Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

niestety dzis brak czasu na kiere jutro zaczynam ja ogarniać to wkleje foto :decayed:

---------- Post dopisany 20-12-2013 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 20:00 ----------

ciekawe czy pod moja chonke zmieszcza sie te fele hmmm może ktoś z rodziny szarpnie sie na mały gest :grin:

ff36c4e33506.jpg

d691f153deda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to ta kierownica nie wygląda zbyt rewelacyjnie...

ogólnie, autko bardzo fajnie robione...

tylko te naklejki tragedia :]

powodzenia w dalszym rezaniu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejki już wyjeban.... :decayed: mam innym motyw na auto całkiem inny :wink:

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

w końcu kiera tam gdzie być powinna :decayed: w dotyku jest lepsza niż popszednia kiera eskowa:banan: aha sory za syf w aucie :polew::polew:

a28072d5950c.jpg

29285b9c04ce.jpg

2656ab05b5af.jpg

a8d972b2f2e7.jpg

cc320dd089e1.jpg

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

do amelinium na kierownicy będzie pasować amelinium z gałki biegów sline z b6 której nadal szukam ładnej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mega :slina: napisz mi na PW ile taka impeza Cie zakosztowała, bo ja nawet nie ogarniam z czego to kiera:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera pochodzi z A8 d3 po lifcie czy cos tam:wink: kiere kupiłem starsznie okazyjnie ale myśle że za 600pln znajdzie sie taka w ładnym stanie a może i taniej jak ktos poszuka

wystarczy przelutować 4 kabelki i kiera pasi p&p do polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od klaksony bo ma inne spinki i poduszke bo jak wiadomo jest inna... została podłączona 1 z 2 ładunków w poduszce ma identyczna rezystancje jak poduszka poprzednia z eski i wszystko gra:wink:

---------- Post dopisany 27-12-2013 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 00:24 ----------

no i chyba juz w tym roku gałeczki sline nie bedzie:kwasny: jest jeszcze opcja rs4 b7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ładunki to inicjatory:decayed: Wiem bo pacowałem w firmie która robi inflatory do poduszek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i felunek już zakupiony :banan::banan::banan:

19" przód 8.5j tył 9.5

opona przód 215 35 tył 225 35 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felunek zacny ;) Bartek mi sprzedał info... wydaje mi się, że wiosną będzie ciekawie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...