Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zmieniałeś filtr paliwa przed czyszczeniem czy po??

Filtr zmieniałem dużo wcześniej ale to bez związku z czyszczeniem. Zrobiłem obieg (słoik z preparatem- układ wtryskowy-filterek ze stacji benzynowej- słoik z preparatem) więc filtr paliwa w ogóle nie uczestniczył w operacji dlatego nie było potrzeby go ruszać. Niektórzy puszczają preparat przez filtr paliwa ale to głupota moim zdaniem

Opublikowano

Wosk przy dobrym myciu spokojnie przeleci pół zimy jak nie całą, coli typowo zimowy wosk, spełnia swoja rolę zima, bo latem to magnes na kurz.

Co do dekorów kolego tez miałem dylemat i różne pomysły stanęło na black piano i nie żałuje, elegancko i z klasą, polecam :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jaka cena listew progowych ? Furka na duży + :D

Opublikowano
  • Autor

Jaka cena listew progowych ? Furka na duży + :D

z tego co pamiętam to 350 dałem :)

Wpadła kiermana z b6 :naughty:

DSC_1060.jpg

Teraz działam z dekorami :cool:

Opublikowano

i co że niby ładna ta fajera ??? :klamie:

Opublikowano

Przeca tu dekory było w polerce :mellow: maluj je na czarno a bedzie :kox: po wielu przemysleniach tez bede chcial kiedys swoje na czarno pomalowac a nie na burdelowy czerwony badz biala perle ;)

Opublikowano
  • Autor

Były, ale nie wytrzymalem nerwowo bo każdy wsiadajacy je macal paluchami :facepalm: za trudne w utrzymaniu..

No czerwonych kompletnie nie trawie a białe rozwazalem ale jednak piano wygrało:wink:

Opublikowano

eh piano :whistling:

i kiera jak w aczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wole myśleć że jak w rs4b5 :polew:

Opublikowano

maluj te dekory :decayed:

to swoje plastiki CI podrzuce z drzwi ;)

Opublikowano

Witaj autko zdecydowanie na + jak wygląda sprawa taśmy i podłączenie tej kiery od B6???

tapnięte z budki telefonicznej

Opublikowano
  • Autor

Siema :)

taśma została moja ale trzeba było przelutować wtyczke w kierze bo ta od b6 nie pasowała.

DSC_1063.jpg


dekory muszą poczekać bo aktualnie rzeźbie zderzak ze spryskami :wink:

DSC_1073.jpg

Opublikowano

Czermu malujesz zderzak?

Zaślepki srysków dajesz na równo ze zderzakiem?

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem poliftowy ze spryskami, ale trochę poobijany i trzeba go odmalowac :wink:

Opublikowano

To nie rzeźbisz sciemniaczu :P

Wal teraz bixy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Haha ratowanie tego zderzaka to rzeźba i to konkretna :wink: a bix już dawno jest :guma:

Opublikowano

:kox:

Masz taka plamę przed autem??

Ja mam i zastanawiam sie why...

6560a8e5dfc2adc6.jpg

Na całe szczescie robiłem bixy na szrotach lampach dlatego jakby co poprawie.

Opublikowano
  • Autor

Możliwe że wyrezales za mały otwór na soczewke. Musi być widać obudowe soczewki bo inaczej mogą być takie kwiatki:) albo może taka konstrukcja soczewki i tak ma być

Opublikowano

Jest tak ze nie widac tego z kabiny chyba ze ma sie 2metry wzrostu..motyw jest taki ze jak regulacje w dol to ta plama sie zmniejsza.wiec mozliwe ze dalem soczewke w gore.musze wyjac lampe i podkrecic srubki.dobra kiedy wkladasz ori samopoziom?

Opublikowano
  • Autor

w ori samopoziom chyba się nie bede bawił... za dużo sie to ustrojstwo ceni to po pierwsze a po drugie często w używce te cięgna pozapiekane :thumbdown:

może za jakiś czas zrobię sobie imitacje, żeby był ruch odbłyśnika i tyle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.