Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy za rok dalej sprzedawca będzie na forum ...

Jestem głupi bo wolę ori rns-e i inne ori stare śmieci .

Kolego ja miałem RNS-E i wiele innych radyjek. Jak by RNS-E był lepszy to by został u mnie a go sprzedałem. Kup przetestuj jak ci się nie spodoba to sprzedasz. Tak na zdrowy rozum co daje RNS-E?, mapy słabe, dźwięk słaby, wyświetlacz slaby, miałem go przez długi czas bo pasował mi do deski. Chinol nie jest idealny ale lepszy od RNS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy za rok dalej sprzedawca będzie na forum ...

Jestem głupi bo wolę ori rns-e i inne ori stare śmieci .

Kolego ja miałem RNS-E i wiele innych radyjek. Jak by RNS-E był lepszy to by został u mnie a go sprzedałem. Kup przetestuj jak ci się nie spodoba to sprzedasz. Tak na zdrowy rozum co daje RNS-E?, mapy słabe, dźwięk słaby, wyświetlacz slaby, miałem go przez długi czas bo pasował mi do deski. Chinol nie jest idealny ale lepszy od RNS

Nic dodać nic ująć :)

Najpierw trzeba samemu przetestować by wyrobić sobie zdanie . A nie z góry zakładać że jest Gorsze od RSN-E :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pisałem ze testowałem te radia i naprawiałem , ale całe szczęście że wycofałem sięz tej jakości sprzętu bo był zbyt jednorazowy ... Mam wrażenie że pięknie wkręcacie klubowiczów , Ale cóż - zapewniam Was szanowni że nie wtrącam się już - chyba żeby się pośmiać przed snem czytając jakie to cuda mają i jakie są fajne ...

To jak oryginalne radia są be to może coś macie zamiast MMI do B8 albo Q7 ?? Nie bierzecie tego do siebie że takie np wyśmiewane rns-e ma już dobre 10 latek i działają jakimś cudem . A te droidy za 10 lat gdzie będą ?? W koszu na śmieci ??

He.

Chodzi mi o to że ma więcej bajerów , jednak przy tej jakości ma mocno mały czas działania poprawnego . A co do zakupu - nie kupię takiego sprzętu bo mam odrazę do czegoś co powinno kosztować max 500 zł a nie 1500-2000 . Za dużo się tego naoglądałem i podłączałem w autkach .

Pozdrawiam .

Edytowane przez krzysaudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A te droidy za 10 lat gdzie będą ?? W koszu na śmieci ??

A gdzie będą nasze B6/B7 za 10 lat?

W rękach innego właściciela.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Chodzi mi o to że ma więcej bajerów , jednak przy tej jakości ma mocno mały czas działania poprawnego . A co do zakupu - nie kupię takiego sprzętu bo mam odrazę do czegoś co powinno kosztować max 500 zł a nie 1500-2000 . Za dużo się tego naoglądałem i podłączałem w autkach .

Jesli sie tyle sprzetu na podlączałeś to powiedz mi ile warte sa ori? 7-8k? chyba zart. wymieniłem wszystkie głosniki z Audi i obecnie Coopera na włoskie Corale. wszystko gra duzo bardziej czysto niz fabyczny pseudo BOSE czy Harman Kardon.

Jesli chcesz miec ładnie grajacy sprzet to powiedz czemu fabrycznie auta za 300 - 600 nie maja wyciszonych profesjonalnie drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że ma więcej bajerów , jednak przy tej jakości ma mocno mały czas działania poprawnego . A co do zakupu - nie kupię takiego sprzętu bo mam odrazę do czegoś co powinno kosztować max 500 zł a nie 1500-2000 . Za dużo się tego naoglądałem i podłączałem w autkach .

Jesli sie tyle sprzetu na podlączałeś to powiedz mi ile warte sa ori? 7-8k? chyba zart. wymieniłem wszystkie głosniki z Audi i obecnie Coopera na włoskie Corale. wszystko gra duzo bardziej czysto niz fabyczny pseudo BOSE czy Harman Kardon.

Jesli chcesz miec ładnie grajacy sprzet to powiedz czemu fabrycznie auta za 300 - 600 nie maja wyciszonych profesjonalnie drzwi?

