Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AC 01 250km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam potrzebuję informacji na temat tego reduktora, czy ktoś ma już go założonego jak się sprawuje z turbo, czy jest spadek mocy itd .

Gazownik go poleca ale chce zasięgnąć jeszcze rady użytkowników .

Opublikowano

to jest ten nowy czerwony reduktor , jak chcesz więcej wiedziec to na forum o gazie LPG FORUM, INSTALACJA LPG - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

Opublikowano

Na początku z AC R-01 były problemy zarówno z czarnym jak i czerwonym. Obecne wersje podobno są lepiej dopracowane no i teraz trochę mniej się o nich słyszy więc coś w tym jest. Jeżeli chodzi o wybór cena jakość to jedna z lepszych opcji. Do turbo jak najbardziej się nadają, a i w razie "w" AC nie robi problemów z reklamacją.

Opublikowano

AC R01 250czerwony został już poprawiony bo miał spadki ciśnienia ale na chwilę obecną nie ma z nim żadnych problemów więc śmiało można montować.

Opublikowano
  • Autor

A jeszcze jedno pytanie czy rozdzielenie wtryskiwaczy z listwy i ustawienie ich pojedyńczo (hana zielona) przyniesie jakąś poprawę??

Opublikowano

ja dawniej polecalem ac r01 czerwonego , teraz raczej golda turbo proponuje

rozdzielenie spowoduje to że można będzie zamontować wtryski na krótszych węzykach i ladniej można je umieścic.

Opublikowano

jak byś miał hany na rozdzielaczu a nie na listwie to prawdopodobne,że przyniesie to jakiś efekt bo nie wiadomo czy ostatni wtrysk od strony zasilenia rozdzielacza dostaje odpowiednio gazu,przy pełnym bucie

można zrobić coś takiego,wygląda to ciekawiej niż na szynie

IMAG0006.jpg

Opublikowano
  • Autor
ja dawniej polecalem ac r01 czerwonego , teraz raczej golda turbo proponuje

rozdzielenie spowoduje to że można będzie zamontować wtryski na krótszych węzykach i ladniej można je umieścic.

Gold nie będzie za duży ???a jak wygląda temat z termiką i spadkami ciśnienia ??

Opublikowano

u mnie ac czerwony trafił się ten wadliwy,spadki z 1.2 do 0,6 bara,po reklamacji spadki 1.2 do 1.15 przy pełnym bucie i od pół roku żadnych problemów,śmiało zakładaj.

Opublikowano
u mnie ac czerwony trafił się ten wadliwy,spadki z 1.2 do 0,6 bara,po reklamacji spadki 1.2 do 1.15 przy pełnym bucie i od pół roku żadnych problemów,śmiało zakładaj.

Zakladales u Nowotczynskiego??

Opublikowano

akurat nie u szefa, bo mam układ z innym znajomym. a o co kaman?

Opublikowano

Jak chcesz bez ryzyka to weź KME GOLD i nie będzie problemu.

Opublikowano

ryzyka już nie ma co do ac red.

Opublikowano

W przyszłym tygodniu w swojej a4 zakładam gaz i m.in. takie podzespoły będę miał:

AC R01 250

Hany niebieskie

KME Nevo

Opublikowano
W przyszłym tygodniu w swojej a4 zakładam gaz i m.in. takie podzespoły będę miał:

AC R01 250

Hany niebieskie

KME Nevo

Ile masz KM?

bo jeżeli 150 lub 163 to zielone hany wystarczą, z niebieskimi możesz mieć problem z ustawieniem mapy (będą za duże)

U mnie 180KM i zielone dają radę, mnożnik zaczyna się na 1,2

Opublikowano

a ja mialem jeszcze 3 miesiace temu czerowni i nie szło auta wystroic, wymiana na czarny i auto pieknie sie sprawuje , nic sie nie dzieje , mocy nie brakuje

nie kupujcie podzespołów na zapas, zielone hany czarny ac r01 w zupełnosci jest wystarczajace dla jednostek do 180ps

Opublikowano
W przyszłym tygodniu w swojej a4 zakładam gaz i m.in. takie podzespoły będę miał:

AC R01 250

Hany niebieskie

KME Nevo

Ile masz KM?

bo jeżeli 150 lub 163 to zielone hany wystarczą, z niebieskimi możesz mieć problem z ustawieniem mapy (będą za duże)

U mnie 180KM i zielone dają radę, mnożnik zaczyna się na 1,2

Obecnie mam 194km ale na dniach montuje Dp, Tipa i fmic'a i wszystko chce to zestroić na benzynie. No i na końcu chce założyć gaz.

Opublikowano
a ja mialem jeszcze 3 miesiace temu czerowni i nie szło auta wystroic, wymiana na czarny i auto pieknie sie sprawuje , nic sie nie dzieje , mocy nie brakuje

nie kupujcie podzespołów na zapas, zielone hany czarny ac r01 w zupełnosci jest wystarczajace dla jednostek do 180ps

pewnie kolega tomekSSK planuje pyknąć ponad 200KM i to co napisałeś to w zupełności nie da rady,

ale jak ogarniesz moc docelową to powiedz fachowcowi od LPG o co kaman żeby wiedział co założyć i jak to wystroić.

Opublikowano

czarny zrobiony z głową bez problemu obrabia 200 km

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Reduktor założony wreszcie ,wrażenia jest lepiej niż było zobaczymy jak wyjdzie spalanie,co do wtrysków zostały na listwie bo nie ma rozdzielaczy do nich już i będzie zmana na hany niebieskie z rozdzieleniem .

Teraz druga sprawa turbo nie pompuje jak powinno daje tylko 0,5 bara co może być przyczyną tego???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.