Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę się póki jeszcze mam :decayed:

S4 z października 2001, szawajcar

Prawie full opcja, Bose jest, ale był dołożony, stąd brak maskownic "bose"

Sprzęgło i świece z rs4, wydech trochę uwolniony. Program na 327KM i 464Nm

Ogólnie narzekać mogę tylko na seryjne hamulce, bo jeden komplet z przodu już spaliłem :decayed:

7IW4lSb.jpg

2UZSdT0.jpg

WWrsPzU.jpg

8X5RZLd.jpg

dp3x0ed.jpg

KbsTjIs.jpg

MLKnqvr.jpg

GwqnxCW.jpg

WEbu2Uz.jpg

gUJa62M.jpg

bOcuRz9.jpg

10HtW3W.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :) . Przedni zderzak z przedlifta w polifcie? Z ciekawości jakie masz hamulce z przodu złożone (tarcze, klocki)?

Tak, bo wcześniej był z rs'a "póki się nie połamał" :wink:

Seria 321 zimmermann gładkie i klocki boscha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie przebiegi. Też sobie taki zrobię :grin:

Furka zacna tylko trochę niżej ją:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się póki jeszcze mam :decayed:

dzień dobry :hi:

Avanta :punish:?

hehehe, żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia podobno zawsze kłamią :grin: Choć zadbana w środku, nie licząc kilku połamanych plastików (w tym ja osobiście załatwiłem 3 słupki czarne :facepalm: )

Co do przebiegu to ch.. go wie czy to realny czy nie. Na pewno w 2011 miał 93000, od 2009 w kraju, jakieś tam dokumenty mam z robionymi przeglądami, ale w tym kraju nic nie jest pewne :wink: Ważne, że pod koniec 2011 miał duuży przegląd w sportmile. Jedyne co możnaby na chwilę obecną zrobić w silniku to wymienić uszczelki, bo trochę zaczyna pocić się uszczelka pod lewym deklem i czasem czuć to w aucie jak sobie kapnie na kolektor.

Dzisiaj trochę sobie na trasie przycisnąłem z mocniejszymi dohamowaniami i muszę stwierdzić, że klocki boscha są kiepskie po mocniejszym nagrzaniu się tarcz... Żałuję teraz, że nie wziąłem Ferodo DSP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych zaciskow nie ma DS-ów.

Musialbys zmieniac na jednotłoki ale na 345mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia podobno zawsze kłamią :grin: Choć zadbana w środku, nie licząc kilku połamanych plastików (w tym ja osobiście załatwiłem 3 słupki czarne :facepalm: )

Co do przebiegu to ch.. go wie czy to realny czy nie. Na pewno w 2011 miał 93000, od 2009 w kraju, jakieś tam dokumenty mam z robionymi przeglądami, ale w tym kraju nic nie jest pewne :wink: Ważne, że pod koniec 2011 miał duuży przegląd w sportmile. Jedyne co możnaby na chwilę obecną zrobić w silniku to wymienić uszczelki, bo trochę zaczyna pocić się uszczelka pod lewym deklem i czasem czuć to w aucie jak sobie kapnie na kolektor.

Dzisiaj trochę sobie na trasie przycisnąłem z mocniejszymi dohamowaniami i muszę stwierdzić, że klocki boscha są kiepskie po mocniejszym nagrzaniu się tarcz... Żałuję teraz, że nie wziąłem Ferodo DSP...

Standard...

Fajna eSka, niech służy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...