Stary ale to trochę tak jakby ktoś brał mercedesa dlatego że przez rok będzie za***isty ?? a chyba raczej dlatego że za 5 też wszystko będzie idealnie (pomijając aspekty że teraz auta są gorsze niż kiedyś)

co z tego że grają lepiej jak za rok będą "nie grały" ???? co wtedy mi po tym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mowi ze przez rok?myslisz ze cały ten sprzet nei jest od chinczyka? jest tylko inaczej obudowany. zobacz ile oryginalnego sprzetu jest wymontowywane w salonach car audio.

tam nikt nie chwali sie tym ze mam oryginalne glosniki czy radio bo to po prostu nie gra. jestem w stanie wziac 2 plyty i udowodnie CI jak gra i ile sa warte oryginalne bebechy. nie wspominajac juz o kablach.


swoja droga przy okazji, jesli ktos chce to mam w dobrej cenie woofer oryginalny i lewa czesc schowka bagaznika bo zostały mi po oryginale.

Wiecej informacji na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi mi o to że ma więcej bajerów , jednak przy tej jakości ma mocno mały czas działania poprawnego . A co do zakupu - nie kupię takiego sprzętu bo mam odrazę do czegoś co powinno kosztować max 500 zł a nie 1500-2000 . Za dużo się tego naoglądałem i podłączałem w autkach

Są Firmowe z Androidem Firma Kenwood robi takie radia . Tyle ze cena 6000zł I przyjżyj się radiu

06db11cc9866925c8763740a0ac96cbd.jpg

A tu masz jego chiński odpowiednik Tyle że Kosztuje 1599zł A nie 6000zł

HTB12YqcGFXXXXczapXXq6xXFXXX5.jpg?size=6


A dodam jeszcze że ten Kenwood nie ma 3G tylko samo wifi i jego cena to 1499 EURO

http://caraudio.auto-swiat.pl/radio-z-wifi-kenwood-dnn9230/6jxcw

I bebechy nie ma wcale lepsze niż Chińczyk A ma mniej możliwości niż chińczyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nic nie robią na lata, mialem kiedyś radio Pioneer p6000 ub jak kosztowało jeszcze ponad 600 zl i spalilo się miesiąc po gwarancji. Mnie tylko ciekawi jak to bedzie z duzymi mrozami czy wyświetlacz będzie działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś -15 wszystko działa, dotyk działa zarówno w rękawiczkach jak i bez.

Edytowane przez virus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwodzenie się nad trwałością "chińczyka" nie ma większego sensu moim zdaniem, bo nie ukrywajmy: najmłodsze B7-ki liczą co najmniej 6-7 lat, większość ludu ma znacznie starsze egzemplarze (B6), nierzadko z przebiegami powyżej 200-300-400 a nawet 500tys.km (niektórzy nawet o tym nie wiedzą... ;) ) i procentowo tylko niewiele osób chce zrobić sobie z B6/B7 "janktajmera" którego postawi obok Golfa 1 na zlocie zabytków :)

Innymi słowy myślę, że każdy ma w tyle głowy myśl, by za kilka lat przesiąść się do nowszego auta, niewykluczone, że na nowszy model (B8). Czy kogoś z was będzie obchodziło co się z nim będzie działo gdy będzie już w obcych rękach i czy radio nadal w nim działa?

No chyba, że jest się tym Niemcem z opowiadań Mirków-handlarzy, którzy bajają, że płakali przy sprzedaży i dzwonią do nich bo chcą posłuchać kolejny raz jak auto chodzi :P

A co do B8-ki to tam dostępne jest MMI 3G+ i duuuużo opcji do ustawiania... których nie posiada RNS-E :)

BTW, jak już wcześniej pisałem mój chinol działa i ma się dobrze, zero śladów zużycia a już 1,5 roku go używam. Mróz i upały nie robią na nim wrażenia :)

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwodzenie się nad trwałością "chińczyka" nie ma większego sensu moim zdaniem, bo nie ukrywajmy: najmłodsze B7-ki liczą co najmniej 6-7 lat, większość ludu ma znacznie starsze egzemplarze (B6), nierzadko z przebiegami powyżej 200-300-400 a nawet 500tys.km (niektórzy nawet o tym nie wiedzą... ;) ) i procentowo tylko niewiele osób chce zrobić sobie z B6/B7 "janktajmera" którego postawi obok Golfa 1 na zlocie zabytków :)

Innymi słowy myślę, że każdy ma w tyle głowy myśl, by za kilka lat przesiąść się do nowszego auta, niewykluczone, że na nowszy model (B8). Czy kogoś z was będzie obchodziło co się z nim będzie działo gdy będzie już w obcych rękach i czy radio nadal działa?

