi kolo 5,9 litra.

Porownanie peg 206 75km waga gdzies 1100kg z Audi ktory wazy 1500kg, t o troche nie bardzo, roznica jakies 400kg. Wiadomo ze duzej roznicy nie bedzie.

To super wynik? Chyba raczej maks średni, 5,9 litra w mieście jazda mieszana, bo 7 dni jazdy to pół na pół 3 dni trasa do 25km a 4 dni miasto.

A ile chcialbys zeby palil, 4Litry? Zapomnij o tym, auto wazy ponad 1500km, czesto zimne jak zapalasz, wszystko co jest ponizej 6 Litrow to super wynik.

Trasa do 25Km? Co to za Trasa? Trasa dla mnie to 200km i wiecej.

janusz

Opublikowano

Powiem tyle,w te 5,9 litra na 100 km nie za bardzo wierzę.Dziennie robię około 240 km,z tego ok. 200 po autostradzie.Nie szaleję,tak do 140 km/h.Ani B6-tką,ani B7-ką nie udało mi się zejść poniżej 6,3 l/100 km.Zużycie liczę nie z FIS-u tylko z zalanego do zbiornika paliwa.

Opublikowano
  • Autor

@januszm41 tak jak w trasie :) 120km lekko na gazie rozpędzony i 4,5litra :)

@bouzuki - wiesz co podałem wynik z FISa jak jade przez miasto 6 km światła, hamowanie, ruszanie to średnio mi potem wyliczyło 5,9 litra...

Opublikowano
@januszm41 tak jak w trasie :) 120km lekko na gazie rozpędzony i 4,5litra :)

@bouzuki - wiesz co podałem wynik z FISa jak jade przez miasto 6 km światła, hamowanie, ruszanie to średnio mi potem wyliczyło 5,9 litra...

Taaa... spalanie chwilowe :)))))

Moja b7 pali 3,9 l/100km i nieważne czy trasa czy miasto, a jak z górki to 0l /100km, a silnik nadal chodzi i nie gaśnie ;))))))))))))

Opublikowano

na trasie rzeszów- zakopane 240km pokazal mi 5,6 bo nie ma gdzie przycisnąć i ruch a z rzeszowa do krakowa w sylwestra w 1,5h dojechalem to 9,4 litra 180km :) w miesie 7-8 litrow nie ma bata żeby mniej :)

jak jezdze rzeszów dussledorf to 7,5- 8l

trzeba jeździć dynamicznie :)

Opublikowano
  • Autor

No to FIS mi coś źle pokazuje, powinien 6,9 pokazywać chyba :)

Opublikowano

Nie sugeruj się FIS-em,bo nie są to miarodajne wskazania.Zalej kilka razy na full,weź przebieg i policz.Wiadomo,że im więcej próbek,tym bardziej miarodajny średni wynik.

Opublikowano

Mój pali średnio 7,4 litra na 100 km w ruchu mieszanym.

Dużo to czy w normie?

Opublikowano

To zalezy jaka masz noge ?.

Opublikowano

Miałem 1.9TDI i średnie spalanie to 7. Trasa 5,5 a przy ciężkiej nodze pokazywało ok 9.

Opublikowano

image.jpg

Pozdrawiam posiadaczy 1.9 TDI - samochód mistrz :wink:

Opublikowano
http://s12.postimg.org/qiytvu4t5/image.jpg

Pozdrawiam posiadaczy 1.9 TDI - samochód mistrz :wink:

Zgadzam się, świetnie się prowadzi, jest duże i wygodne, mam avanta i wygląda świetnie.

Silnik ma fajny chód i nie ma DPFa!!! Poza tym autko ma wygodne skórzane siedzenia i ekstra NAVI plus

Bomba!

Opublikowano

No osiem dych na tempomacie i zasięg 1300 km przy spalaniu chwilowym to chyba żadna rewelka.

Opublikowano

A u mnie miasto 11 a trasa 7 :whistling:

Opublikowano

To jest temat o SILNIKU 1.9TDI

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
No osiem dych na tempomacie i zasięg 1300 km przy spalaniu chwilowym to chyba żadna rewelka.

Bo ja wiem, jadąc samochodem siostry mi sie podobały takie cyferki, w mojej 2.0 TFSI Q , to bym mógł pomażyć o takim widoku.... Aha spróbuj ty jechać, żeby Ci kolego takie coś się pojawiło :wink:

Opublikowano

na rozgrzanym silniku 1.9tdi to zaden problem na poczatku jazdy, gdy zbiornik pelny.

ale po przejechaniu 1000km i na fisie jeszcze 300 lub 400km no to bedzie super.

1.9 to super silnik i bardzo oszczedny

Opublikowano

Mój wynik dzisiaj, jazda dynamiczna tryb trasa/miasto: 7,59 l/100km liczone pod dystrybutorem, wskazanie FISa 7,4 l/100km

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

A u mnie miasto 11 a trasa 7 :whistling:

no to respekt jak na taką maciorkę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.