Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?


Lucas21

Rekomendowane odpowiedzi

Stary masa wlasna 206 w zaleznosci od silnika i wyposazenie od 945 do 1145kg

:shock3: jaka wiedza. Jesteś moim idolem. :facepalm:

wiec sadze ze post twoj wiele nie wniosl.

Za to twoj wnosi wiele. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejechales 680km na 40 litrach to Super, wychodzi kolo 5,9 litra.

Porownanie peg 206 75km waga gdzies 1100kg z Audi ktory wazy 1500kg, t o troche nie bardzo, roznica jakies 400kg. Wiadomo ze duzej roznicy nie bedzie.

To super wynik? Chyba raczej maks średni, 5,9 litra w mieście jazda mieszana, bo 7 dni jazdy to pół na pół 3 dni trasa do 25km a 4 dni miasto.

A ile chcialbys zeby palil, 4Litry? Zapomnij o tym, auto wazy ponad 1500km, czesto zimne jak zapalasz, wszystko co jest ponizej 6 Litrow to super wynik.

Trasa do 25Km? Co to za Trasa? Trasa dla mnie to 200km i wiecej.

janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle,w te 5,9 litra na 100 km nie za bardzo wierzę.Dziennie robię około 240 km,z tego ok. 200 po autostradzie.Nie szaleję,tak do 140 km/h.Ani B6-tką,ani B7-ką nie udało mi się zejść poniżej 6,3 l/100 km.Zużycie liczę nie z FIS-u tylko z zalanego do zbiornika paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@januszm41 tak jak w trasie :) 120km lekko na gazie rozpędzony i 4,5litra :)

@bouzuki - wiesz co podałem wynik z FISa jak jade przez miasto 6 km światła, hamowanie, ruszanie to średnio mi potem wyliczyło 5,9 litra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@januszm41 tak jak w trasie :) 120km lekko na gazie rozpędzony i 4,5litra :)

@bouzuki - wiesz co podałem wynik z FISa jak jade przez miasto 6 km światła, hamowanie, ruszanie to średnio mi potem wyliczyło 5,9 litra...

Taaa... spalanie chwilowe :)))))

Moja b7 pali 3,9 l/100km i nieważne czy trasa czy miasto, a jak z górki to 0l /100km, a silnik nadal chodzi i nie gaśnie ;))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trasie rzeszów- zakopane 240km pokazal mi 5,6 bo nie ma gdzie przycisnąć i ruch a z rzeszowa do krakowa w sylwestra w 1,5h dojechalem to 9,4 litra 180km :) w miesie 7-8 litrow nie ma bata żeby mniej :)

jak jezdze rzeszów dussledorf to 7,5- 8l

trzeba jeździć dynamicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj się FIS-em,bo nie są to miarodajne wskazania.Zalej kilka razy na full,weź przebieg i policz.Wiadomo,że im więcej próbek,tym bardziej miarodajny średni wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pali średnio 7,4 litra na 100 km w ruchu mieszanym.

Dużo to czy w normie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s12.postimg.org/qiytvu4t5/image.jpg

Pozdrawiam posiadaczy 1.9 TDI - samochód mistrz :wink:

Zgadzam się, świetnie się prowadzi, jest duże i wygodne, mam avanta i wygląda świetnie.

Silnik ma fajny chód i nie ma DPFa!!! Poza tym autko ma wygodne skórzane siedzenia i ekstra NAVI plus

Bomba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No osiem dych na tempomacie i zasięg 1300 km przy spalaniu chwilowym to chyba żadna rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No osiem dych na tempomacie i zasięg 1300 km przy spalaniu chwilowym to chyba żadna rewelka.

Bo ja wiem, jadąc samochodem siostry mi sie podobały takie cyferki, w mojej 2.0 TFSI Q , to bym mógł pomażyć o takim widoku.... Aha spróbuj ty jechać, żeby Ci kolego takie coś się pojawiło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rozgrzanym silniku 1.9tdi to zaden problem na poczatku jazdy, gdy zbiornik pelny.

ale po przejechaniu 1000km i na fisie jeszcze 300 lub 400km no to bedzie super.

1.9 to super silnik i bardzo oszczedny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wynik dzisiaj, jazda dynamiczna tryb trasa/miasto: 7,59 l/100km liczone pod dystrybutorem, wskazanie FISa 7,4 l/100km

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

A u mnie miasto 11 a trasa 7 :whistling:

no to respekt jak na taką maciorkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...