No chyba, że jest się tym Niemcem z opowieści Mirków-handlarzy, którzy bajają, że płakali przy sprzedaży i dzwonią do nich bo chcą posłuchać kolejny raz jak auto chodzi :P

A co do B8-ki to tam dostępne jest MMI 3G+ i duuuużo opcji do ustawiania... których nie posiada RNS-E :)

BTW, jak już wcześniej pisałem mój chinol działa i ma się dobrze, zero śladów zużycia a już 1,5 roku go używam. Mróz i upały nie robią na nim wrażenia :)

Witam wszystkich zwoleników pseudo chińskich kombajnów. Czytam te posty i postanowiłem się podzielić moimi spostrzeżeniami co do tych radyjek. Jakiś czas temu też się napaliłem na takie cudo i postanowiłem ściągnąć prosto od producenta taki egzemplarznaviacs8950.jpg?osCsid=269bffcefc1dffaccWszystko było ok dopóki nie podłączyłem tego radia w samochodzie.(To tak jak ze zjedzeniem ciastka dopóki go nie zjesz to masz wyobrażenie jak ono to będzie smakowało) ale do rzeczy:

Co do wszechstronności tego urządzenia to nie mam zastrzeżeń ale jedno jest pewne jak ma wszystko to tak naprawdę nic tak konkretnie nie działa jak powinno. Porównuję ten egzemplarz z fabrycznym RNS-E MEDIA bo taki teraz posiadam.

Tak więc zacznijmy od dźwięku. Jak ktoś lubi słuchać dużo radia to na początku odradzam z czystym sumieniem. Dźwięk przy ściszonym radiu był płytki brak głębi basów dopiero coś się działo ciekawszego z dźwiękiem jak było za głośno (ciekawostka że tylko na radiu z innych źródeł dźwięk był nawet do zniesienia) a na dodatek cały system anten diversity idzie w łeb.Męczyłem się z anteną chyba 2 miesiące bo myślałem że coś mam nie tak. Oczywiście radio grało wyszukiwało fale ale jak się wjechało w teren zabudowany to pojawiały się szumy czego do tej pory moje uszy nie słyszały drażniło mnie to strasznie.Dopiero jak sobie poczytałem o systemie anten diversity które było zamontowane w moim audi A4 B7 to zrozumiałem że to radyjko mimo różnych przejściówek i wzmacniaczy nie będzie grało tj ori.

Teraz bluetooth owszem łączył się z telefonem cały system głośnomówiący działał ale w porównaniu do oryginalnego systemu naprawdę nie ma co porównywać.Do tego brak informacji rds na fisie brak wyświetlanych numerów telefonów na fisie a co za tym idzie ciężko było wybrać nr tel. z pozycji kierownicy nie odrywając oczów od zegarów .Mimo że była telewizja że można było zamontować kamery że można było wgrywać różne mapy to postanowiłem sprzedać to cudo gdyż stwierdziłem że tego co używam na co dzień to tak naprawdę nie działa.Na dzień dzisiejszy posiadam radyjko RNS-E MEDIA z seata exeo i nie zamieniłbym na żadne inne cudo.Wszystko działa tak jak przewidziało audi.

Napisałem ten post dla wszystkich forumowiczów którzy chcą popełnić ten błąd kupując RADIO DEDYKOWANE i będą oczekiwać że będzie jak ori. Nie będzie!!!!!

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, chłopaki zamówią radyjka, zamontują i wtedy się wypowiedzą. Nie wrzucajmy wszystkich chińczyków do jednego worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidziusb Wszystko zależy od Podzespołów A widzę że ty miałeś Słabszy model z Windows CE słabszy procek słabszy ram jak i MCU

To samo było kiedyś z Chińskimi Telefonami były słabe bo słabe bebechy miały Odkąd Chińczyki zaczęli montować telefony na Prockach od MTK nawet na 8 rdzeniowych To telefony z Androidem zaczęły dorównywać Telefonom Markowym Nawet już Xiomi przebił Samsunga jak i Aple ma lepszy sprzet Chiński niż Firmowe :)

To samo jest z radyjkami Zawsze będzie wiadome że słabsze Tańsze radyjka Chińskie na starych bebechach ze słabymi Prockami będa Gorsze Możesz podjechać do mnie i posłuchać Jak Gra chińczyk jak wszystko Chodzi Jak działa Bluetooth i wiem że na 100% wtedy przyznasz mi rację .

