Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Auto poszło do lakiernika...

ll.jpg

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie maluj, fajnie jest :gwizdanie:

Opublikowano

Siemian ja bym te fotki nie wstawial, bo nie ma sie czym chwalic...

Opublikowano

Auto poszło do lakiernika...

ll.jpg

widać, że spawany z trzech :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Siemian ja bym te fotki nie wstawial, bo nie ma sie czym chwalic...

ja się nie chwale. To jest temat o moim aucie więc staram się wrzucać tutaj informacje co i jak się z nim dzieje. I na plus i na minus.

Ty wszędzie piszesz że masz bezawaryjne autko, nic w nim nie wymieniasz. A to że przeguby miałeś w takim stanie że strzelały przy hamowaniu, że łożysko Ci padło, że wycieraczki przestały działać, że zalało Ci elektryke... itepe przemilczasz...

Opublikowano

Ciekawe czy wątek zniknie przy sprzedaży A4 :>

Opublikowano

Ciekawe czy wątek zniknie przy sprzedaży A4 :>

po co przeciez ona nie byla nigdy bita wszystko jak nowe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czy wątek zniknie przy sprzedaży A4 :>

pewnie tak. Kto ma wiedzieć to wie :decayed:

Opublikowano

Moim zdaniem predzej sprzeda sie auto, ktore jest bdb znane niz to, ktore jest skrzetine ukrywane :wink4:

Opublikowano

Siemian ja bym te fotki nie wstawial, bo nie ma sie czym chwalic...

ja się nie chwale. To jest temat o moim aucie więc staram się wrzucać tutaj informacje co i jak się z nim dzieje. I na plus i na minus.

Ty wszędzie piszesz że masz bezawaryjne autko, nic w nim nie wymieniasz. A to że przeguby miałeś w takim stanie że strzelały przy hamowaniu, że łożysko Ci padło, że wycieraczki przestały działać, że zalało Ci elektryke... itepe przemilczasz...

:polew:

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 22:42_________________________________________________

Moim zdaniem predzej sprzeda sie auto, ktore jest bdb znane niz to, ktore jest skrzetine ukrywane :wink4:

dokładnie

Siemian - nic się nie przejmuj - szczerość się chwali - myślę że nawet jak byś za tydzień sprzedawał auto to i tak byś znalazł chętnego ( nawet z forum ).Fura była bita, spalona potem znowu 3 razy bita ale ważne, że jest dobrze zrobione i sprawne a za 26 tyś zł i tak nic lepszego się nie kupi w naszym kraju

Opublikowano

(...) a za 26 tyś zł i tak nic lepszego się nie kupi w naszym kraju

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Auto poszło do lakiernika...

ll.jpg

Siemian, ja bym poszedł w black, no chyba, że planujesz przy następnej okazji :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Twoja lampa siemiean i nawet swieci:)

la.jpg

bez jaj :gwizdanie: lampiszon wyglada na fotce jak nowy :slina:

kto to udzialał ?

Opublikowano
  • Autor

fryzjerek zawiózł ją do jakiegoś znajomego lakiernika. :good: :good: :good:

Opublikowano

Podobno kloszy sie nie poleruje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No własnie.... podobno...ale nikt nie potrafi tego potwierdzić w 100%...

Dowiadywałem się w wielu miejscach i opinie były rózne. Rozmawiałem z dwoma osobami które ponad rok temu polerowały klosze w audi (plastikowe) i do dziś nic się z nimi nie dzieje więc na tym się opierałem.

Podobno można polerować tylko delikatnie, ponieważ lampa z zewnątrz ma jakąs twardszą powłoke i chodzi o to żeby jej całej nie zetrzeć.

Opublikowano

Siemian... z tymi kloszami byłby dobry temat do warsztatu... pamiętam jak LukaszR wspominał kiedyś że mają jakąś powłokę i dlatego się nie poleruje...

a ja mam tak porysowane że szkoda gadać....

Opublikowano
  • Autor

Siemian... z tymi kloszami byłby dobry temat do warsztatu... pamiętam jak LukaszR wspominał kiedyś że mają jakąś powłokę i dlatego się nie poleruje...

a ja mam tak porysowane że szkoda gadać....

ja wyszedłem z założenia że jeśli nie będe polerował to musze wymienić bo w rogu lampa była szlifnięta od bariery...

Więc nie miałem nic do stracenia. Wyglądają bardzo ładnie. Zobaczymy jak z trwałością będzie.

Ale gadałem z dwoma osobami, które to w audi robiły i im się nic nie dzieje...

Tak jak pisałem chodzi o to że nie można zbyt mocno polerować.

Opublikowano

plastik mozna polerowac ja tez mma polerowana jedna bo niestety drapnalem sobie skrobaczka na robale i mialem ryse zostala zapolerowana i nie ma sladu wazne zeby nie zmatowic reflektora i bedzie cacy :)))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.