Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam do BMW ktore mialem wczesniej koles tez kupil chinskie radio z navi i jakosc obrazu byla nie do przyjecia a w ogole to tak mouilo ze szok. Lepiej dolozyc i miec OEM:wink:Takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi czas do weekendu bo pracuje na nocki i w dzien ciężko mi się funkcjonuje.Filmik nagram na pewno :decayed:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Dlatego napisałem żeby szukał sobie czegoś co będzie latało i nie muliło.Bo te wcześniejsze naprawdę miały nie za ciekawe podzespoły.Sprzedawca będzie zaniżał cenę aby się tego sprzętu pozbyć a wiec radze w pierwszej kolejności zerknąć jakie serducho ma w środku.Ja osobiście jestem zadowolony,chyba ze będzie się psuło a wiec będę psioczył :decayed: W weekend nagram to co obiecałem tak aby nie było wątpliwości i wskakuje na poszukiwanie lamp led :decayed:

---------- Post dopisany 05-11-2013 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 22:00 ----------

Tak na szybko :decayed:

https://www.youtube.com/edit?o=U&ns=1&video_id=2lYuuP_RYHU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem wygląda ciekawie,

ma to jakiś dysk wbudowany na aplikacje andka ?? czy korzysta z kart pamięci instalujac na niej apki ??,

Telewizja niby piszą ze jest cyfrowa możesz uruchomić takowa funkcje

filmy odtwarza ? jaki kolor podświetlenia ma, jak działa z zestawem bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można uruchomić tv cyfrową internet itd.. Kolor podświetlenia możesz ustawić Wybierając Audi robi ci na czerwono :)

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

Nie polecam do BMW ktore mialem wczesniej koles tez kupil chinskie radio z navi i jakosc obrazu byla nie do przyjecia a w ogole to tak mouilo ze szok. Lepiej dolozyc i miec OEM:wink:Takie moje zdanie

Są różni producenci Więc Pewnie koleś kupił najtańszą słabą wersję . A po zatem nie piszemy tu o radyjkach do BMW tylko dedykowane do Audi widać że działa przecież dobrze a jest Tańsze od kenwooda czy alpine o ponad połowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości i ogólnie funkcjonalność dla mnie świetne, jest tam oddzielny mikrofon? Tak żeby nie trzeba było nachylać się do radia żeby było lepiej słychać co się mówi? Ogólnie stylistycznie dla mnie to brzydki chińczyk, dużo prościej i wg. mnie ładniej wygląda peying. Dobre jest też to że nie trzeba ciągnąć metrów kabli przez cały samochód, kodować itd. Jedyne co mi nie leży to stylistyka sprzętu - tak jak się obawiałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są i takie wersje co wyglądają jak RNS-E i wtedy wygląda kozak

Nie widziałem takiej chińczyka podobnego do RNS-e

a jak sie ma takie radyjko do kiery multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np takie

7inch Car Gps For Audi A4 With Dvb-t,Rds,Dvd - Buy Car Gps,Car Gps Player,Car Gps For Audi Product on Alibaba.com

To nie z androidem ale całkiem fajne. Są i inne tylko trzeba poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie ten film:

--

Pozdrawiam.

Sławek

A jak porównasz dźwięk ze starym rns-e a nowym sprzętem? Miałeś system bose z rns-e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@steve69

Mógłbyś sprawdzić czy pójdzie nawigacja tom tom na tym sprzęcie? Jest tam normalnie market androidowy i można instalować aplikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@steve69

Mógłbyś sprawdzić czy pójdzie nawigacja tom tom na tym sprzęcie? Jest tam normalnie market androidowy i można instalować aplikacje?

Z tym pytaniem to do kolegi Bonzay74, ja jedynie wstawiłem poprawny link do jego filmu. :wink:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...