Ale na dniach Koledzy z Forum będą montować swoje sztuki więc będzie więcej opini na ten temat na Youtube jest masa pozytywów na temat chiński radyjek Ale chodzi tu o radia z Androidem Bo mają lepsze bebechy niż starsze z Windom CE

Kup Chiński telefon za 60-80 USD ze starymi bebechami w nowej obudowie a kup tel Chiński za 120-150 USD będzie lepszy niż samsung Ale nadal będzie kilku krotnie tańszy

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidziusb Wszystko zależy od Podzespołów A widzę że ty miałeś Słabszy model z Windows CE słabszy procek słabszy ram jak i MCU

To samo było kiedyś z Chińskimi Telefonami były słabe bo słabe bebechy miały Odkąd Chińczyki zaczęli montować telefony na Prockach od MTK nawet na 8 rdzeniowych To telefony z Androidem zaczęły dorównywać Telefonom Markowym Nawet już Xiomi przebił Samsunga jak i Aple ma lepszy sprzet Chiński niż Firmowe :)

To samo jest z radyjkami Zawsze będzie wiadome że słabsze Tańsze radyjka Chińskie na starych bebechach ze słabymi Prockami będa Gorsze Możesz podjechać do mnie i posłuchać Jak Gra chińczyk jak wszystko Chodzi Jak działa Bluetooth i wiem że na 100% wtedy przyznasz mi rację .

Ale na dniach Koledzy z Forum będą montować swoje sztuki więc będzie więcej opini na ten temat na Youtube jest masa pozytywów na temat chiński radyjek Ale chodzi tu o radia z Androidem Bo mają lepsze bebechy niż starsze z Windom CE

Kup Chiński telefon za 60-80 USD ze starymi bebechami w nowej obudowie a kup tel Chiński za 120-150 USD będzie lepszy niż samsung Ale nadal będzie kilku krotnie tańszy

Mam nadzieje że chłopaki będą zadowoleni ale nie zgodzę się że w moim przypadku były kiepskie bebechy bo naprawde długo się zastanawiałem przed kupnem:

- PL MENU i super szybki soft (platforma S100)

- dotykowy ekran HD DIGITAL LCD TFT 7" o podwyższonej rozdzielczości i kontrastowości

- BLUETOOTH z obsługą książki adresowej telefonu

- najnowsza platforma S100 z językiem PL Menu

- szybki procesor jednostki CPU 1GHz

- wejście USB 3G (INTERNET)

- wbudowana pamięć 4GB

- duża moc: MOSFET 4 x 45W

- odtwarzanie MP3, MP4, DVD, Divx, VCD, WMA, JPEG, DVD-R/DVD+R i DVD-RW/DVD+RW

- szybka nawigacja GPS(SAMSUNG 500Mhz)

- kompatybilne z mapami wszystkich producentów map GPS

- wbudowany tuner TV analogowej (cyfrowy tuner DVBT MPEG4 - opcjonalnie za dopłatą)

- obsługa sterowania z kierownicy

- DUAL ZONE (radio lub CD działa podczas nawigowania)

- możliwość podłączenia poprzez CAN-BUS

- pasuje do modeli: AUDI A4 (2002-2007)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heee. A nie mówiłem/pisałem . Po co te procesory ze srylionami giga pamięci jak to i tak nie działa - to tak jak procesor ATOM w mini laptopach . Niby ma ileś tam giga jednak działa gorzej jak stary komputer typu Pentium 100 z systemem win 3.11 . Ach tam . Brawo za opisanie rzeczowe działąnia sprzętu " dedykowanego " . Radio w aucie ma DZIAŁAć a nie wyglądać i swiecić .

Jednak radio ori to ori .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heee. A nie mówiłem/pisałem . Po co te procesory ze srylionami giga pamięci jak to i tak nie działa - to tak jak procesor ATOM w mini laptopach . Niby ma ileś tam giga jednak działa gorzej jak stary komputer typu Pentium 100 z systemem win 3.11 . Ach tam . Brawo za opisanie rzeczowe działąnia sprzętu " dedykowanego " . Radio w aucie ma DZIAŁAć a nie wyglądać i swiecić .

Jednak radio ori to ori .

TAk ma działać i działa Spełnia swoją rolę :) Świadczą o tym tysiące filmików Może większość nakręcanych w Rosji i USA Ale to samo było z kamerkami DVR ;) A teraz bym na chińskie kamerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...